Şimdi Ara

GEARS OF WAR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
0
Favori
9.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Graphics 10.GOW 2 çıkınca 11 falan verecekler herhalde....

Hemen edinelim oyunu yarın akşama kısmetse....

Ama Region_Free olduğu kesin değil sanırım.MS'in oyunu Region-Free olmayabilir....
  • Dikkatinizi çekerim ;

graphics : 10

-----------------

Ne cell'dedir ne 1080p 'de keramet,
    Kutu deyip güldüğün 360'da marifet !

-----------------

--

edit: solidfb aynı anda yazmışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementine -- 7 Kasım 2006; 17:18:46 >
  • Diğer notlar da şöyleymiş;

OXM - 10/10
    XPlay - 5/5
    Play magazine - 10/10

Gamespot herhalde yeni çıkacak oyunlara ayıp olmasın diye puan kırdı....
  • Region free falan değil arkadaşlar nereden çıkartıyorsunuz anlamıyorum. Play-asia'da ntsc-j ve pal versiyonları ayrı ayrı satılıyor. Biri 40 dolar iken diğeri 70 dolar. Regionfree olsa böyle olmaz.
  • Bana de region free değil gibi geliyor.NFO'da öyle yazıyormuş ama biri denemeden emin olamayız....
  • Akıl var mantık var hocam. Öyle yazıyor diyenler denemiş mi? O zaman 40 dolar yerine pal versiyonuna 70 dolar ödeyen adam enayi mi oluyor bu durumda?
  • %100 pal da calisiyor yazmislar forumlarda
  • Ben Gears of War fos çıkacak diyenlerdendim... Yanılmış olabilirim galiba
    Gamespot bu kadar yüksek not verdiyse kesin next-gen'e layık bi oyun olmuştur.
    Grafik olarak çok güzel diyorlar, fakat grafik benim için bir oyunda olması gereken en önemli kriter olmadığı için oynamak için çok büyük bir heves duymuyorum, fakat ilerde bi gün alıp denerim belki, görürsem belki fikrim değişir bilemiyorum, neyse uzun lafın kısası yanılmışım galiba Gears of War konusunda,
    Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar, Gears of War ilgili izlenimlerinizi bu forumda bizlerle de paylaşırsınız umarım

• Hmm o zaman iyi,ama burada da biri deneyip yazsa süper olacak....
  • leo
  • 2 mbitli arkadaşlar sabaha yorumlarını esirgemezlerse güzel olur
  • Evet.Heyecanla bekliyoruz.Bir çok site muazzam puanlar vermiş.10/10 gibi
  • Birazdan video reviewler yayımlanmaya başlanır. Kesin indireceğim.
  • ign de 9.4 vermiş ve bu sitede yazana göre asia versiyonu tüm konsollarda çalışıyorhttp://www.xbox-sky.com/xbox360_regional_compatibility_guide/
  • Gamespot'un video incelemesini izledim. Herşey mükemmel, özellikle animasyonlara ve testerelere bayıldım
  • işte budur ya çıktı sonunda helal bee
    playstationun mgs si varsa xbox ın gears of warı var
    puanların güzelliğine bak offff offff
  • Video inceleme 100 mb imiş. Biraz sürecek inmesi. Çok merak ettim
  • Görüntülü incelemeyi izlemek isteyenleri de ----> ''şuraya'' <---- alalım
  • %70 oldu Yalnız incelemeyi indirmek için üye olmak lazım. Neyse 4-5 metallica şarkısı dinleyene kadar download bitmiş olur. Şu anda bu oyunun backupunu mu orjinalini mi alsam diye düşünüyorum
  • Ben önce backup oynayacağım herhalde.Ama en kısa zamanda orjinalini de almayı düşünüyorum.Kesinlikle region-free ise tabiki.Bu oyunu almalıyım,orjinal olarak,hakediyor çünkü....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.