Şimdi Ara

Gece Yemek sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süre verdiğim uğraşlar sonucu göbeğimi eritip ideal kiloya düştüm.Ancak yaz geldi gece sürekli oturduğum için haliyle karnım acıkıyor ve yemek yiyorum.Sorum şu yemeği saat 1 gibi felan yiyorum ama saat 4 gibi yatıyorum.Yani yemek yedikden sonra 2 3 saat daha oturuyorum.Kiloma bi etkisi olurmu eski halime dönücem diye korkuyorum.Nasıl bir hastalıktır bu yav bırakamadım gitti

|
    |
    |
    |
    161 Mesaj
    Oturarak fazla kalori harcamayacağına göre elbette ki olur. Yalnız sabah kahvaltıyı geç saatte yaparsan bi sıkıntı olmaz herhalde. Sonuçta kilo alma olayı gün içinde ne kadar kalori harcayıp ne kadar kalori aldığına bağlı.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

şuan bahamalara gelene portakallı pekin ördeği ısmarlıyorum.(çılgın hatay soslu)
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

şuan bahamalara gelene portakallı pekin ördeği ısmarlıyorum.(çılgın hatay soslu)

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.