Şimdi Ara

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Acun_Ilıcalı (1 mesaj) zorradam (1 mesaj) BÖCCÜK ♂ (1 mesaj) fenerliso (1 mesaj) IcyTea Lemon (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)


(En Son Oy Tarihi: 25.7.2016)
Giriş
Mesaj
  • rds kullanıcısına yanıt
    IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    fenerliso kullanıcısına yanıt
    zorradam kullanıcısına yanıt
    Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    •Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
    •Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
    •Beşinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
    •İlk yedi yarışmacı altıncı tura yükselecek.
    •All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

    METİN GÜLGEZ

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    MUSTAFA TOPALOĞLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    CEVDET ÖZMEN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    EMİN SEFER

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    SERENAY AKTAŞ

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    BENNU GEREDE

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    EBRU DEMİRAY

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    CEYDA OKANDAN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    HAKAN HATİPOĞLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    BOZOK GÖREN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    BERNA CANBELDEK

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    PASCAL NOUMA

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    TEYMURALP FOSFOROĞLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    GİZEM AKIN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (5. Tur)

    BÜYÜK MACERA

    1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
    2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
    3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
    4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
    5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
    6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
    7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)
    8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)
    9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)
    10)SELİN YARDIMCI (4. tur)
    11)ONUR OKYAY (3. tur)
    12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
    13)TUĞBA (Ön eleme turu)
    14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)
    15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

    TÜRKİYE - YUNANİSTAN

    1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
    2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
    3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
    4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
    5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
    6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
    7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)
    8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
    9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)
    10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)
    11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)
    12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
    13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
    14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
    15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
    16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
    17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
    18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
    19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
    20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

    ASLANLAR - KANARYALAR

    1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
    2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
    3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
    4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
    5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
    6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
    7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)
    8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)
    9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)
    10)MESUT GÜNEY (4. tur)
    11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)
    12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)
    13)HALİT KAVLAK (1. tur)
    14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
    15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
    16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
    17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
    18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
    19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
    20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
    21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
    22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
    23)NİHAL (Ön eleme turu)
    24)AYKOR (Ön eleme turu)

    KIZLAR - ERKEKLER

    1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
    2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
    3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
    4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
    5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
    6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
    7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)
    8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)
    9)EMİN SEFER (ERKEKLER)
    10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
    11)GİZEM AKIN (KIZLAR)
    12)METİN AVŞAR (2. tur)
    13)BERKE SARP (1. tur)
    14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
    15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
    16)FURKAN DEDE (2. tur)
    17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
    18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
    19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
    20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
    21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

    1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
    2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
    3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
    4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
    5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
    6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
    7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)
    8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)
    9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)
    10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
    11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)
    12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
    13)VEDAT BEHAR (1. tur)
    14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

    1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
    2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
    7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
    8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)
    9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)
    10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)
    11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)
    12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)
    13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
    14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
    15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
    16)ASENA ERDEM (1. tur)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

    1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
    2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
    3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
    4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
    6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
    7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)
    9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)
    10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)
    11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
    12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
    13)LARISSA GACEMER (3. tur)
    14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
    15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
    16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
    17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
    2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
    3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
    4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
    5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
    7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)
    8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
    10)MÜGE UZEL (4. tur)
    11)DUYGU BAL (3. tur)
    12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)
    13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
    14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
    15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
    16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
    17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
    18)EKREM TORAMAN (3. tur)

    ALL-STAR

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
    2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
    3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
    5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
    6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
    7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
    8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
    9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
    10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
    11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
    12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
    13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
    14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
    15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
    16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
    17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
    18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
    19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)
    20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
    21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)

    Katkılarından ötürü rds root adminimize,
    Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.



    |
    |




  • Emin tabiki ahaha efsaneydi ya
  • Güzel kız kalmamış, oyumu boşa atıyorum
  • mustafa Topaloğlu ve ceydayi hatırladım eskiden ne güzel günlermiş rusyaya ilk gidisim aklima geldi vay be ne diyoduk Mourinho Hakana verdik oyumuzu

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köpekbalığı bozok reis gördüğüm gibi gözlerim doldu

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.