Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gb den alışveriş yaparken 2 kere düşünün. Alırken stokta olarak gözüken siparişim 2 hafta boyunca dağıtıma çıkmadı ve sonrasında iptal etmek durumunda kaldım. Bugün 3 hafta oldu ve hala iadesi yatmadı. 3 hafta boyunca 250$ gibi bir parayı kullanamadım sayelerinde. Müşteri ilişkilerininde berbat olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    hocam sizi yordum ama o zaman bana hangisini tavsiye ederseiniz f/p olarak, en uygun sanırım V88 ve X96 var, bi de alfawise ın var sanırsam, çok rica ediyorum siz ne önerirsiniz uygun fiyatlı, yardımınız için çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firan34

hocam sizi yordum ama o zaman bana hangisini tavsiye ederseiniz f/p olarak, en uygun sanırım V88 ve X96 var, bi de alfawise ın var sanırsam, çok rica ediyorum siz ne önerirsiniz uygun fiyatlı, yardımınız için çok teşekkür ederim
    Tekrar merhaba sizin ne için kullanacağınız önemli Bluetooth olsun mu netflix kodi oyun TV seyretme USB 3.0 gibi gibi bugün sadece miracast için düşünürken yarın keşke Bluetooth da olsaydı Bluetooth kulaklık yada Bluetooth hoparlörden de dinlerim gibi düşünceniz de olabilir fiyat olarak ne düşünüyorsunuz ben 35 dolara Eachlink h6,23 dolara magicsee n4, aldım gelmesini bekliyorum bunlar Bluetoothlu cihazlar daha önce 23 dolara w95 20 dolara Alfawise A8 ve 15 dolara Mx plus aldım Mx plus 1gb ram 8gb rom ve Bluetoothlu idi diğerleri 2gb ram 16 GB rom lu 1gb ram 8 GB rom yetersiz geliyor bilginize adamı çıldırtır ama 2gb ram li modeller şuan için yeterli daha üstü tabiki daha iyidir Eachlink 3gb ram 32 GB rom var 35 dolara kağıt üzerinde gayet iyi ancak daha deneyemedim gelince göreceğiz sizin burada ne istediğiniz önemli dediğim gibi ona göre bir teklif yapabilirim kendi çapımda iyi günler.

• arkadaşlar indirim kodlarını nereye giriyoruz ?
  • samura92000 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyiniz,
    Sepete gidip, "alışverişi tamamla" butonuna basınız..
    Açılan sayfanın, sol altındaki kısma girip, "uygula" butonundan indirimi aktif ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyiniz,
    Sepete gidip, "alışverişi tamamla" butonuna basınız..
    Açılan sayfanın, sol altındaki kısma girip, "uygula" butonundan indirimi aktif ediniz.
    Merhabalar. Bir ürün satın almak istiyorum. Ürün 1 doların altında. Promosyon kodu kullanmak istiyorum. Şu anda kullanabileceğim bir promosyon kodu var mıdır ?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
    2-16 ve bluetoothlu, maksimum 25 dolarlık, özellikle tvye görintü aktarımını düzgün yapan, belki fazladan netflix kullanabilecdğm üzmeyecek, pişman etmeyecek ne tavsiye ederseniz onu alacağım değerli kardeşim, ilginize tekrar çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Merhabalar. Bir ürün satın almak istiyorum. Ürün 1 doların altında. Promosyon kodu kullanmak istiyorum. Şu anda kullanabileceğim bir promosyon kodu var mıdır ?

Alıntıları Göster
    Merhaba hangi ürünü almak istiyorsunuz her kod her ürüne olmaz bazı genel kodlar vardır nadiren onlar olabilir ilk sayfayı kontrol edin istediğiniz ürüne indirim kodu olup olmadığına bakın eğer yoksa paylaşın alacağınız ürünü kod var ise Berkan kardeşim yardımcı olabilir iyi günler.

• Sitedeki banner da dji-mjx tüm ürünlerde %20 indirim diyor basınca hiç mjx ürünü yok tam tersi mjx ürünlerine 10 ar lira artış olmuş.

2-16 ve bluetoothlu, maksimum 25 dolarlık, özellikle tvye görintü aktarımını düzgün yapan, belki fazladan netflix kullanabilecdğm üzmeyecek, pişman etmeyecek ne tavsiye ederseniz onu alacağım değerli kardeşim, ilginize tekrar çok teşekkür ederim.

• quote:

Şuan için 23 dolara magicsee n4 var kullananların geneli fena değil demiş bir kaç kişi biraz sorunlu demiş aldım gelmesini bekliyorum 25 dolara benim gözüme bu takıldı isterseniz takipte kalın Berkan kardeşim genellikle paylaşım yapıyor indirimli yada magicsee n4 alabilirsiniz

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Benim bahsettiğim de bu cihaz eğer size uygun ise düşünebilirsiniz kullanıcı yorumlarına da bir göz atın isterseniz.

Anneme küpe alacaktım ama 80 kuruş eksik kaldı. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar karşılıklı yardımlaşalım
    https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6471850128886644736/tr

• badboy8717 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Önümüzdeki günlerde indirimlerde değişim/güncelleme olacaktır, lütfen takipte kalınız.
  • DJI Mavic Air RC Drone / İndirim Kodu: DROPRO9 / 610$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / İndirim Kodu: QWYT2200D4 / 260$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

K88H Akıllı Saat / İndirim Kodu: ITECHNEWS08 / 28$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet PC[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet PC[3GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 166$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Excelvan CL720 LED Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 125$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MPOW DS - D6 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

i8 RGB Air Mouse / İndirim Kodu: DecGBTR40 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LED Göstergeli - Banyo Musluğu Termometresi / İndirim Kodu: 0U0K9URM / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Junsun Q2 Araç Kamerası / İndirim Kodu: QY1X07185H / 43$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BT - 35 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 7.8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 29$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A7 Bluetooh Kulaklık / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise P1 HEPA Mini Masaüstü Hava Temizleyici / Flaş İndirimli / 50$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 160$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Amazfit Ayakkabı[Tüm Renk ve Numaralarda Geçerli] / İndirim, İki Ürünü Sepete Ekleyince Uygulanacaktır / 35.5$ ~> [1 - Buraya Tıklayın ve Sepete Ekleyin] / [2 - Buraya Tıklayın ve Sepete Ekleyin]

Alfawise WM02 Kablosuz Dikey Fare / İndirim Kodu: GBexhf24 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3[8 GB RAM + 256GB SSD / Intel Core i5-8250U İşlemci / NVIDIA GeForce MX150 2GB Ekran Kartı] / Flaş İndirimli / 800$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Araç Şarj Adaptörü > Priz ve USB Dönüştürücü / Flaş İndirimli / 35$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi XMYX03YM Bluetooth 4.2 Hoparlör / İndirim Kodu: WP1E125L79 / 20.7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 1080P FHD Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: WP1I396921 / 21.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MECOOL KM9 Android 8.1 TV Box / İndirim Kodu: GBCNKM91 / 53$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S95 Android 8.1 TV Box / İndirim Kodu: GBCNS95 / 58$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Box S TV Box[Global] / Flaş İndirimli / 60$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

roborock S50 Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / Flaş İndirimli / 380$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise RST2056 Otomatik Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBAFFYL151 / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SCISHION Model X TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBAFFYL150 / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Kablosuz Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBAFFYL142 / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ AS10 5BA Kulaklık / İndirim Kodu: GBAFFYL149 / 39$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Honeywell Yangın Dedektörü / İndirim Kodu: SKGB181115 / 22$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI MAVIC 2 Zoom RC Drone / İndirim Kodu: GB1212M2Z / 979$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise G70 F1.5 Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 37$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 / Flaş İndirimli / 23.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise U20 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 290$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper Ezbook 2 Laptop[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GB1204B / 164.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

* Linke Tıkla; Uygulamadan Torbayı Aç, Para Kazan ve Bedava Alışveriş Yap! *

* Yeni Yıl RC Oyuncakları *

* Türkiye Depomuzdan 1-3 İş Gününde Teslimat *

* Türkiye Özel İndirim Kuponları *

* 12.12 Fırsatları *

* Yepyeni Bir Çağ Başlıyor! *

* Mükemmel Yeni Yıl Hediye Fikirleri *

* GearBest'e Özel Markalar *

* 3D Yazıcı Fırsatları *

* Dijital Çizim Tabletleri *

* Alfawise G70 F1.5 Araç Kamerası *

* Ev Aydınlatma Aletlerinde Ön Satış Fırsatları *

* Yılbaşı Hediyeleri *

* Efsane Ürünlerde, Özel Fırsatlar *

* Yıl Sonuna Kadar GearBest'e Üye Ol, Xiaomi Mi Notebook PRO Kazanma Şansını Yakala! *

• Yeri değil ama KZ kulaklıklar için yeni tip130mAh Bluetooth modül B ihtiyacı olan var mı? KZ ZST kulaklığım varken sipariş vermiştim, ürün geç elime ulaştı. Şuan ki kulaklıklar KZ ZS6 bununla uyumlu değil. İlgilen olursa modül B ZST/ZS10/ZSR/ES4/ES3 ile uyumlu. Jelatini üzerinde hiç açılmamış duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 10 Aralık 2018; 19:15:17 >
    hocam bir de berkan bunu #SCISHION Model X TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBAFFYL150 /# paylaşmış aşağıda, bu nasıl sizce

• https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6471065709794762752/tr

Arkadaşlar 3 kişi kaldı tıklayın Pm atın geri dönüş yapıcam

• 
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.