Şimdi Ara

Geleceğin Mesleklerinden 'SAP'

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
65
Cevap
8
Favori
20.305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Geleceğin Mesleklerinden 'SAP'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24 Mesaj

Merhaba,

Bende katılıyorum ficosoft'tan ABAP eğitimi aldım. Gerçekten kaliteli bir hocamız vardı üstelik oldukça güzel döküman vermişlerdi ve en önemlisi SAP 7 gün / 24 saat erişim hakkı verdiler. Gayet tatmin edici bir eğitimdi benim için. Herkese tavsiye ederim.
    |
    |
    sded kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: thewhirlpool

Merhaba,

Bende katılıyorum ficosoft'tan ABAP eğitimi aldım. Gerçekten kaliteli bir hocamız vardı üstelik oldukça güzel döküman vermişlerdi ve en önemlisi SAP 7 gün / 24 saat erişim hakkı verdiler. Gayet tatmin edici bir eğitimdi benim için. Herkese tavsiye ederim.

Hangi sektörde çalışıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba ben BEM Akademide SAP FI CO eğitimi aldım.şuanda özel bir firmada sap danışmanı olarak çalışmaktayım.SAP alanında kariyer hedefleyen arkadaşlar için kesinlikle öneririm.Fiyat olarak diğer sap eğitimi veren kurslara göre oldukça makuldur.Eğitmenlerin hepsi piyasada aktif olarak çalışıyorlar.Böylelikle piyasada karşılaşacağınız sorunlar hakkında önceden yardımları dokunuyor.Verdikleri materyellerde gayet faydalı.Araştırmak isteyenler içinwww.bemakademi.com
    |
    |
    |
    |
    Merhaba, Ben İstanbul Mecidiyeköy'de BEM Akademiden SAP uzmanlığı eğitimi aldım.Birçok modülde eğitim alma imkanı var;SAP FI, CO,SD,MM ve ABAP dilinide gerçekten iyi bir şekilde gösteriyorlar.Fiyat olarak diğer sap kurslarına göre gayet uygun arkadaslar.Online bire bir eğitimleride mevcut.www.bemakademi.com sitesinden eğitimlerin içeriklerine bakabilirsiniz arkadaslar.
    |
    |
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.