Şimdi Ara

Gebze Teknik Üniversitesi(GYTE) Bilgisayar Mühendisliği 2015 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
22
Favori
17.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Megrel53

Hocam eğitim imkanları nasıl imkanların fazlasında öğrenci mi alıyor? Birde eğitim İngilizce mi?

evet bir miktar fazla öğrenci alıyor. Tüm öğrencilerin birlikte ders işleyebildiği bir amfi var. Eğitim dili %30 İngilizce.
  • Mezun olan kişi sayılarını incelemiştim bir keresinde
    Mezun olan öğrenci sayılarında bir gariplik var
    Sanki bölümü çok uzatan öğrenciler var gibi

Bir de neden bilgisayar mühendsiliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: _brknt

Mezun olan kişi sayılarını incelemiştim bir keresinde
    Mezun olan öğrenci sayılarında bir gariplik var
    Sanki bölümü çok uzatan öğrenciler var gibi

Bir de neden bilgisayar mühendsiliği

Bu soruların cevaplarını buradan öğrenseniz daha iyi olur gibi :

http://www.gyte.edu.tr/icerik/1730/906/ogrenci-adaylari.aspx
  • Gyte mimarlik hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu yanlışı düzelteyim 20k ile 50k arasında bariz bir seviye farkı yoktur sınava birdaha girilse 50k daki adamın geçmeyeceği ne malum o yüzden önce sevdiğin işi yapman önemli sıralamaya bakarak tercih yapmak değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreveraroz

Gyte mimarlik hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

mimarlık hakkında pek bir bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: skype1994

şu yanlışı düzelteyim 20k ile 50k arasında bariz bir seviye farkı yoktur sınava birdaha girilse 50k daki adamın geçmeyeceği ne malum o yüzden önce sevdiğin işi yapman önemli sıralamaya bakarak tercih yapmak değil

E is ayni is ikisi de bilgisayar muhendisligi. Adam buraya gelecegine hacettepe'ye gitsin. Hem de duzgun bir diplomasi olur.

• eğitim kalitesi bakımından gyte mühendislikleri hacettepe mühendisliklerini geçer bunuda düşünmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: skype1994

eğitim kalitesi bakımından gyte mühendislikleri hacettepe mühendisliklerini geçer bunuda düşünmek lazım

Hic sanmiyorum. Niye gecsin ki?

• Maester ortaya bir iddia atıyorsun kanıtla o zaman
  • Bu arada konu devlet üniversiteleri bölümünde olması gerekmiyormu?
    Burası YGS/LYS bölümü
  • Malzeme bilimi ve mühendisliği nasıl?

• quote:

Bu arada konu devlet üniversiteleri bölümünde olması gerekmiyormu?
    Burası YGS/LYS bölümü

hepimizin çiçeği burnunda mezunlarız,kolay kolay bırakmayız bu bölümü
  • BILGISAYAR MUHENDISI OLMAK ISTEYEN BIRI KENDINE HANGI SORULARI SORMALI

• quote:

BILGISAYAR MUHENDISI OLMAK ISTEYEN BIRI KENDINE HANGI SORULARI SORMALI

bu işi severek yapabilecek miyim , pişman olacak mıyım meslek seçimimden vs gibi sorular sorulabilir.
  • Yurt hakkında ulaşım dışında kafanızda soru işareti olmasın arkadaşlar. Önümüzdeki dönemden itibaren 490 kodlu Kocaeli BB otobüsleri okula kadar gidecekmiş (?), o sorun da çözülecek çok büyük ihtimal. Yurtta odalar 2 kişilik, fiyat yeme içme (sabah 2,3 TL, akşam 5 TL yemek hakkınız var, fazlası size ait) dahil 165 TL.

Gebze Teknik Üniversitesi(GYTE) Bilgisayar Mühendisliği 2015

Gebze Teknik Üniversitesi(GYTE) Bilgisayar Mühendisliği 2015

Bunlar da yıl içinde odamın balkonundan çektiğim birkaç fotoğraf. Belki fikir sahibi olmanızda etkili olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResultanteImportante -- 2 Temmuz 2014; 22:08:30 >

• Tercih edecekler için :http://www.gyte.edu.tr/icerik/1730/906/ogrenci-adaylari.aspx

Türkiyede doğru düzgün bilgisayar eğitimi alabileceğin 4-5 yerden biridir GYTE, örnek verecek olursak; programlama derslerinden her hafta ödev gelir kendini geliştirme imkanı bulursun ve bunun lab ı olur bundan her hafta quiz olursun. Hatta arkadaşımın ODTU'deki arkadaşı sayesinde onların ödevlerini inceleme fırsatı bulmuştuk mesela onlara ayda bir geliyordu ödevler ve kesinllikle bize verilenlerden zorluk açısında fazlası var değildi. Benimde duyduklarım mezunların hiçbiri "açıkta" işsiz kalmıyor hatta Siemens, IBM gibi büyük şirketlerde çalışma imkaları oluyor, staj içinse 3.sınıfta part-time çalışanlar da var hiçbir tatminsizlik yaşayacağınızı sanmıyorum eğitim açısından. Derslere kendini verirsen, doğru düzgün geçersen bir ODTU' lü CSE öğrencisinin seviyesine çok rahat gelirsin.Yani demek istediğim okulun sosyal zengin bir ortamı olmayabilir ve okulun yeri kötü olabilir ki değil bence Kadıköy' e 1 saat uzaklıkta, ama GYTE Bilgisayar Mühendisliği bölümü kaliteli eğitim veren yerlerden biri.

Ben sosyal olmak istiyorum, yatıcam, eğlenicem, mühendisliği de " puanım tutuyor ondan yazdım" kafasında olanlar kesinllikle yazmasın. Mindfuck yaşayıp sonra böyle forumlarda ağlayıp ben bölümü bıraktım çok kötü bilmem ne diye okula laf atarsınız.

• tabi kardeş tabi rahat rahat odtü'lü seviyesine gelirsin...sen kendini kandırmaya devam et sen kendini geliştirirken odtü'lü vücut geliştiriyor sanki,çok ilginç bir düşünce yapısı var bu adamlarda kendilerini forumlarda tatmin edicez diye bilgi alma amacı taşıyan tercih için harıl harıl objektif bilgi arıyan kardeşleri yalan yanlış yönlendirip günahlarına girecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp95

tabi kardeş tabi rahat rahat odtü'lü seviyesine gelirsin...sen kendini kandırmaya devam et sen kendini geliştirirken odtü'lü vücut geliştiriyor sanki,çok ilginç bir düşünce yapısı var bu adamlarda kendilerini forumlarda tatmin edicez diye bilgi alma amacı taşıyan tercih için harıl harıl objektif bilgi arıyan kardeşleri yalan yanlış yönlendirip günahlarına girecekler.

gerçekten sadece kötülemek adına boş konuşuyorsun hiçbir konu hakkında bilgin yok bari susta millete engel olma ya
  • @Dendimon tabi sizde alışkanlık olmuş kendi kendini övmek,eleştiriye tahammül yok.Bu yazıları okuyan adamlar sormuyor mu zannediyosunuz madem bu kadar iyi bu puan nedir böyle ? Veya bu okulu neden sadece kendi öğrencileri övüyor ? Övüyoru bırak diğer kimsenin umrunda değil çünkü tanıyan bile yok.Ama pardon siz boğaziçiyle falan aynı eğitimi alıyosunuz....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.