Şimdi Ara

Geçen sene ile kaç puan fark eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet gençler kaç puan fark eder sizce? Ygsyi unutmayın, lys mat geoyu da hesaba katarsak bence 20 puan falan oynayabilir ne diyorsunuz ;D ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abartma

• Fen biraz daha kolay ama daha celiskiliydi gecen sene bilince tak diye yapiyodun bu sene hepsi hatali cikabilir ama her seyi goz onune alirsak ozellikle geometri ve ygs ile 18-23 arasi oynar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: purple peperr

Abartma

YGS 1.sının 7 yanlış olduğunu unutyorsunuz, fen kolay gibiydi sadece o da su an için, yarın su soru nasıl böyle diye bir ton konu açılacak :D

• 40puan oynar bence çok zordu

• .kingstone. kullanıcısına yanıt
    mf 3 te 10
    mf 4 te 15

çünkü fen kolaydı
    geo zordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .kingstone.

quote:

Orijinalden alıntı: purple peperr

Abartma

YGS 1.sının 7 yanlış olduğunu unutyorsunuz, fen kolay gibiydi sadece o da su an için, yarın su soru nasıl böyle diye bir ton konu açılacak :D

Bir tm ci olarak bugün sınava girdim şahsen unutmuşum konuları zaten baktım çıktım gibi bişey ama kolay görünüp celdiren soru hayli fazlaydı. BENCE .düşsün cogu yukselsin istemez ama önemli olan siralama ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purple peperr -- 20 Haziran 2015; 18:09:56 >
  • Cidden 20 oynar mı?Ygs de 20 civarı oldu ama toplamda 20 oynayacağını zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 20 Haziran 2015; 18:10:25 >
  • Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    geçen sene fen bu yıla göre zordu ama bilenler tak diye yaptı ama bu yıl çok çelişki var özellikle biyolojide bide lys mat-geo düşününce 15 puan oynar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtrgergreerg

geçen sene fen bu yıla göre zordu ama bilenler tak diye yaptı ama bu yıl çok çelişki var özellikle biyolojide bide lys mat-geo düşününce 15 puan oynar bence

Mf-4 18 falan düşse çok iyi olur.

• baya oynuyacak görürsünüz
  • alt sıraları bilmiyorum ama ygs'de üst sıralar 35-40 puan oynadı aşağı yukarı, geçen senelerle kıyaslayabilirsiniz yığınsal tablolara bakarak.

lys-1'de matematik ve geometride gene herkes zorlandı, bu da epey bir puan düşürecek.

lys-2 için herkes en başta kolay dedi, ben işlemli falan kolay sorular zannettim ama birkaç başlığa girdim baktım çoğu öncüllü sorular. fen derslerinde öncüllü sorular öğrenci düşmanıdır, çoğu kişinin beklediğinden daha düşük gelecek netleri. öncüllü olunca insan yapamadığının farkına varamıyor çünkü. gene de ygs fenin kolaylığı ve lys-2'nin çok zor olmaması fen sınavındaki düşüşü 4-5 puan azaltır. bu düşüş azalsa da 15-25 arası bir puan düşüşü gerçekleşeceğini düşünüyorum.

lys-3 yarın olacak. zorluğuna kolaylığına göre puanların düşüş miktarı değişir. ama eşit ağırlık bölümlerinin puanları hem ygs'deki sınavda fen dışında kolay alan olmaması hem de lys-1'in zor olması nedeniyle zaten çoktan düşmüş durumda. daha şimdiden bile 20-25 puan civarında bir düşüş var olduğunu düşünüyorum eşit ağırlık bölümlerinde. lys-3'ün seviyesine göre puan düşüşü tam olarak şekillenecek.

tabii ki gerçekleri sonuçlar açıklanınca göreceğiz, bunlar bir tahminden fazlası değil.

• Mf4 ü 234 ile kapatan bu yıl 220 ile alırmı acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.