Şimdi Ara

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BOKSÖR HANGİSİ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
109.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lekula

ben burda şunu belirtmek isterim ne mike tyson nede muhammed ali. floyd mayweather yada manny pacquio 1.95+ olsa ve o dillerinizden düşüremediğiniz muhammed alinin, mike tysonun hatta dünki çocuk olan vladimir klitscko standartlarında olsalar hepsi floyd ve manny'nin yanında halt ederlerdi. hele mike tyson o boyuyla tartışmasız DÜNYANIN EN İYİ BOKSÖRÜDÜR!!!

Alıntıları Göster
    dostum senin kendi görüşünce dünyanın en iyisi mike tyson fakat bilim adamları ve spor uzmanları dünyanın en iyi boksorunun muhammed ali olduğunu belgelemiş ve bunu dünya boks federasyonu binasına kazımışlardır muhammed aliye özel bir köşe ve gelmiş geçmiş en iyi boksor muhammed alidir diye yazısı bulunmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

dostum senin kendi görüşünce dünyanın en iyisi mike tyson fakat bilim adamları ve spor uzmanları dünyanın en iyi boksorunun muhammed ali olduğunu belgelemiş ve bunu dünya boks federasyonu binasına kazımışlardır muhammed aliye özel bir köşe ve gelmiş geçmiş en iyi boksor muhammed alidir diye yazısı bulunmaktadır
    m ali
    sugar ray leonard
    sugar ray robinson
    joe louis
  • quote:

1.85 ve üzeri boyunda insanların aldığı başarıların benim gözümde zerre kadar değeri yok. önemli olan kısa boylu olup bu başarıları kazanabilmek. 1.90 boyum olsa 10 yaşımda bende boksa başlasam M.Ali yanımda halt yer :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lekula

quote:

1.85 ve üzeri boyunda insanların aldığı başarıların benim gözümde zerre kadar değeri yok. önemli olan kısa boylu olup bu başarıları kazanabilmek. 1.90 boyum olsa 10 yaşımda bende boksa başlasam M.Ali yanımda halt yer :D

Alıntıları Göster
    herkesin görüşleri farklıdır fakat belgelerle konusmak en doğrusudur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk0006

Kesinlikle Muhammet Ali şu belgeseli izleyin anlarsınız neden olduğunu..

http://www.belgeselle.com/facing-ali.html

Alıntıları Göster
    muhammed ali boks yapmıyor dans ediyor.Ve her şeyiyle örnek alınıcak adam hızım yumruklarım onun gibi olduğu için en sevdiğim adamdır.Mike tysona gelince onun kadar... kötü bir böksor görmedim.Rakibinin kulağını koparmak nedir ya hele hele bi kadına tecavüz etmek mike tyson böksorun yüz karasıdır.
  • quote:

Alıntıları Göster
    En iyi Mike Tyson dır İstatislik Açısındanda Mikedır.
    Mike 55 Maçı Vardır 45 Nakavtla İle Kazanmışıtr 5 Maç Kaybetmiştir
    Ali 60 Maçı Vardır 35 Nakavtla İle Kazanmıştır 5 Maç Kaybetmiştir

Mike Tyson Öylebir Hale Gelmiştiki 32 Maç Ard Arda Kazandı Ve Yenilmez Hale Geldi. Ona İftira Atıp 3 Yıl Hapis Yattı Ve Hapis Hayatı boyunca Boks Eldivenini Eline Bile Geçirememiştir. Hapisden Çıktıktansonra Bile Dünya Şampiyonu Olmuştur Sonra 3 Maç Kaybetmiştir 1 Maçta Rakip Hile Yapıyordu Mike ın Kulağını Isırıyordu Mike Dayanamadı Ve Rakibinin Kulağını Kopardı Yeniceği Maçta Diskalifiye Oldu Diğer 2 Maçta İse Mike Sağ bacak Lifleri Koptu Sağ Eleni Kaldıramaz Hale Gelmişti Bu Sayede Mike Tysonı Devirmişerdir. Dünyanın En Genç Dünya Şanpiyonu Olmuştur 21 Yaşında. 1,80 Boyu Olmasına Rağmen 2,5 Lik Adamları Deviren Adamdır. Mike Tyson 1 Ton Yumruk Gücüne Sahiptir Buda Size Bir Arabanın Çapması İle Eş Değerdir. Fizik Yasalarına Aykırı Ve Dünyada Tektir.

Ali' de Tabiki Çok İyi Bir Boksördür Ama Mike Çokdaha İyidir. Ali Bu Olayların Hiçbirini Yaşamamıştır Ve İyi Yerlere Gelmiştir.
  • Mike Tyson Rakibinin Neden Kulağını Kopardığını Yeterince Açıkladım Tecavüz İse Mike'ı Devirmek İçin Atıllan Bir İftiradır Bu İftira Sonucu 3 Yıl Hapis Yatımıştır.. Düşüncelerini Yazmadan Önce Doğruluk Payına Bir Bak...
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    Dostum Hiçbir Bilim Adamı Çıkıp Bu Adam Daha İyidir Demez.. Kanıtlaması Gerekir Kanıtlaması İçinde İstatisliklere Bakar Ve İstatisliklerde Mike Öndedir ...
  • w7k2nd W kullanıcısına yanıt
    mike daha öndeyse neden dünya boks federasyonu binasında muhammed alinin duvarı var neden kitaplar gelmiş geçmiş en iyi boksör muhammed ali diye haykırıyor
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    Dostum Mike Hapis Yattığı İçin Dünya Boks Federasyonu Binasında Duvarı Yoktur Dünya Boks Federasyonu Mike'ın Hapise Girdiği İçin Ünvanlarınıda Almıştır.Kitap Yazan Adam Kimi Tutarsa O Daha İyidir Der..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w7k2nd -- 6 Temmuz 2013; 10:13:59 >
  • w7k2nd W kullanıcısına yanıt
    dostum sen haklısın sen ne dersen doğru :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    En iyi dansçı:Muhammed Ali
    En sağlam yumruk:Mike Tyson
    En iyi şovmen:Roy Jones Jr.
  • Mike
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Mike
    Arkadaşlar görüyorum ki görüşlerinizin çoğunluğu mike ve Ali üzerinde yoğunlaşmış. bunların hangisi iyi derseniz bana göre tüm yönleriyle ele alırsak muhammed ali açık ara öndedir. aynı dönemin insanları olsalardı da ringe çıksalardı ne olacağı hiç belli olmaz. ama büyüklük konusunda muhammed ali ile kıyaslanmayı hak edecek birisi varsa Teofilo stevensondur. ali ve tysonun açıktan son güçleriyle vurdukları en güçlü yumruklarını bu adam bir karışlık bir gerilmeyle atıyordu. hiçbiri karşısında 2 raunt dayanamazdı emin olun. müthiş atletik vücudu uzun boyu bitmeyen enerjisi gücü ve teknik meziyetleri tam anlamıyla eşsizdir. dönemi yaşayan bir bokssever bulursanız size onun adını söyler. en önemlisi para için asla dövüşmemişdir. para için yapılan hiçbir dövüş gerçeği ifade etmez. ölene dek 1200 den fazla boksör yetiştirmiştir. pek çoğu şampiyon olmuştur. öte yandan dünyadaki boks severlerin hayalini hep ali ve teofilonun maçı süslemiştir. pek çoğuda stevensonun ağır bastığını söyler. stevensonun, tyson dan ve aliden tek eksiği Amerikan reklamıdır. o reklam edilmek yerine tecrit edilmiştir. bence tyson organizatörlerin ve sponsorların yarış atından başka bir şey değildi. bir balon. emin olun stevensona 2 raunt dayanamazdı. yüksek ihtimalle isabetli bir yumruk bile atamazdı. tysonun maçlarında izlediğim tek şey yumruk atmaktan aciz veya acizleştirilmiş rakipler.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Rocky Marciano üstüne tanımam..Muhammed Aliyi şamar oğlanına çevirmiştir maç yaptıklarında..

http://www.videoizle.co/video/3561/muhammed-ali-ve-rocky-marciano-dev-mac-1969

Buyrun izleyin ve dikkat edin Rocky vurduktan sonraki çıkan seslere..Adam Muhammed Alinin tüm kemiklerini ezmiştir adeta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Rocky Marciano üstüne tanımam..Muhammed Aliyi şamar oğlanına çevirmiştir maç yaptıklarında..

http://www.videoizle.co/video/3561/muhammed-ali-ve-rocky-marciano-dev-mac-1969

Buyrun izleyin ve dikkat edin Rocky vurduktan sonraki çıkan seslere..Adam Muhammed Alinin tüm kemiklerini ezmiştir adeta

Valla şu yorumu yazmak için yıllardır girmediğim foruma giriş yaptım sanırım 2009 üyesiyim ama tam emin değilim.

Neyse yorumuma gelecek olursam o attığın maç olmadı sadece bir canlandırmadır biraz araştırma yapsan anlardın. Şimdi bu konuda herkes kedine göre iyi olan boksörleri yazmış evet hepinizin yazdığı boksörler dünyanın en iyi boksörleridir ancak değişmeyecek bir şey var dır ki gelmiş geçmiş en iyi boksör Muhammad Ali'dir. Dünya bok federasyonu dediğiniz boksörlerin bir kaç maçını izleyerek en iyi Muhammad Ali demedi sadece Alinin hayatını araştırın yada en kolayı ve güzeli "Ali'ye karşı" belgeselini Türkçe dublaj izleyin o belgeselde dünyanın en iyi boksörleri kendi ağızlarından size Ali'yi ve kendi hayatlarını anlatacaklar tabi eski maçlarıda göreceksiniz. Benden bu kadar beyler eğer belgeseli izleyip anlarsanız sadece Boksun değil direk; Gelmiş Geçmiş En iyi Sporcu Ali diyeceksiniz istatistiklere bakarak hiç bir şey belli olmaz bunu az araştırma yaparak veya önerimi dikkate alarak öğrenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguremre95 -- 25 Ağustos 2013; 3:01:27 >
  • hakara makara H kullanıcısına yanıt
    Ve ali bu listedeki 3 kişiyi yendi :)
  • coozn C kullanıcısına yanıt
    cezaevi öncesi tyson bu listedekilerin hepsini fukara sümüğü gibi yere yapıştırırdı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakara makara -- 14 Eylül 2013; 22:35:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakara makara

cezaevi öncesi tyson bu listedekilerin hepsini fukara sümüğü gibi yere yapıştırırdı..

Adamı deli edersiniz madem bilmiyorsun niye yorum yapıyorsun anlamıyorum biri kuyuya taş atar diğerleri hurraaa arkadan...

Mike Tyson bu listedekileri ceza evi öncesi yere yapıştırdı demişsin ah be güzel kardeşim Mike Tysonun kaç maçını izledin de geldin burada atıp tutuyorsun.

- Ali, Foreman, Fraizer ve Liston'nun Tyson ile maç yapması imkansız arada kaç yıl var be adam! Ne ara yendi bunları hadi bunları geçtik listede bulunan Lennox ve Evander Mike Tysonu paspas etti yerlerde hatta Evander ile 2. maçına çıkıp yenileceğini anlayan Tyson 2 kez adamın kulağını koparmaya çalıştı bumu en iyi boksör dandik dandik boksörleri yeniyor sizin gözünüzde kral oluyor Enterasan..

- Siz boksörleri sıralıyorsunuz ve Ali'yi birinci yapmıyorsunuz bir kaç maç izleyip yaptığınız sıralamalar anlamsız herkes en son gördüğü iyi boksörü yazmış. Ancak dünya boks konseyi sizin yazdığınız tüm boksörleri sizden 2 kat fazla tanıyor hayatlarını inceliyor boks maçlarını kaç alanda yorumluyor ve buna rağmen Muhammad Ali'yi tahta oturtup Tüm zamanların en iyisi seçiyor. Buna rağmen hala anlamayan arkadaşlar camdan atlasın

Buda töreni;

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BOKSÖR HANGİSİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguremre95 -- 19 Eylül 2013; 22:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguremre95

quote:

Orijinalden alıntı: hakara makara

Adamı deli edersiniz madem bilmiyorsun niye yorum yapıyorsun anlamıyorum biri kuyuya taş atar diğerleri hurraaa arkadan...

Mike Tyson bu listedekileri ceza evi öncesi yere yapıştırdı demişsin ah be güzel kardeşim Mike Tysonun kaç maçını izledin de geldin burada atıp tutuyorsun.

- Ali, Foreman, Fraizer ve Liston'nun Tyson ile maç yapması imkansız arada kaç yıl var be adam! Ne ara yendi bunları hadi bunları geçtik listede bulunan Lennox ve Evander Mike Tysonu paspas etti yerlerde hatta Evander ile 2. maçına çıkıp yenileceğini anlayan Tyson 2 kez adamın kulağını koparmaya çalıştı bumu en iyi boksör dandik dandik boksörleri yeniyor sizin gözünüzde kral oluyor Enterasan..

- Siz boksörleri sıralıyorsunuz ve Ali'yi birinci yapmıyorsunuz bir kaç maç izleyip yaptığınız sıralamalar anlamsız herkes en son gördüğü iyi boksörü yazmış. Ancak dünya boks konseyi sizin yazdığınız tüm boksörleri sizden 2 kat fazla tanıyor hayatlarını inceliyor boks maçlarını kaç alanda yorumluyor ve buna rağmen Muhammad Ali'yi tahta oturtup Tüm zamanların en iyisi seçiyor. Buna rağmen hala anlamayan arkadaşlar camdan atlasın

Buda töreni;

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BOKSÖR HANGİSİ?

Alıntıları Göster
    Rocky Balboa şaka bir yana Muhammed Ali
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.