Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Stok bekleniyor olabilir.. dilerseniz support.gearbest.com 'dan bilet açın, bi' kontrol edelim.
  • 7 Aralık - Cuma * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

- Türk Lirası(TL) ile girilmiş fiyatlarda Dolar kuru sebebiyle değişiklik olabilmektedir, lütfen satın almadan önce kontrol ediniz.

DJI OSMO Mobile 2 Gimbal / İndirim Kodu: GBAFFYL138 / 116$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi[Ücretsiz Kargo] / İndirim Kodu: QWYT2200D4 / 260$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Amazfit Verge Akıllı Saat / İndirim Kodu: QY1W41476S / 151$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 20L/15.6 inç Sırt Çantası / İndirim Kodu: GBAFFYL152 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE A4S Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / İndirim Kodu: QWYR387550 / 140$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D CR - 10 3D Masaüstü DIY Yazıcı / İndirim Kodu: QWYK8FR307 / 340$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A8 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBGEAR07 / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung Evo Plus UHS-3 128GB Micro SD Kart / İndirim Kodu: QY1V49610O / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Wiha 24 in 1 Hassas Tornavida Seti / İndirim Kodu: QWYCF4368L / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GameSir T1s 2.4GHz Kablosuz/Bluetooth Gamepad / İndirim Kodu: FefPM6aT / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Piston Fresh Kulaklık / İndirim Kodu: GBMADA038 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

2 Adet - Gocomma Telsiz / İndirim Kodu: GBOS064 / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE V5S PRO Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / İndirim Kodu: GBDEC1202 / 120$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JGAURORA A5 Büyük Baskı Alanı ile Güncellenmiş 3D Yazıcı[Ücretsiz Kargo] / Flaş İndirimli / 296$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 Mini TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: WP1HI4L580 / 26.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Honor Band 3 / İndirim Kodu: QY1C8010CR / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D Ender - 3 3D Yazıcı / İndirim Kodu: GENDER11 / 160$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

AIWO i8 Notebook[6GB RAM + 256GB SSD] / İndirim Kodu: h7S1xQ5a / 240$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ AS10 5BA HiFi Kulaklık / İndirim Kodu: GBGEAR18 / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlör / İndirim Kodu: GBalfQ3 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

A95X Max TV Box[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GBA95XMAX / 73$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Geeetech A10 3D Yazıcı / İndirim Kodu: GBAFFYL140 / 160$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JJRC Q60 RC Off-road Askeri Kamyon / İndirim Kodu: GBAFFYL135 / 27$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 22 in 1 Tornavida Seti / Flaş İndirimli(puan kullanılabilir) / 11.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

PEG SJ88 2.4 GHz RC Sıçrayan Araba / Flaş İndirimli / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI HONOR Magic Akıllı Saat / İndirim Kodu: DECdeal041 / 117$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MSI GV62 8RD - 093CN Dizüstü Oyun Bilgisayarı / İndirim Kodu: QY1LXO3A77 / 1044$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Spark Kumandası / İndirim Kodu: QWYN78S49J / 86$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 - NFC Versiyon / İndirim Kodu: QY1S6JY6O9 / 27$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Motospeed CK888 RGB Mekanik Klavye + Fare Seti / İndirim Kodu: QY1Y7C9560 / 39.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung UHS-3 256GB Micro SDXC Hafıza Kartı / İndirim Kodu: QY1AV092B3 / 51$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XGIMI H2 DLP 1350 ANSI Lumen Ev Sinema Sistemi / İndirim Kodu: IT-CN91XH2 / 830$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ID115 Plus Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: GBAFFYL125 / 5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Oyuncak Robot / İndirim Kodu: GBAFFYL126 / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JJRC JJPRO X5 Drone + 2 Batarya / İndirim Kodu: DECdeal038 / 117$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bosch Go 3.6V Akıllı Akülü Tornavida / İndirim Kodu: QWYA81I91T / 43$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo Watch X Plus / İndirim Kodu: QY1VM960B8 / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi MiJia 1080P Home Panoramik WiFi IP Kamera / İndirim Kodu: GBGEAR01 / 33$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic Air RC Drone / İndirim Kodu: DROPRO9 / 610$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic 2 Zoom RC Drone / İndirim Kodu: DROPRO7 / 980$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zeblaze VIBE 3 Akıllı Saat / İndirim Kodu: QY1L25R015 / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE V8S Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / İndirim Kodu: y4Poh44I / 220$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIOMI Xiaomi 300ML Paslanmaz Çelik Termos / İndirim Kodu: GBGEAR04 / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JUNSUN E515 Çift Lensli GPS FHD 1080P Akıllı Dikiz Aynası + Ön ve Arka Kamera / İndirim Kodu: QY1S66268F / 66$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JUNSUN A880 Çift Lensli GPS FHD 1080P Akıllı Dikiz Aynası + Ön ve Arka Kamera / İndirim Kodu: QY1S0649I2 / 106$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XGIMI Z6 Akıllı Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: QY1P0A5536 / 470$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JMGO J6S 4K Akıllı Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: QY1Y1O4G7M / 596$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

AIWO 737A1 6/64GB Laptop / İndirim Kodu: QY1UU690JN / 186$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XGIMI CC Aurora Mini Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: QY1YHL7F80 / 400$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7010B Ekranlı Oto Teyp + Geri Görüş Kamerası / İndirim Kodu: QY1I0UUPP6 / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Araba Çakmaklık > Priz Dönüştürücüsü / İndirim Kodu: QY1SOI82EF / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi COOWOO U1 Akıllı LED Masa Lambası / İndirim Kodu: GBGEAR15 / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TIANQU XS809W 2MP Kameralı Drone + 3 Batarya / İndirim Kodu: DECdeal043 / 46$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MEIZU EP52 Lite Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBDEC1211 / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 3D Yazıcı[Ücretsiz Kargo] / Flaş İndirimli / 146$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink GT1 MINI TV Box[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 74$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MECOOL KM9 Android TV OS TV / Flaş İndirimli / 54$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xaomi MITU WiFi FPV 720P HD Kamera Mini RC Drone[Telefondan Kontrol] / Flaş İndirimli / 60$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mecool M8S PRO L 4K TV Box[3GB RAM + 32GB ROM / Ses Kontrolü] / İndirim Kodu: WP1MO41JMJ / 63$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

EACHLINK H6 Mini TV Box[3GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: WP1QE545K8 / 35$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3[8 GB RAM + 256GB SSD / Intel Core i5-8250U İşlemci / NVIDIA GeForce MX150 2GB Ekran Kartı] / Flaş İndirimli / 830$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast A10H Tablet PC / İndirim Kodu: WP1M24WBD7 / 77.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MAGICSEE N4 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM / 4K H.265 Desteği] / İndirim Kodu: WP1X662MHP / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi XMYX03YM Bluetooth 4.2 Hoparlör / İndirim Kodu: WP1E125L79 / 20.7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 1080P FHD Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: WP1I396921 / 21.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

WANSCAM HW0043 WiFi 1.0MP IP Kamera / İndirim Kodu: WP1P099525 / 32.7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Colorful iGame 1050Ti Ekran Kartı / İndirim Kodu: WP1CKGOS3N / 170$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink GT1 Ultimate TV Box[3GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: WP1U159408 / 64.8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ALLDOCUBE Mix Plus 2 in 1 Tablet PC / İndirim Kodu: WP1V0Q1U22 / 288.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Tanix TX9 Pro TV Box[3GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: WP1V786167 / 54$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Chuwi CoreBook 8/128GB Tablet ve Klavye / İndirim Kodu: WP1PY5O824 / 417$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mingsford 128GB MicroSD Hafıza Kartı / İndirim Kodu: WP1R767279 / 17.7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Roborock Xiaowa E352-00 Akıllı Temizlik Robotu/Süpürge / İndirim Kodu: mI4Hxzdl / 260$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic Air Drone / İndirim Kodu: GBAIR1112 / 609$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIVIBRIGHT GP100 Projeksiyon Cihazı - Android Sürüm / İndirim Kodu: WP1V7G9SRM / 145.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIVIBRIGHT GP100 Projeksiyon Cihazı - Temel Sürüm / İndirim Kodu: WP1J728Q30 / 109.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Baseus 3A 3 in 1 Şarj ve Data Kablosu / Flaş İndirimli / 5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda X20 Tablet PC / Flaş İndirimli / 130$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda V18 Pro Tablet / Flaş İndirimli / 136$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

* Linke Tıkla; Uygulamadan Torbayı Aç, Para Kazan ve Bedava Alışveriş Yap! *

* Türkiye Özel İndirim Kuponları *

| Gearbest Türkiye |

* Yepyeni Bir Çağ Başlıyor! *

| Gearbest Türkiye |

* Mükemmel Yeni Yıl Hediye Fikirleri *

| Gearbest Türkiye |

* GearBest'e Özel Markalar *

| Gearbest Türkiye |

* 3D Yazıcı Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

* Ev Aydınlatma Aletlerinde Ön Satış Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

* Yılbaşı Hediyeleri *

| Gearbest Türkiye |

* Efsane Ürünlerde, Özel Fırsatlar *

| Gearbest Türkiye |

* Yıl Sonuna Kadar GearBest'e Üye Ol, Xiaomi Mi Notebook PRO Kazanma Şansını Yakala! *

• Beyler.

Bu puanlarla ilgili birseymi değişti. Hicbirseyde kullanılmıyor

Eskiden herseyde kullanılırdı sonra flash sale harici kullanılır oldu. Şimdi ise hiçbirşeyde kullanılmıyor. Ancak 100 liralık ürünü 250 liraya koymuşlar orada kullanılıyor. Anlamsız saçma bir durum oldu iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cok kez mibox kampanyası oldu ve cok sayida alindi. Ancak cihazin bir adet usb girisi var. Guzel bir usb 3.0 hub icin kod uygulanabilir mi? Tabi aliexpress fiyatlari da goz onuna alinirsa daha iyi olur bizler icin de. İyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün alamadım şimdi iyice artmış şansıma yaa :(
    VIVIBRIGHT GP100 Projeksiyon Cihazı - Temel Sürüm / İndirim Kodu: WP1J728Q30 / 109.5$ ~>
    https://tr.gearbest.com/projectors/pp_775859.html?wid=1433363&lkid=11004390

Şuan 752 liraya geliyor indirimle Konuşabileceğimiz yer varmı bari dünkü fiyattan alsak :(
  • ecü kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Türkiye özel olması zor ancak global bir indirim gelebilir.

Eğer özel promosyon yapılacak olursa, değerlendirilmesi için talebinizi ileteceğim.
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef böyle bir imkanımız bulunmamaktadır :(
  • Chuwi Lapbook SE tekrar indirim yapmışsınız, 3 hafta boyunca stokta yok diye gönderime çıkarmadığınız üründü bu hatırlatmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

Chuwi Lapbook SE tekrar indirim yapmışsınız, 3 hafta boyunca stokta yok diye gönderime çıkarmadığınız üründü bu hatırlatmak istedim.
    zaten ödemeyi yapıp ürünü alınca anında stoklar bitiyor.... kargo yapılmıyor... sm tekrar almak isterseniz ürün var.. vay be . koca GearBest hepsiburadadan beter oldu...

11/11 de xioami nuovo sırt çantası aldım.. Bir türlü kargo yapılmıyor. ticket açtım.. tedarik edemiyoruz diyorlar.. 15 günde ancak kargo yapabiliriz diyorlar... 15gün geçti yine tedarik edemiyorlar. ama başka arkadaşım soruyor.. Ürün var deniliyor..

zaten alırkende stok mevcut gözüküyor. benden 20 gün önce bir arkadaşım beklemedi aynı ürünü 285 tl. ye aldı. ben indirim de puanlarla 186 ya sipariş geçtim. onun ürünü rekor zamanda 11 günde geldi. benimki 20 gündür kargoya verilmedi... 15 gün daha bekleyeceğiz. muhtemelen ürün indirimlolduğu için para iadesi olacak. puanlar gidermi acaba..?..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün roborock s55in dağıtıma çıkmasını beklemeden aramexe gidip aldım.

Malzeme kalitesi ve fonksiyonları gerçekten çok iyi. Herhangi bir arızası olmazsa verilen her kuruşa değecek bir ürün gerçekten.

Teşekkürler gearbest..

• Merhaba. Linkteki ürün gümrüğe takılır mı?
    https://tr.gearbest.com/wireless-routers/pp_009801439501.html?wid=1433363
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

zaten ödemeyi yapıp ürünü alınca anında stoklar bitiyor.... kargo yapılmıyor... sm tekrar almak isterseniz ürün var.. vay be . koca GearBest hepsiburadadan beter oldu...

11/11 de xioami nuovo sırt çantası aldım.. Bir türlü kargo yapılmıyor. ticket açtım.. tedarik edemiyoruz diyorlar.. 15 günde ancak kargo yapabiliriz diyorlar... 15gün geçti yine tedarik edemiyorlar. ama başka arkadaşım soruyor.. Ürün var deniliyor..

zaten alırkende stok mevcut gözüküyor. benden 20 gün önce bir arkadaşım beklemedi aynı ürünü 285 tl. ye aldı. ben indirim de puanlarla 186 ya sipariş geçtim. onun ürünü rekor zamanda 11 günde geldi. benimki 20 gündür kargoya verilmedi... 15 gün daha bekleyeceğiz. muhtemelen ürün indirimlolduğu için para iadesi olacak. puanlar gidermi acaba..?..

Alıntıları Göster
    Kesinlikle doğru bir tespit

Gearbest çok büyük bir numara çeviriyor bu sene özellikle

Biz de 17 Kasımda Chuwi Lapbook SE siparişi verdik

Stokta yok bekleyin diyerek bir ayı geçirdiler, şimdi de tahmini kargolama tarihi 7 Ocak diyorlar

Ellerinde ürünler yok ama toplayabildikleri kadar ödeme alma peşindeler

Yıllardır alışverişim yaparım Gearbest ten ilk kez böyle bir durumla karşılaştım

İnsanlar şikayet eder anlatırdı bu olayı, kendi başıma gelene kadar inanmamıştım

Kampanya, indirim var yalanlarına kanıp da sipariş vermeyin arkadaşlar Gearbest ten

• https://m-tr.gearbest.com/smart-watches/pp_373048.html?wid=21 Merhaba. Linkteki ürün için indirim tanımlama durumunuz var mı? Yada indirime gireceği yönünde bir öngörünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi befo -- 9 Aralık 2018; 1:36:33 >
  • Arkadaşlar ilife a4s robot süpürge almıştım hiç açmadım kutusunu annem kullanmak istemediği için aldığım fiyattan vereceğim 975 tlye geldi almak isteyen bana ulaşsın kargoyu ben karşılarım.

• cae_sar C kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda 1-2 kişi daha var lapbook se alan (bende dahil) hiç birimize yollamadılar. Ben iptal ettim paranın yatmasını bekliyorum. Olmayan ürünü satıp para kazanma peşindeler resmen.

• rcr R kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

+22 Euro olan ürünlerde vergi çıkma ihtimali vardır.

Vergi, ürün veya paket fiyatının %20'si olarak belirlenir.
  • Beyler bir kişi kaldı yardım edin.Ben de tıklayacam.

https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6470852062466756608/tr

• birkan2096 B kullanıcısına yanıt
    Tıkladım
    https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6471056326612426752/tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.