Şimdi Ara

GeForce Now by Game+'ta indirim: Aylık 59,90TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye'de yok ama illaki gelecektir, fiyat olarakta çok avantajlı olacağını belirtmek istedim. Ha şimdilik Game+ istedikleri ücreti belirleyebilir, xCloud Türkiye'ye gelince ne yapacaklar merak ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10 lira olsa bile almam. 13 mbit down. 0.7 mb upload var.

• Büyükkk indirimmm..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • patuaid P kullanıcısına yanıt
    Steamdeki yurt dışı fiyatlarını Tr ile karşılaştır bakalım bir.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Umarım bir an önce gelir ama Türkiye içinde bir sistem kurulur da ping değerleri düşük olursa ben de düşünürüm

• Maks 19tl lik hizmet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden başka fps sıkıntısı çeken var mı? Özellikle The Witcher 3'te.

• patuaid P kullanıcısına yanıt
    Amazon prime da 13 dolar nolmuş? Burada 8 lira + ilk ay ücretsiz. Ülkelerin alım gücüne göre fiyatlandırma yapmasını biliyorlar. Şahsen bu teknolojiye 30 liradan fazla vermem. Birde üstüne oyunları kendim alıcam. Oyun alacak gücüm olsa taksitle bilgisayar alırım.

• schipht kullanıcısına yanıt
    Boş yapıyorsun en uygun fiyat şu an trde ve gayet de peynik ekmek gibi satılıyordu geçen haftaya kadar satış limiti aşıldığı için alışverişe açık bile değildi. Gerçekten bi tuhafsınız aga ya bilmiyorum.

• Para verin birde sıra bekleyin. Nasıl hizmet bu. Her oyunda olmuyor ama popüler ve çok oynan oyunlarda resmen beta gibi sıra bekletiyor.
    Şimdide bir paket daha çıkartır Premium++ hiç sıra bekleme yok oynuyanı oyun atarak sana öncelik vereceğiz diye.

Yapar mı yapar bu Turkcell. Bir işleride doğru olsa. Fiyatlandırma bile yanlış yaptılar ama başta kim varsa benim dediğim olacak diye tutturuyor. Koskoca steam bile Türkiyeye has fiyatlandırma yapıyor bizim Yerli firmalar Avrupaya göre yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 14 Haziran 2021; 21:20:13 >
  • Bu hizmetten netflix, gamepass, Spotify gibi agresif yerel fiyatlandirmalar beklemeyin. Bu firmalar film, dizi, oyun müzik gibi içerik hizmeti veriyor. Bunlar verdikçe tükenen şeyler değil. GeForce now ise işlem gücü satıyor size. Belli bir kapasitesi var, her kullanıcı için belirli bir birim fiyat var. Üstelik gamepassin aksine satacak ek bir ürünü de yok. Gamepass alıyorsun, sonra oyun içi bir seyler satın alıyorsun, DLC satın alıyorsun vs. GeForce now bir kere aldın ve bitti. Aylık 15tl ye GeForce now beklemek, tam olmasa da ps5 yurt dışında 500 dolar bizde de 500tl olsun demek gibi bir şey.

• pavlichenko kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sıkıntı var. Ayarlar ultrada. Herhalde ultrada diye kasıyor diyorum. O kadarda ağır bir oyun değil. İnternette bir kaç Benchmark testine baktım. 3060'lı PC de daha yüksek FPS ile çalışıyor oyun. Sıkıntı şundan olabilir. Tek bilgisayarı 1 değilde 2-3 belkide daha fazla kişiye bölüştürüyorlar. Ama başka bir sıkıntı da burda çıkıyor. Aynı Benchmark testinde ~50 FPS ile çalışan Watch dogs 2 GeForce now'da da ~50 FPS ile çalışıyor (aynı ayarlarda). Bende bir şey anlamadım.

• Game pass ile mutluyum, sağol.

• Xbox Game Pass Ultimate'de olan xCloud Türkiye'ye gelirse GeForce Now tarihin tozlu raflarında yerini alır. Hem oyuna sahip olucaz, hem de cloud şekilde oynayabileceğiz.

• Dünyanın en ucuz game+ üyeliği bizim ülkemizde. Ha hizmet aynı mı hayır eleştirilen nokta o zaten bilgisayarımda oynayamadığım oyunu game+'da açıyorum orda da kasıyor.

• Valla ben 6 aylığı 250 TL ye alıyorum :d

• 1 sene sürmez demiştik, bu internet hızlarıyla bu fiyatlarla hayal bu iş. Maksimum ederi aylık 20TL

• ethernet ile dene eğer aga çok bağlanan indirme yapan oluyorsa bulanık olması normal bende hiç olmuyor ayrıca ayarlardan 50mb yap otomatikteyse

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.