Şimdi Ara

GeForce RTX 2080 Ti sızdırıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
5.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Damarlarımda bol miktarda adrenalin salgılandı haberi okuyunca.kartı alıp alamamam zerre umrumda değil...Nvidia Forever.....

• Kimse isimlendirme hatasını fark etmemiş. Bu kartın isminin (numarasının) 11.. serisi olması gerekmiyor muydu ?
    Yani "RTX 2080" değil de "RTX 1180" olması gerekiyordu.

Kaynak :https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/products/10series/compare-graphics-cards/
  • 1000e de razıyız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doların 1.17 lerde gezdiği zamanlar Ülkemizin en güzel zamanlarıymış.. Düşübsenize Dolar 1.17 olsa Nasıl olur.Peki ecevitin Zamanındaki Develasyondan önce dolar ne kadardı.. bugünkü para birimi ile inanılmaz geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saaten sonra $ düşmez artik zaman zaman yavaş yavaş insanlari korkutmadan yükseltiyolar alişicaz 7-8 bile gorucez sene 2018 yazin bi kenara:)

• Mevcut 1080Ti + Holosko + biraz da para versem 2080Ti ile takas olabilir mi acaba?

• pasa king P kullanıcısına yanıt
    Tamam $100 olabilir de ben o zamanlarda kasaya sığmayan 3 fanlı kürek gibi ekran kartı hiç görmedim. O dönem bırak $100 lık ekran kartı olan pc yi, win 98 yüklü pc görsek adamın evinde bilgisayar var diyorduk şimdi düşündüm de biz bildiğin fasfakirmişiz o dönem.

• Kartın özelliklerini okurken bir an BBC nin uzay belgesellerindeki verilen sayısal değerler geldi aklıma tüm galaksi Rtx2080ti de toplanmış

• 2080 icin 9k , 2080ti icin 11k diyorum vatan fiyatlari boyle olacaktir.

• GeForce RTX 2080 Ti sızdırıldı

temsili değil gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrivederci

7,500 tl den giriş yapar ona göre hazırlanın
    dolar bugün 6.2
    benimde tahminim ülkemizde asus modeli rtx2080ti 8000 tl den aşağıya satılmaz görüşündeyim.
  • önceden 2.000 3.000 TL ye sistem toplayanlara hayranlıkla bakar her oyunu rahat oynatır derdik şimdi ekran kartları 10.000 TL ye doğru geliyor
  • Full HD oyunsa mesele 2060 alın yeter bence gerisi özenti fantazi hava .

• 7000 liradan aşağı bi giriş beklenmemeli.Hatta 10bin gibi uçuk rakamlı bir giriş bile beklenebilir.Geldiğinde hep beraber görücez.Amazondan kart getirtme olayına geri dönücez gibi duruyor.

• 1000 dolarlık kart ne 7000 tl si ne 8000 inden bahsediyorsunuz şakamısınız.1000 dolarlık kartı kendiniz bile amazondan uygun fiyata getirseniz zaten 8000 tl civarı tutuyor.Bu arada ekstra gümrük vergisi muhabbetleri var.Onu bile eklemedim.
  • 1200$ olması kesinleşen özel soğutmalı 2080 Ti isimli kart tahminimce %5 gümrük, %7 ötv(emin değilim böyle okuduğumu hatırlıyorum. 3 aşağı 5 yukarı bu şekildedir ama), %18 kdv %20 kar ile 1909.05 dolar çıkıyor.

1900 * 6,20 = 11806 ise TL karşılığı. Bu kart için vatan bilgisayar fiyatı 11000 lira civarında olacaktır. İnternetten TR garantili olarak 10200 lira civarına bulunur diye düşünüyorum.

Amazondan getirtmek isteyen ise garantisiz karta kargo dahil 1500 dolar civarında ödemek durumunda kalacaktır. Böyle büyük bir yatırımı garantisiz almak ise büyük bir risk olacaktır. Eskiden bu tip kartlara 3000 3500 lira veriyorduk ve riski göze alabiliyorduk ama artık şahin parası bunlar. Tam bir rus ruleti olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furky! -- 20 Ağustos 2018; 16:52:9 >
  • 2080 TL'ye iyi bence

• Araba fiyatına ekran kartı akp ye oy atanlar sağolsun her geçen sene bir önceki seneyi arar olduk ekiden titanları bile 3000 liraya alıyorduk şimdi 1060 lar 3000 tl olmuş

• Ne zaman tanıtılacak bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageofTurk

Ne zaman tanıtılacak bilen var mı?
    https://www.youtube.com/watch?v=IG2wVjQUr3c
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.