Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gece bir uyandın karşında johhny sins

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
1
Favori
1.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Gece bir uyandın karşında johhny sins
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6764 Mesaj
    johhny sins kim la,
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

johhny sins kim la,

Belinde beyaz havlu olan film kahramanı kel
    |
    |
    ***********************************************************************************************************XRuhunuzu karartacak kadar ağır
    ******************************************************************************************************************************XDuygusal
    *********************************************************************************************************************************XDerin
    Abstract Hip-Hop/Trip-Hop**********************************************************************************************XSeksi
  • Binbaşı
    1300 Mesaj
    işte burdayım beyleeeeeeeerrrrr

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

işte burdayım beyleeeeeeeerrrrr

|
    |
    tokalasir biraz muhabbet ederdim. sonra rol arkadaslarinin nerede olduguni sorar ve cagirmasini isterdim. korkacak bisey yok. adam hayal edemeyecegin kadar kadinla birlikte olmus. gay falan degil sana zarari olmaz yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

UMBRELLA CORPORATION
  • Teğmen
    205 Mesaj
    İlaç kullanıyosunuz demi sorun bende değil derim.
    |
    |

Turkcell T20 & Huawei Sonic U8650 Anakonu
    İşletim Sistemi: Android OS v2.3.5 Gingerbread || Uygulama Mağazası: Android Market || İşlemci: 600 Mhz. Qualcomm MSM7227 || Grafik İşlemci Ünitesi: Andreno 200 ||
    RAM: 256 MB || Ekran: 256K TFT || Dokunmatik: Kapasitif || Ekran Çözünürlüğü: 320x480 piksel || Ekran Boyutu: 3.5 inç (~165 ppi) || Hafıza: 512 MB ROM + 4 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: HSDPA 3.6 Mbps, HSUPA || Bluetooth: 2.1 || Kamera: 3 MP (2048x1536), 480p video kaydı. || Çoklu Medya: FM Radyo, NFC
  • Binbaşı
    1300 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

tokalasir biraz muhabbet ederdim. sonra rol arkadaslarinin nerede olduguni sorar ve cagirmasini isterdim. korkacak bisey yok. adam hayal edemeyecegin kadar kadinla birlikte olmus. gay falan degil sana zarari olmaz yani.

kime zararımı gördünüz ?
    |
    |

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: juweLyn*

Gelir konu açardım

bunu yazmak için girmiştim
    |
    |

Mustafa Kemal Atatürk
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.