Şimdi Ara

geçermi 6 ay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • subat ayında dondugumde gecti diye yazmak icin konuyu acıyorum :)

insallah güzel geçer askerlik...

donustede atanabilsem mukemmel olacak...vede evlendimmi de tamamdır..hayattan beklentilerim kısa vadede sona erecek :)

edit : 1 ayı gecti :) şafak 140

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 9 Eylül 2014; 10:25:13 >

• sivil hayat bitiyor salı günü gidişimiz de dönüşümüzde iyi olsun :D
    buraya imzamı atıyorum ocak sonu gibi görüşmek dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: McemY

sivil hayat bitiyor salı günü gidişimiz de dönüşümüzde iyi olsun :D
    buraya imzamı atıyorum ocak sonu gibi görüşmek dileğiyle
    Aynen bende karalayım bir şeyler.
    Kısmetse Şubat'da döndüğümüzde, vay anasını ne çabuk geçmiş diyebilelim. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKTAVA

okumuş herifler neden bu kadar narin oluyor.

ben 1 yıl gideceğim ünv okuyorum. 3. sınıfım. sizin gibi zırlamıyorum buralarda

herkesın hayattan beklentisi, yapisi, sartlari farkli. sen 'zirlamiyorsun' diye biz sana laf soyluyormuyuz niye zirlamiyorsun diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

quote:

herkesın hayattan beklentisi, yapisi, sartlari farkli. sen 'zirlamiyorsun' diye biz sana laf soyluyormuyuz niye zirlamiyorsun diye?

Alıntıları Göster
    hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

hayırlı teskereler

Alıntıları Göster
    benimde gözümde çok büyüdü inşallah geçer gelince vay be deriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

benimde gözümde çok büyüdü inşallah geçer gelince vay be deriz

Alıntıları Göster
    askere gidiyorum dediğim herkes, özellikle yaşlılar önce süreyi soruyor sonra azarlıyor. mesai arkadaşım biz 18 ay yaptık sen tatile gidip geleceksin diye. geçen dayım da tam bizim zamanımızda 2 yıldı diyordu ki dedem kesti lafını ulan bari benim yanımda konuşmayın diye. kendisi 4 yıl yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurkcutahir

askere gidiyorum dediğim herkes, özellikle yaşlılar önce süreyi soruyor sonra azarlıyor. mesai arkadaşım biz 18 ay yaptık sen tatile gidip geleceksin diye. geçen dayım da tam bizim zamanımızda 2 yıldı diyordu ki dedem kesti lafını ulan bari benim yanımda konuşmayın diye. kendisi 4 yıl yapmış.

Alıntıları Göster
    Hayırlı teskereler arkadaşlar.sağ salim gidin gelin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arash_10

Hayırlı teskereler arkadaşlar.sağ salim gidin gelin. :)

Alıntıları Göster
    15 ay bitti çok rahat biter ben askerlik günleirm yerine giden kısa dönemleri sayıyordum 345. 347. 349. 351. sonra ben gittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DADC6FD9A

15 ay bitti çok rahat biter ben askerlik günleirm yerine giden kısa dönemleri sayıyordum 345. 347. 349. 351. sonra ben gittim

Alıntıları Göster
    Geçer mi diyen arkadaşlar, ben 335. kısa dönemdim, sizin başlığı gördüm vay bea ne kadar zaman geçmiş dedim, size tavsiyem öyle "geçer mi?" moduna girmeden daha kötü durumda olanları düşünüp(zaten orada göreceksiniz uzun dönemleri) halinize şükredip bitirin, asıl hayat askerlik bittikten sonra başlıyor gibi klasik cümleyle bitireyim, hayırlı tezkereler

• quote:

OCTAVA insanı
    Kimin neye zırlayıp neye zırlamayacağını sorumlusu seni seçtim
    Sana 1 yıl zırlamak yasak
    Tamam mı insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: prizmax

quote:

OCTAVA insanı
    Kimin neye zırlayıp neye zırlamayacağını sorumlusu seni seçtim
    Sana 1 yıl zırlamak yasak
    Tamam mı insan

Alıntıları Göster
    Dönünce vay be geçti demek için mesajım şuracıkta kıvransın

• Gecmiyor son 63 gun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Gecmiyor son 63 gun :(
    Şafak -190 deyim bi taraflarım serinlesin. Geçmiş 6 ay hatta 12 ay olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

Şafak -190 deyim bi taraflarım serinlesin. Geçmiş 6 ay hatta 12 ay olmuş

Alıntıları Göster
    Oraya gidince günler geçmicek hergün küfür ede ede uyanıcaksın şafak atmıcak ama birde etrafındaki uzun dönem yapan çocukların durumunu görünce bian olsun ulan adamlar nası yapıo 12 diceksin ama 2-3 sn sürücek sonra yine başlıcaksın küfüre.Daha sonra ailende 15-18 ay yapanlar aklına gelicek nası yapmışlar diye kafayı yiceksin..Sonra bi bakıcaksın askerliğini yapalı 6 ay olmuş vay anasını dicen bi askerlik konusu oldumu daha dün gibi diceksin...Ama inan bana orda ne yaparlarsa yapsınlar tek yapamadıkları şey zamanı durdurmak..(Askeri avutmak için yazılmış en güzel söz )

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Oraya gidince günler geçmicek hergün küfür ede ede uyanıcaksın şafak atmıcak ama birde etrafındaki uzun dönem yapan çocukların durumunu görünce bian olsun ulan adamlar nası yapıo 12 diceksin ama 2-3 sn sürücek sonra yine başlıcaksın küfüre.Daha sonra ailende 15-18 ay yapanlar aklına gelicek nası yapmışlar diye kafayı yiceksin..Sonra bi bakıcaksın askerliğini yapalı 6 ay olmuş vay anasını dicen bi askerlik konusu oldumu daha dün gibi diceksin...Ama inan bana orda ne yaparlarsa yapsınlar tek yapamadıkları şey zamanı durdurmak..(Askeri avutmak için yazılmış en güzel söz )

Alıntıları Göster
    1 ay gecti yahu vay be :)

dağıtım iznindeyim... şafak 140 kaldı :)

şu ana kadar ögrendigim tek şey SABIR etmek... ve de bolca anı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

1 ay gecti yahu vay be :)

dağıtım iznindeyim... şafak 140 kaldı :)

şu ana kadar ögrendigim tek şey SABIR etmek... ve de bolca anı :)

Alıntıları Göster
    Askerliği tatil gibi düşünüp hiçbirşeyi kafaya takmamak lazım ,umarım güzel yere düşerizde rahat ve eğlenceli askerliğimiz olur.Yoksa 6 ay 6 yıl gibi gelir insana
  • Bende kısmetse 357. Dönem Kd olacağım bizimde işte ayrılma ve evlilik gibi durumlarımız var zaman şimdi geçmiyor işten çıkmaya 45 diyoruz orada nasıl atar şafak bilmiyorum Allah gidenlere gideceklere hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_ShoW

Bende kısmetse 357. Dönem Kd olacağım bizimde işte ayrılma ve evlilik gibi durumlarımız var zaman şimdi geçmiyor işten çıkmaya 45 diyoruz orada nasıl atar şafak bilmiyorum Allah gidenlere gideceklere hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin :)
    arkadaişar bu sonuç olarak askerlik anamızdan babamızdan sevdiğimizden ayrı kalıyoruz

ve ortada bir savaş yok hiç birşey yok komutanlara hizmet etmek için vatan borcu adı altında vatan millet sakarya nidaalarıyla askere gidiyoruz...

Askerlik tabi bir çok şeyi öğretiyorda bir o kadar da hayatımızdan 1yıl yada 6 ayı alıp götürüyor bu hayatta en önemli şey zaman ise insanların askerliği dert etmesi normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedkalesin

arkadaişar bu sonuç olarak askerlik anamızdan babamızdan sevdiğimizden ayrı kalıyoruz

ve ortada bir savaş yok hiç birşey yok komutanlara hizmet etmek için vatan borcu adı altında vatan millet sakarya nidaalarıyla askere gidiyoruz...

Askerlik tabi bir çok şeyi öğretiyorda bir o kadar da hayatımızdan 1yıl yada 6 ayı alıp götürüyor bu hayatta en önemli şey zaman ise insanların askerliği dert etmesi normal.

Alıntıları Göster
    bu aralar yazıcı oldum...yoruluyorum ama gun nasıl bitiyor anlamıyorum..

şafak 125 :)

ilk çarşı iznime de cıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 28 Eylül 2014; 13:47:53 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.