Şimdi Ara

GeForce GTX 295'in ilk görüntüsü gün ışığına çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
4.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

FLAS FLAS FLAS

OLAY KART OBJEKTİFLERE YAKALANDI

GeForce GTX 295'in ilk görüntüsü gün ışığına çıktı

Fazla Isınmadan Yanmış..Nvidia'nın Piyasa Durumu Zora Girdi...

• eee 290watt lık tost bu sekilde olur ondan koydum

• olacağı buydu tamda tahmin ettiğimgibi.nvidia nın yapacağı buydu zaten.

forever nvidia

• Bu ne arkadaş ya.Görüntüsüde bişeye benzemiyo.Tost gibi olmuş.
  • ayıp yav bi firma bunu üretmeye utanır yaw
    bu nasıl bişi ben tasarlasam daha güzel olurdu çalışmasa bile en azından görüntüsü bişiye benzerdi
    bide bu nasıl x2
    iki kartın birni sogutucunun üstüne birini altına vidala al sana x2...... sli destekli kart almana gerek yok sayın kullanıcı... sen o paracıkları bana ver ben seni triple sli destekli anakart derdindende kurtaracam valla sözz.bu sene olmaz sa seneye

:==))))))))))))))))))))))))))))
    :)))))))
    yuh yav hani n viidia x2 ye karşıydı
    tabi bunun x 2 oldugunu iddia edemezlerde
  • 4870x2 yi geçmek için şekilden şekle giriyorlar .
  • Nvidia oturup da bu serideki malubiyeti kabul etseydi daha gururlu bir davranış göstermiş olurdu.

Şu halini gördükçe, nivida'nın zora düştüğünde ne kadar saçmaladığını anlıyor ve üzülüyorum. Yazık yav.
  • 4800 serisi nvidiayı yerle bir etti arkadaş daha niye kıvranıyorlarki ..
  • nvidia çift gpulu kart çıkarınca şöyle böyle dıyorsunuz.ati cıkarınca kral gelıyor,nvıdıanın işi bitti falan fılan dıyorsunuz,yanı ati taraftarı olmayı ne zaman bırakcaksınız 4870x2 ile gtx280 ı kıyaslayıp 4807x2 geçince(normal olan buydu) herkesde bı bayram havası oluştu,nvıdıa uyuyor mu? nvıdıa dükkanı kapatsın gitsin gibi yazıları yazıldı,şimdi nvıdıa 4870x2 den cok daha ıyı bır kart pıyasaya cıkarınca herkesde bir rahatsızlık gördum neden bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

nvidia çift gpulu kart çıkarınca şöyle böyle dıyorsunuz.ati cıkarınca kral gelıyor,nvıdıanın işi bitti falan fılan dıyorsunuz,yanı ati taraftarı olmayı ne zaman bırakcaksınız 4870x2 ile gtx280 ı kıyaslayıp 4807x2 geçince(normal olan buydu) herkesde bı bayram havası oluştu,nvıdıa uyuyor mu? nvıdıa dükkanı kapatsın gitsin gibi yazıları yazıldı,şimdi nvıdıa 4870x2 den cok daha ıyı bır kart pıyasaya cıkarınca herkesde bir rahatsızlık gördum neden bu?

sende ne çabuk sevmeye başladın çift gpu lu kartları?
  • Rekabet herzaman İyidir.. bence kimse kapatmasın dükkanları.. Ayrıca birisi tükanı kapatırsa diğeri sömürmeye başLar bunu Unutmayın ...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiCCky -- 10 Aralık 2008; 17:09:39 >
  • bu 289 watt ısıyla çok güzel bunlardan tost makinası olur :)
    nvdia 20 nm ye düşerse ancak o zaman sığdırabilir çift gpu tek pcb ye.
  • Aklıma bi yaklasım tarzı geldi okurken yanlıs anlamayın da rv870 ile ati bu sandwich kartı yemesinde :P cidden sandwich tasarım olayı güzel bir nokta :D yine cift pcb yine kaba saba görüntü :( ama performansa laf yok bu arada diyorlardıya cift gpu gereksiz diye simdi kendileri yapıyor ne celiskidir bu :(
  • ahah aha ha karttan çok yapılan yorumlar güzel. Kart bi seye benzemiyor onun etkiside olabilir.
  • 480 x paralel işlem birimi ile bu kartla yapılan tostlarda cok rafine bir lezzet ortaya cıkıyormus Yemede yanında yat.Su nf200 diye bir chipset mi vardı x58 lerde triple sli icin o zıkkımdan kullanıp tek pcb de uretsene sunu yok olmaz ama çift pcb daha cok para yolmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebehram -- 10 Aralık 2008; 19:03:58 >
  • Hangisi daha verimli acaba; tek kart üzerinde çift GPU mu yoksa çift kart çift GPU mu? Bilgisi ya da fikri olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: St Batuhan

Aklıma bi yaklasım tarzı geldi okurken yanlıs anlamayın da rv870 ile ati bu sandwich kartı yemesinde :P cidden sandwich tasarım olayı güzel bir nokta :D yine cift pcb yine kaba saba görüntü :( ama performansa laf yok bu arada diyorlardıya cift gpu gereksiz diye simdi kendileri yapıyor ne celiskidir bu :(

rv870'den çok şey bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir eğer bir değişiklik olmazsa 40nm ve 140mm2 olucak buda demektirki 192*5 toplamda 960 shader birimi ile gelicek böyle olursa gtx295'e rakip bile olamaz hatta 4870x2'yi dahi yakalıyamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Aralık 2008; 19:48:24 >
  • Evet ancak hd4870'in 480 adet shader birimi olması beklenirken 800 adet koyup nvidia'nın cenaze namazına çağırdılar milleti. Gerçi galip durumda olanlar genelde yatıp yenilmeyi bekliyorlar ama ati biraz daha akıllıca davranabilir.
  • 960 bekleyenler bence hayal kırıklığına uğrayabilir. he belki olur 960 sp li olan alt modeller. artık nvidia tostları onlarla yarıştırır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.