Şimdi Ara

geçerli bir win32 uygulaması değil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
16.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • razoru açmaya çalışırken, razor.exe geçerli bir win32 uygulaması değil hatasını alıyorum.işin ilginci,kaldırıp tekrar kurduuğumda açılıyor.bir kereye mahsus.ama kapattıktan sonra,ikinci denememde,açılmıyor bu hatayı veriyor.nasıl çözeceğim? işletim sistemim vista.

• arkadaşlar yardımcı olun lütfen.
  • 1. Yol:
    C:\Windows\Repair altındaki autoexec.nt ' yi c:\Windows\System32 nin altına kopyalamak.
    Eğer Repair altında yoksa İnternetten arama yaptırarak autoexec.nt 'yi download edip aynı işlemleri yapabilirsin.

2. Yol:
    System32' nin içindeki autoexec.nt kesip başka yere kopyalayın
    Başlat--Çalıştır'a gpupdate dedikten sonra Hata veren Programın setup exe yi çalıştırın.
    Yeni gelen Uyarı Penceresindeki YOKSAY 'ı tıklayın.
    Daha sonra autoexec.nt eski yerine kopyalayıp tekrar Hata veren setup exe yi çalıştırdın.

Eğer Bu yolları denerseniz sorununuz çözülecektir.

Bu Metodlar Sadece Windows XP Professional İçin Geçerlidir.
    Windows XP Home Edition da Olmaz.
  • ama benim işletim sistemim vista.her yerde xp autoexec.nt leri var.bir şey olur mu lütfen yardm
  • quote:

Orijinalden alıntı: chingachgook

1. Yol:
    C:\Windows\Repair altındaki autoexec.nt ' yi c:\Windows\System32 nin altına kopyalamak.
    Eğer Repair altında yoksa İnternetten arama yaptırarak autoexec.nt 'yi download edip aynı işlemleri yapabilirsin.

2. Yol:
    System32' nin içindeki autoexec.nt kesip başka yere kopyalayın
    Başlat--Çalıştır'a gpupdate dedikten sonra Hata veren Programın setup exe yi çalıştırın.
    Yeni gelen Uyarı Penceresindeki YOKSAY 'ı tıklayın.
    Daha sonra autoexec.nt eski yerine kopyalayıp tekrar Hata veren setup exe yi çalıştırdın.

Eğer Bu yolları denerseniz sorununuz çözülecektir.

Bu Metodlar Sadece Windows XP Professional İçin Geçerlidir.
    Windows XP Home Edition da Olmaz.

Ben iki yoluda denedim olmadı (Benimki Win Xp Pro)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.