Şimdi Ara

GeForce Now kütüphanesine bu ay toplamda 34 oyun eklenecek, 13'ü bugün eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GeForce Now kütüphanesine bu ay toplamda 34 oyun eklenecek, 13'ü bugün eklendi

GeForce Now by Game+ ismi ile de ülkemizde yerelleştirilen GeForce Now'ın oyun kütüphanesine 13 yeni oyun daha eklendi.

Ayrıca Bkz.Birçok komplo teorisine sebep olan PS5 özel oyunu Abandoned'dan görseller sızdırıldı

Bu hafta eklenen oyunlar arasında her zaman olduğu gibi Epic Store'un ücretsiz oyunu da bulunuyor. Bu haftaki ücretsiz oyunun da, yani A Plague Tale: Innocence'ın da bir hayli dikkat çektiğini döylemek gerek. Bu hafta eklenen 13 oyunu da aşağıda bulabilirsiniz.

GeForce NOW'da Bu Hafta

• A Plague Tale: Innocence (5 Ağustos’ta Epic Games Store’da ücretsiz)

• Death Trash (5 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de)

• Starmancer (5 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de) 

• CyberTaxi (Steam)

• Eldest Souls (Steam)

• Elex (Epic Games Store)

• The Flame in the Flood (Steam)

• GRIME (Steam)

• Hakuoki: Kyoto Winds (Steam)

• MetaMorph: Dungeon Creatures (Steam)

• Super Animal Royale (Steam)

• Tales of the Neon Sea (Steam)

• Zero Hour (Steam)

Bu Ay Eklenecek Oyunlar

GeForce Now by Game+ sisteminde oyunlar şu anda bulunmuyor ancak çok kısa bir süre içerisinde oraya da eklenecektir. GeForce Now kütüphanesinin tamamına buradan bakabilirsiniz.    

• gta 5 eklenmezse olmazGeForce Now kütüphanesine bu ay toplamda 34 oyun eklenecek, 13'ü bugün eklendi 

• günlük 3 saat free user yapsınlar başka ne isterki insan ! :)

• onuda kaldırırlar

• epic hesabını nasıl bağlıyoruz ya bugün a plauge oyununu ekledim kütüphaneme ama geforce de arattığımda steam eklemeniz gerekiyor diyor. Ayrıca steam hesabım bağlı fakat epic kütüphanemde çok oyun var ücretsiz verdiği fakat bağlayamadığım için oynayamıyorum, steam gibi senkronize etme yok mu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirengin22 -- 5 Ağustos 2021; 22:11:01 >
  • Alayı çöp. Xcloud gelsede kurtulsak.

• kadirengin22 K kullanıcısına yanıt
    oyunun altında ok işareti var ona tıkla epic games e tıkla

• serkan116 S kullanıcısına yanıt
    evet onu diğer oyunlarda gördüm eklediklerim var epicten fakat bahsettiğim oyunda ''A Plague Tale: Innocence'' epic çıkmıyor steam kütüphanesinde olması gerekiyor yazıyor sadece. Ayrıca bahsettiğim senkron olayı yok galiba steamdaki gibi komple kütüphanedekileri otomatik ekleme yok manuel tek tek ekleniyor epic herhalde

• Çok zorladılar. Ver bütün Steam kütüphanesini kurtul. Zaten satın almadığın oyunu oynayamıyorsun. Şu anki durumda satın aldığımız oyun GeforceNow'a eklensin diye bekliyoruz.

• Türkçe F Klavye desteği sunmadığı ve her adımda kullanıcı mail adresi ve şifresini girmenizin işkenceye döndüğü bir garip platform. Bünyesindeki bütün oyunlar ve Epic, Steam oyun platformları F Klavye desteği sunuyor ama Türk sunucusundan oyun oynatan dev bir Game+ Türkçe F klavye desteği sunmamakta ısrar ediyor. Buyur kendin çal kendin oyna o zaman. Bizden sana üyelik ve para yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 6 Ağustos 2021; 17:19:07 >
  • bana kingdom hearts 3 cloud lazım herhangi bir kütüphanede var mı netboom falanda dahil bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.