Şimdi Ara

GeForce GTX 1060'ın Türkiye fiyatı ve kartın detaylı analizi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim kaybetmiş ki biz 1030TL`ye alacaz.Customlar 1200`den başlar.Founders`da 1400 üzeri olur.

• "GeForce GTX 1060 önemli ama gerçekten çok önemli bir ekran kartı." Arkadaş bu nasıl bir haber dilidir?

• Nvidia'nın sitesinde Gpu Boost 3.0 yazıyor

• işte profesyonel editör böyle olur! Hem teknik ayrıntılara hakim hem objektif hem de son kullanıcı odaklı bakış açısı ile yapılan haber/yorumunuzu okumak büyük bir zevk. Umarım ergen/fanboy zihniyetli editörlere(!) ders olur.

• Kaliteli editör kendisini belli ediyor işte umarım haberleri siz girersiniz en azından böyle önemli olanları

• Dolar olarak RX 480'den pahalı TL olarak RX 480 ile aynı. Cnm perakendeciler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia fanlarıda amd ye teşekkür etsin bence. Rx 480 hamlesi olmasaydı şu kartı 1.5k ya alırdık.

• hep aynı numara 1070 de özel tasarımlı modelleri 1850 tl dediler 2000tl den aşağıya düşmüyor fıyatları, nvida nasıl sömüreceğini şaşırdı artık insanları founders edition diye bişey uydurdu şimdi 380$ olan gtx 1070 heryerde 430-450$ arası özel sogutmalı modelleri o da bulabilirsen 500$ asaga dusmuyor su anda stok skıntısında dolayı gtx 1080 söylemiyroum bile, eskiden normal kartlardan en fazla 20$-30$ pahalı olan özel sogutmalı tasarımlar su annda 70-120$ arasında fiyat farkı var ,amd daha fazla hamle yapması lazım yoksa nvida 1-2 sene sonra bilmem ne edition diye bi model daha uydurup onada bi 50$ fiyat farkı çakacak bu gidişle nvidanın insafına kalırsak yandık

• Ey Mesut Çevik , Erdi abiyi elinizden sakın ola kaçırmayın. Donanım bilgisini ve detaylara ilgiyi geçtim , piyasa hakkında da bu kadar bilgi sahibi olup yorum yapabilen başka birini görmedim ben bu sektörde.

Çok güzel bir yazı olmus elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratr03

GTX 1060 300 Dolar 1030 TL
    RX 480 240 dolar 1100 TL
    Nerde orantı?

Merhaba,

GeForce GTX 1060'ın 1030TL olan fiyatı, 249 dolar olan özel tasarım modelleri için geçerli.

Teşekkürler.
  • Valla cok yararli bir yazi olmus ama acayip kararsiz kaldim amd bu fiyata sli destegiyle gel bana diyor. Nvdia az daha ver seni varlik icinde yasatayim diyor xD
    Ayrica rx-480 beta suruculeri ile yapilan testte cok takilmalar olmustu dogru durust birsey goremedim.

• rekabet güzel şeydir, kart bomba gibi olmuş. ne yazık ki bu kartların hakkını verecek oyunlar çok az var. çoğu optimizasyon özürlü. yakında sistem gereksinimlerine minimum 1060 yazarlar :(

• Ozel tasarimli 6gb lik modeller 1100TL den pahali olmazsa ve 480 dx12 testlerinde gecmeyi basarirsa yeni fp karti 1060 olacak demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Eğer kart 1300 lira civarı olursa RX 480'de 1200 lira olursa gene AMD'ye nal toplatır, rekoru AMD değil bu kırar, AMD gene avucunu yalar.

Üzülüyorum ya böyle olmasa keşke rekabet kalkarsa hepimizden çok kötü çıkar acısı.

Üzülüyormusunuz? Amd batsa bayram edersiniz.

• Kim demiş 1050 tlye satılacak o tavsiye edilen fiyat.Bizimkiler durur mu ustunede bi 200tl hava parasi oldu 1250 bide 1300e yuvarlanır o.

• Türkiyedeki sıfatsız sağlayıcıların sayesinde taraftarlık nasıl oluru göreceğiz artık. nvidia eğer bu fiyata satarsa gerçekten işler kızışacaktır.

• Bu kartin artik 1300 den gelecegine bile inanmiyorum. En az 1400 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kart 249$ için hesaplanmış ve 1030TL fiyat biçilmiş. GTX1070 bakarsak 379.99$ değilmişdi ama kartın misal Msi Gaming X 449.99$ Asus Strix 429.99$ Gigbayte G1 Gaming 429.99$ fiyatdan satılıyor. Yani GTX1060 içinde 249.99$ değilmiş ama 290-300$ civarı bir fiyatla gelicek firma kartları.Şimdi siz kendiniz hesap edin ne kadar TL olduğunu.

• Kart 1200'den aşağı satılmaz.1500 liraya Amazon'dan 1070 alabiliyorken bu karta bu kadar para vermek mantıkli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 9 Temmuz 2016; 11:15:39 >
  • 970 lira civarında özel soğutmalılar satılabilir. fiyat çok iyi bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.