Şimdi Ara

GEARS OF WAR (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
0
Favori
9.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • coop olarak xbox360 ta gercekten cok sağlam oyunlar var:
    gears of war
    army of two
    crackdown
  • Xbox 360 alan bir oyuncunun konsolunda açılısı yapması gereken bir oyun pardon saheser.
  • Birde quake II soundtrackleriyle oynamayı deneyin arkadaşlar, tek eksiğinin gaz müzikler olduğunu görün. quad machine - close to home uyumu için aboooooov diyom.

şarkının linki
    http://www.youtube.com/watch?v=PHldGIjMhVs
  • şu oyundaki shotgunla kafa uçurmanın zevki hiçbir oyunda yok sanırım
  • Mevcut müzikler de çok sağlam bence

MGS den sonra oyun tarihinin en süper oyunu müthiş atmosfer, sağlam konusu ve başrollerde ki arkadaşların hepsi tam anlamıyla karizma adamlar, yani o bir EFSANE
  • quote:

Orjinalden alıntı: witchunter

şu oyundaki shotgunla kafa uçurmanın zevki hiçbir oyunda yok sanırım

arkadan sinsice yaklaşıp testereyi dayamak ta pek fena olmuyor hani
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyahbalik

quote:

Orjinalden alıntı: witchunter

şu oyundaki shotgunla kafa uçurmanın zevki hiçbir oyunda yok sanırım

arkadan sinsice yaklaşıp testereyi dayamak ta pek fena olmuyor hani

ona sinirleniyorum ben işte
  • Oyunda bir yerde shotgun gördüm ve elimdeki o testere özellikli silahı attım.Sonra bulamadım onu yerde.İlerde heralde geri gelir o silah bölüm geçtikçe dedim ama hala gelmedi.Ben nerden bulcam o silahı
  • Ben hala oynamadım ne olacak.
    PCde deneyip malum hataları sebebiyle sinir olmuştum, xbox360 versiyonu illaki muhteşemdir ama başlamak içimden gelmiyor bir türlü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

Ben hala oynamadım ne olacak.
    PCde deneyip malum hataları sebebiyle sinir olmuştum, xbox360 versiyonu illaki muhteşemdir ama başlamak içimden gelmiyor bir türlü.

PC falan salla.X360 'da süper valla.Başta bana da kasıntı gibi geldi sonra bir sardı.Çok güzel ve bu yani X360'ın ilk oyunlarından birisi.GOW2 'de geliyor o da süper olacak.
  • Get into to the APC diye bir bölüm var işte orda APC ye bin diyor Brumak da var hatta 25 saniye veriyor Ben şimdi locustlarlamı uğraşayım yoksa APC ye binmeklemi uğraşayım :S bu bölümün püf noktası yok mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan02

Get into to the APC diye bir bölüm var işte orda APC ye bin diyor Brumak da var hatta 25 saniye veriyor Ben şimdi locustlarlamı uğraşayım yoksa APC ye binmeklemi uğraşayım :S bu bölümün püf noktası yok mu ?

Hiçbirini öldürmeden koş.
  • ilk iki boomerı yay veya riflela indirdikten sonra siperlere dayanarak geçide doğru koş. Son boomer insafına kalmış.
  • oyunu hala bitirmedim
    bir yerde kaldım çok sıkıldım oynamıyorum.
    Kaldığım yer bir binanın içi, karanlık.Ama birsürü locust geliyor çok zor geldi bana hemde casual de...
  • Şu APC bölümü oyundan soğuttu resmen ya ölümsüzlük şifresi falan yok mu xbox360 için :D
  • Bölümü geçtim aslında çok kolay bir bölümmüş. İki boomberi öldürdükten sonra siperlere falan saklanmayın at gibi koşturun çünkü siz bekledikçe yeni locustlar çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.