Şimdi Ara

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.663
Cevap
1.114
Favori
1.058.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 13 ve nfs most wanted 0.99 düşecek uyarıları geleli cok oldu ama hala düşmediler. Sanırım yarın düşecekler.Hazirlikli olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yılbaşında ya da 1 gün öncesinde durum nasıldı uygulamlarda arkadaşlar ? Ücretsiz oldu mu çoğu ?

Whats app oluyormuş galiba,kartımda limit yok şuan alamıyorum ücretsiz olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

Geçen yılbaşında ya da 1 gün öncesinde durum nasıldı uygulamlarda arkadaşlar ? Ücretsiz oldu mu çoğu ?

Whats app oluyormuş galiba,kartımda limit yok şuan alamıyorum ücretsiz olur mu acaba ?

Evet ücetsiz olur,şunun şurasnda yılbaşına ne kaldı
    bekleyin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinnieMouse

quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Plants vs zombies 1.79 a dusmus

Tşk.ler :) Plants vs Zombies HD aldım

Aynen bende aldım.
  • Ve most wanted de 1.79 tl oldu.

• Fifa 13 te 0.99$ a dustu beklenen oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: bLeasT

Fifa 13 te 0.99$ a dustu beklenen oldu

fiyat iyide ücretsiz olurmu acaba ben geçen sene bu zamanlar askerdim bu storede yılbaşında işler nasıl oluyo hiç bilmiyorum hani beklesekmi yok olmaz diyorsanız hemen alacam
  • arkadaşlar alt tarafı 1,79 tl vereceksiniz bedava olur mu diye soruyorsunuz..!!

8,9 tl ye alıpta 1,79 u görenler ne yapsın o zaman? Bence daha da fazla zorlamayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar alt tarafı 1,79 tl vereceksiniz bedava olur mu diye soruyorsunuz..!!

8,9 tl ye alıpta 1,79 u görenler ne yapsın o zaman? Bence daha da fazla zorlamayın

Fifa13, NFS Most Wanted, Real Racing2, Nova3, GTA gibi oyunların ücretsize düşmesi imkansıza yakın zaten :) Dediğin gibi 1.79'dan yakalamışken kaçırmamak gerek. Ayrıca kredi kartı kullanmayanlar için iTunes kartları artık ülkemizde de satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar alt tarafı 1,79 tl vereceksiniz bedava olur mu diye soruyorsunuz..!!

orası öylede hep apple mı bizi sömürecek bizde kendi çapmızda sömürmeye çalışıyoruz işte
  • NFS Most Wanted iPhone'da (AppStore'da) 607 MB olarak gözüküyor ancak satın alıp yükledikten sonra cihazda 1.8 GB olarak gözüküyor, bunun sebebi nedir ?
  • Haberleri sabah alınca da eve gidene kadar zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

NFS Most Wanted iPhone'da (AppStore'da) 607 MB olarak gözüküyor ancak satın alıp yükledikten sonra cihazda 1.8 GB olarak gözüküyor, bunun sebebi nedir ?

iphone'a attığınızda genişliyor, bir nevi kurulum diyebiliriz. Normal yani.
  • Birde nba2k13 0.99$' a düşse :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Orijinalden alıntı: step-team

NFS Most Wanted iPhone'da (AppStore'da) 607 MB olarak gözüküyor ancak satın alıp yükledikten sonra cihazda 1.8 GB olarak gözüküyor, bunun sebebi nedir ?

iphone'a attığınızda genişliyor, bir nevi kurulum diyebiliriz. Normal yani.

Teşekkürler :)
  • iphone için ilk uygulamamı satın aldım Fifa 13
  • Kingdom Rush DEFANS SEVERLER KACIRMAYIN

https://itunes.apple.com/us/app/id516378985?mt=8

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU]
    Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU]

Space Hunter Sandra

https://itunes.apple.com/us/app/id542348108?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 19 Aralık 2012; 10:11:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemalvahit

quote:

fiyat iyide ücretsiz olurmu acaba ben geçen sene bu zamanlar askerdim bu storede yılbaşında işler nasıl oluyo hiç bilmiyorum hani beklesekmi yok olmaz diyorsanız hemen alacam

Baska da düşmez,normal fiyata dönmeden alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

quote:

fifa yı aldım dediğiniz gibi ücretsiz olmaz olursada sağlık olsun artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

quote:

fifa yı aldım dediğiniz gibi ücretsiz olmaz olursada sağlık olsun artık

Ücretsiz olursa, başka accountlarından alırsın

@Gurkαn

Paylaşım tarzını çok beğeniyorum, hem güzel görseller hemde doğrudan link geliyor. Birkaç arkadaş da böyle yapıyor. Bu sebeple hepinize tşk ederim.

Söylemeden edemedim.

Evet bakalım daha ne uygulamaları kapıcaz, takibe devam arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.