Şimdi Ara

Gelecekte olacak bir olayı görmek - Belkide ilk defa ispatlı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
16
Favori
20.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vizyonerler deniyo o yeteneğe sahip olanlara. Benimde başıma geliyo bazen
  • Şimdi başka bir konu görünce aklıma geldi bu,benim de başıma geldiği oluyor. Bazen bir fotoğraf gibi tek bir an,bazen ise 1-2 dakikalık süreçler. Çok ilginç değil mi gerçekten ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 26 Şubat 2012; 13:23:28 >
  • Yav göre göre maç tahminini mı gördün? bu arada ben de 3 kere bu olayı yaşadım.
  • İlk mesajı okudum sadece ve yorumum YAV HE HE . Zaten gol posizyonlarının çoğu öyle olur sağdan adam girer içeri açar gol atar .Bu her 3 maçın birinde kesin olan bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

İlk mesajı okudum sadece ve yorumum YAV HE HE . Zaten gol posizyonlarının çoğu öyle olur sağdan adam girer içeri açar gol atar .Bu her 3 maçın birinde kesin olan bişey.

Evet bütün takımlar ilk yarı ekranın sol tarafında ki kaleye doğru oynarlar ve bütün takımlar sağdan giren o adamın açtığı topa soldaki adamın vurarak attığı golle ilk yarıda bir sıfır öne geçerler. güzel tespit.
  • Madem öyle özelliklerin var git iddaa oynayip zengin ol ne isin var burda
  • hayret konuda pek iddaa ve milli piyangocu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

quote:

İlk mesajı okudum sadece ve yorumum YAV HE HE . Zaten gol posizyonlarının çoğu öyle olur sağdan adam girer içeri açar gol atar .Bu her 3 maçın birinde kesin olan bişey.

Evet bütün takımlar ilk yarı ekranın sol tarafında ki kaleye doğru oynarlar ve bütün takımlar sağdan giren o adamın açtığı topa soldaki adamın vurarak attığı golle ilk yarıda bir sıfır öne geçerler. güzel tespit.

Tamam he geleceği görüyon tamam .Nasıl gol olacağını tahmin ettin herşeyi biliyon aferin.

• Bu konuyu okuduktan sonra olmaya basladi bende de. 8 aydir konusmadigim kizi ruyamda gordum ertesi gun mesaj aldim o kizdan :|
  • empatiye de başlarsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Sen desenki bana. 2 saat sonra gökyüzü pespembe olucak bursa şehri diye bi şehir kalmayacak heryer bi anda yok olacak. 2 saat sonra gerçektende dediklerin olsa geleceği gördüğüne genede inanmam isterse 3 kanıt göster isterse 1000 genede inanmam.

Gelecek yazıldımı demişin kastetdiğin şey kader ise evet kader vardır.
    kader değişebilirmi: çok derin bi konudur bu konuyu haftalarca aylarca araştırıp düşünmüşümdür... Kısaca özetleyecek olursak:
    Kader güneş sistemi gibidir. mesela ben sabah 7 de güneş doğacağını biliyorum. Ama bi doğa olayı olsa dünyaya büyük bir meteor çarpsa dünyanın hızı yörüngesi değişse sabah 7 de güneş doğmaz. 1. kader böyledir sonucu bellidir ama biz yön verebilirz. 2. kader ise asla değişmeyen kaderdir. buna verilebilecek en iyi örnek bence ecel. Ecel kaçınılmazdır. Her canlı elbet birgün ölümü tadacaktır.
    kader değişebilir. Ancak hiç kimse ama hiç kimse göremez. değişsede değişmesede. Geleceği göremez. peygamberde olsa evliyada olsa geleceği göremez.sadece Allahın izniyle peygamberler ve evliyalara bildirilir. ama peygamberler ve evliyalar kendileri göremez.

edit:imla

Rüyalarda da gelecekte olacak olaylar gorulebilir, sadece peygamberler ve evliyalarla sınırlı degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nesenlenesensiz

Çok tehlikeli bir Allah vergisi.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

quote:

ne olursa olsun beni bir şekilde etkileyemi başardın dostum

• şu olay doğru beyler gelecekteki bi olayı herhangi bir insan görebilir bunu çoğunlukla rüyalarımızda görebiliriz yada herhangi bi zamanda hatta bununla ilgili hadis olması lazım iyi hatırlıyosam bazı insanların gerçekten 6. his dediğimiz olayı çok kuvvetlidir ama herşeyi bilcek diye bişey yok bazı arkadaşlar iddaa,sayısal loto oyna demiş oynasada hiç biri tutmaz çünkü onun o olayla ilgisi yoktur bu bendede var geleceği görme gibi değil töbe haşa sadece hissetmek mesala bişeyi çok hissettiysem o oluyo bazen şaşırıyom fakat gene böyle bişey ne övünürüm ne kendimi ilahlaştırırım töbe haşa tabiki bu çoğu insanda var çok şahit oldum
  • yeni bir seans yapma şansın varsa bana almanya-italya ne olur pm atıver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhami onay

Hocam arada banada oluyor ama o olay gerçekleşene kadar anlamıyorum. Olay gerçekleşmeye başladığında neler olacağını bildiğim halde değiştiremiyorum. Bildiğin robotmuş gibi istemeden o gördüğüm olayı izliyorum. Bilinçli olarak sadece bir kere başıma gelmişti o zaman da biraz küçüktüm daha 13. yaşındaydım Bir arkadaşın okula telefon getirdiğini, ve hocaya yakalanıp telefonuna el konulduğunu görmüştüm. Hemen çocuğu buldum olayı anlattım. Son ders öncesi yanıma geldi olmadı falan dedi. Okul çıkışı çocuğu öğretmenler odasının kapısında gördüm, hoca son ders telefonunu almıştı çocuğun

Aynen öyle. Benim de bazen aramda birileriyle konuşmalar oluyor, şakalaşmalar oluyor ve bunlara engel olamıyorum. Olay olduktan sonra hatırlıyorum bunu önceden gördüğümü

• quote:

Orijinalden alıntı: aguila1903

yeni bir seans yapma şansın varsa bana almanya-italya ne olur pm atıver.

onu ben söyleyeyim.UEFA EURO 2012 kupası ALMANYA'nın olacak
  • İradenin dışında PmDen milli piyango sonuçları yollarmısın :) (şaka değil gerçekten lazım ) :)
  • arkadaşalr ilk sayfanın bi kısmını okudum ve mükemmel bi teori aklıma geldi şuan . bu olayları gören arkadaş bir yazısında " görüyorum bazen ve yanımdakilere anlatıyorum onlarda şaşırıyo" demiş

diğer bi yerde ise yatmdan önce gözlerimi kapıyorum demiş . buda bu konunun şans oldugunu göstreriyor arkadaşlar . olayları çok iyi sentezlerim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.