Yüzbaşı
26 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar hemen hemen bütün okulların başvuru süresi bitti.Nereleri tercih ettiğimizi burada paylaşabiliriz

Ben başlıyorum.

1-İTÜ Geomatik Mühendisliği

2-GYTE Bilgisayar Mühendisliği

3-Kocaeli Elektrik Mühendisliği
Arkadaşlar bu sene merkezi yatay geçiş deneyeceğim fakat aklıma birkaç soru takıldı ve net birşey oluşmadı kafamda

1.sorum

Başvuru süresi 30 ağustosta dolduktan sonra okuldan kaydımı sildirirsem yatay geçiş hakkım kaybolur mu?

2.sorum

Sildirmedim diyelim.Okulun ücretini ödedikten sonra yatay geçişle bir yeri kazandığımın belgesini götürürsem ücret iadesi alabilir miyim?
Arkadaşlar benim profil fotoğrafının süresi 10.07.2014 te bitiyor tercih süresinde bir sıkıntı oluşturur mu?Hemen cevaplarsanız sevinirim
Arkadaşlar obp kesilecek bu sene sizce yapabilir miyim?Bu sene YGS1 25k geldi ilk 30 binde kalmam için kaç bin olmalıyım(obp 24 gelecek)
Arkadaşlar yeni yatay geçiş hakkı tanındıya bizlere ben başvursam bilkent matematiğe geçebilir miyim?Bölümün taban puanından 47 puan yükseğim.Var mı böyle bir ihtimal
Arkadaşlar bu üniversite ek tercihlerde yeni açılmış bir üniversiteymiş tercih eden var mı forumda?Ayrıca bölümleride fena değil
Genelde mimarlığın daha önde olduğu söylenir ama sizin düşünceleriniz neler?
Arkadaşlar Ankara Kızılay da iyi bir butik dershane arıyorum.Konuyla bilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim
Arkadaşalr böyle örnekler var mı benim obp bu sene 24 gelecekte morale ihtiyacım var
Merhaba arkadaşlar seneye 24 obp ile ilk 20k da olmak için tahmini kaç binde olmak gerekir
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 640
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.914 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.