Şimdi Ara

GeForce Now by Game+'ta indirim: Aylık 59,90TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
5.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevzu artık para değil. Başta ayıp edildi. Üstüne para verseler de pek tutmaz. Game+ daha düzgün bir şirkete devretmedikçe bu antipati devam eder

• Xbox ın xcloud u gelsin zaten asıl işler o zaman kızışacak. 45 TL ultimate e hem bir sürü oyun hem de cloud dan oynama.

• Bu saatten sonra 3 aylık 100tl olursa ancak almayı düşünürüm. Koskoca şirketler para hırsları yüzünden, güzelim sistemi yerin dibine soktu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamepass gibi içeriği bedava olsa anlayacam da ;içinde her oyun icin satın alacağın platforma aylık para vermek enayilik ,Turkiye'deki kazıklama politikasıyla satın almak çifte enayilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sistemi sırf her yerden rahatlıkla oyun oynarım diye hayal ettim tutmadı. yahu telefondan oynamak istiyorum ama internet sıkıntı Turkcell e mesaj attik dedik.suna paket koyun öyle bir hizmet yok diyor. yapmayada niyetleri yok gibi duruyor.

• Bütün dünyada en ucuz biz kullanıyoruz zaten, hala daha pahalı diyorsunuz. Tamam gerçekten pahalı ama adamların ellerinden gelicek bir şey yok doları görüyorsunuz. Ederi en fazla aylık 20 TL falan yazmış biri, dalgamı geçiyorsun kardeşim. Ben bu sistemi 16 mbps internet, telefon ve gamepad ile kullanıyorum, çok mutluyum.

• Bugün gelen maile göre İstanbul sunucusu en kısa sürede aktif edilecektir deniyor. İzmir'e de sunucu açsalar çok iyi olur.

GeForce Now by Game+'ta indirim: Aylık 59,90TL
  • aylık 39.99 yap , herkes alsın işte inat etme ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 15 Haziran 2021; 15:24:22 >
  • DH Misarifi bile gelip övdüğüne göre işler iyi gitmiyor. Düşünceye baksana; adamların ellerinden gelecek bir şey yok doları görüyorsunuz yazmış. Hee sanki biz sebep oldukta görüyoruz. 20 TL olsun yazan üyeye laf etmiş bir de. İsterlerse 1 TL yapsınlar, GFN servisini beğensem de ortağına 5 kuruşumu bile vermem.

• bu boktan internetle bizle dalga geciyorlar resmen

• kendilerini hatırlatmak için reklam olsun diye ikram etmişler biraz. ilk çıktığında herkes konuştu 1 ay sonra unutuldu. kullanan da yoktur muhtemelen

• 35Mbit fiber internetim var. Avrupa sunucularına bağlanırken nadiren görüntü bulanıklaşıyordu ancak Gameplus sunucusunda bu olay çok sık. İstenilen parayı hak etmiyor.

• bu tarz uygulamalar için henüz teknolojimiz o seviyeye gelmedi. bence biraz daha zamana ihtiyac var. internet hızından daha çok sunucu hızları daha önemli.

benım gibi bilgisayarları günümüzün gerisinde kalmış ama oyun da oynamak isteyenler için 720p gayet yeterli. zaten 1080p verilmeme sebebi yukarda yazdığım olaydır.

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

Elinde bu hizmete ait kaç üye olduğunun bilgisi var mı ? Kaç kişi aylık 75 tl vermiş üye olmuş sen onun bize resmi sayısını ver ondan sonra konuşalım. Saçma argümanlarla olmuyor bu iş.

• 3 ay önce lansman fiyatı normale döner demiştim, yanılmadım. 60 lira gayet iyi fiyat

• Ahmet_Akif_Duran A kullanıcısına yanıt

gfn kullanilan makina 2060b ve 2080c genelde. Siz muhtemelen yogun olan zamanlarda ve 2060b li makina da kullaniyorsunuz. 2060b li makinalarda fps düşmesi çok fazla oluyor 2080c de ise herhangibir problem olmuyor. 2080 li makina gelene kadar girip çikin. Bende aynisi oluyor 2080 de problem yaşamiyorum ama şu bulanikligi bir çözseler iyi olur

• geçen yükledim ilk giriş taparken bunların sistemine gönderiyor kayıt olurken mail değil telefon istiyor ondan sonra her yerden saçma sapan reklam gelir, global olana baktım mail ile kayıt oluyorsun.

• 8 megabit internetim bunu beğenmedi

• Kullanmıyorum ama 3 aylık 150 TL. olduğunu hatırlıyorum. Sonra üyelik kapandı. Şimdi 3 aylık 179 TL'ye düşmüş nasıl oluyor bu iş? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Yalnız Türk kullanıcılarına çok üzülüyorum. Hak edilen hayat yaşanmıyor. Türk fıkrası gibi; “tabak olur çatal olmaz, kaşık olur, tabak olmaz.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leocorte -- 16 Haziran 2021; 0:52:7 >
  • Xcloud ile yıllık ultimate alarak tuvalette otobüste uzanırken çalışırken yatarken her zaman ücretsiz oyun oynamak var. Acaba xcloud sisteminde kardeşlik olacak mı? Aylık 20 den ucuza geliyor ve kardeşlik ile olsa üfff.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.