Şimdi Ara

Gears of War: Judgment (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
4
Favori
24.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oeste

quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Hiçbir oyun bana gears of war 3 zevkini veremiyor, 60 lira verip sıfır halo 4 aldım güzel ama sarmadı, max payne 3 aldım beğenmedim, gears of war Judgment’ın demosunu oynadım oldukça berbat en büyük pişmanlığım geow 3 için season pass almamak oldu ama en kısa süre de alcam çünkü işten gelince beni resmen yatıştırıyor, bütün stresimi atıyorum. Umarım yeni nesilde yeni geow üçüncü oyun gibi muhteşem olur.

Dedicated Server'ların durumu içler acısıyken , season pass'e o kadar para verme.Ciddi anlamda bağlantılar çok kötü her ne kadar server olsa da...Koskoca Microsoft , kendi exclusive oyununa koyduğu server'ların içine yaklaşık 3-4 ayda etti ki Fenix Rising DLC'sinden beridir Gears3 serverları rezalettir.Beta'yı falan oynadıysan aradaki farkı bilirsin.

Dedicated server da oynamak yerine normal takıldığım server olmaz mı? İlla dlc alan dedicated server üzerinden mi oynuyor? Peki ne önerirsiniz forumda gears of war 2 çok övülüyor onu mu alsam? Yoksa az çok halo 4 oynuyorum, halo 4 için harita dlc paketini mi alsam?

Gears of War 2 hakkında pek bilgim yok ama tavsiyem Judgment'e hiç bir DLC alma.Son gelen rifle update ile oyun bildiğin Gears of Duty olmuş.

• Geow 3 iyidir.

Sakin Gears of War 2 alma. Onun multisi ' Gears of War: Gnasher'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki silahların dengeleri , retail haline döndü artık.İşte bir kaç değişiklik ;

- All rifles being reverted to values they were at ship
    - Stun on smoke grenades being converted to match melee stun (reduces stun from 2 seconds to 0.3 seconds)
    - Stumble after falling from high distance also getting slight reduction in length (ongoing effort to remove bad stun issues from game)
    - Smoke martyr being removed for reals (didn't take last time)
  • Beyler multiye bakim dedim buara birazda bu lancer in falan gucumu artmis banami oyle geldi anlamadim?

• Multide lancer 1 saniyede adam indiriyor bu ne la bole :))

• Gears Of War:Lancer
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

Gears Of War:Lancer

• Adamlar demoyu kapatmayi unuttular

• Salı günü multisinin overrun ve overrun harici modlarını oynadım burada söylendiği kadar çok lancer kullanılmıyor gnashercı olanlar yine gnasher kullanıyor hatta geow 3 te bazılarınca şikayet edilen (ben çok sever ve kullanırdım) sawed offun gücü çok azaltılmış yani bence gideri var ama overrunda savunmak için seçtiğin sınıfa göre lancer kullanmak zorunlu oluyor saldıran locustlar daha avantajlı olduğu için lancera mecbür kalınıyor.
    Birde teleferikli harita hoşuma gitti boshka ve değişik bir tüfek var adı aklımda değil sadece onların olduğu event oynadım çok zevkliydi.
  • Oyunun online modu tam bir kaos ortamına sahip. Kimin eli kimin bi tarafında belli değil. 34 Level ile kapadım online modunu. Oynayasım yok bayıyor bir süre sonra. GEOW3 online'ı daha güzeldi. Bu oyunda kimin ne yaptığı belli değil. Online'da locust olmayışıda oyundan soğumada başlıca sebeplerden biri.
  • Hocam belki update yeni olduğu için insanlar ilk başta çok kullanmış olabilir ama son baktığımda bulunduğum oyunun %60 ı Lancer ve Retro kullanıyordu.
  • Domination zevkli olmus tam kaos ortami hersekil oynuyorum valla :)) yanliz koca oyunda 5 multi map i olmasi ayip gercekten..Zaten yeni map haven cok az geliyor ggenelde 4 mapte donup duruyoruz..

• Harita çok az dediğin gibi 10dan aşağı harita olmaması lazım
  • Geow 3'te yeşil ve kırmızı oklarla gösterdiğim değerleri nasıl daha fazla büyütebiliriz?

• Level 50 ye dogru gidiyorum rig ve library maplerinde vulcan la milleti tarayinca eglence tavan yapiyor :D

• quote:

Geow 3'te yeşil ve kırmızı oklarla gösterdiğim değerleri nasıl daha fazla büyütebiliriz?

Hay maşşallah 2.6 Kill/Death oranı.

Hocam W/L'yi arttırmanız için kazandığınız maç sayısını arttırmanız lâzım. K/D'yi arttırmak için de öldüğünüzden daha çok öldürmeniz lâzım.

• oyunu almayan varsa satıyorum. satış linki
  • Hey maşallah. Aral ile ortaksınız herhalde. Hayırlı satışlar.
  • Call to Arms Map Pack Geliyor !
    Gears of War Judgment'ın ilk DLC'si olacakCall to Arms Map Pack , VIP Season Pass sahiplerine 23 Nisan Salı günü , tüm dünya da ise 30 Nisan'da indirmeye hazır olacak.Call to Arms Map Pack , VIP Season Pass sahiplerine ücretsiz , diğer üyelere ise 1000 Microsoft Points'e satılacaktır.Bu DLC 250 G değerinde 10 yeni Achievement ile gelecek.

Call to Arms Map Pack , 3 yeni multiplayer haritası , yepyeni "Master at Arms" oyun modu ve 6 zırh-silah skini ile birlikte gelecek.

Master at Arms modu :
    Yeni free for all oyun modu , amaç melee ve ya frag kullanmadan 20 farklı silah ile kill almak.Aldığınız her başarılı kill'de , otomatik olarak uygun olan başka silaha geçeceksiniz.

Haritalar :
    Terminal (OverRun)

Blood Drive (Multiplayer)

Boneyard (Multiplayer)

• Blood Drive'da güzel maçlar geçer yine her zaman ki gibi.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.