Şimdi Ara

Gearbest resmen Türkiye pazarına giriş yaptı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
18
Favori
22.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AKP Seçim beyannamesi;

"ABD İLE YAKIN İŞBİRLİĞİ KORUNMASI ESAS"

ABD ile yaşanan sorunları aşmak istiyoruz; ABD ile yakın işbirliğinin korunması esastır.

Bilip bilmeden yorum yapacağına biraz oku araştır, Siyasetin d'sinden anladığın yok. Ama yoruma bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg90 -- 30 Mayıs 2018; 18:26:11 >
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    niyet okuyan sizin gibiler olduğu müddetçe bu millet hep aç kalacaktır. nick seçiminiz de bu kadar mı uyumsuz olur! emek sözcüğünün bir değeri vardır. sizde abes durmuş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

niyet okuyan sizin gibiler olduğu müddetçe bu millet hep aç kalacaktır. nick seçiminiz de bu kadar mı uyumsuz olur! emek sözcüğünün bir değeri vardır. sizde abes durmuş!
    Ben gerçek emekciyim hani 1 Mayıs'ta bile çalışan emekciyim , ben. Disk başkanları gibi milletvekili olmanın peşinde olmayan bir emekciyim , ben ekmeğinin derdinde olan bir emekciyim, taşerona karşıyım diyip çalıştırdıkları emekçilere sendikayı bile çok görenlere karşı gelen emekciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke batıyor ya ondan girmiştir Türkiye pazarına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fiyatlar konusunda bir sıkıntınız olmasın. Ben/biz, elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.. ve yapmaya da devam edeceğiz, içiniz rahat olsun
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    İnşallah tüm telefon modellerini getirip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarız.

İlerleyen süreçte Xiaomi ile -telefon markası ve diğer ürünler bakımından- kısıtlı kalmayıp, diğer markaları da satışa sunacağız.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    ahmet. kullanıcısına yanıt
    Biz zaten 2 yıldır biz buradayız, aileden olduk
    Bir kere de Donanım Haber'i ziyaretimize bekleriz.

Ahmet Bey, mesaj alınmıştır umarım
  • bilgisayar bileşenlerini ne zaman direk depodan ( gümrük şu bu uğraşmadan) sipariş verebiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Türkiye depomuz açılalı uzun bir süre oldu ancak henüz faaliyete geçmiş değil.

Türkiye ofisimiz de mevcut durumda(ofis konusunda da bizzat ben görev aldım).

Önümüzdeki aylarda hem ofisimiz hem de Türkiye depomuz -Türkiye'den gönderimlerimiz- başlayacak.

6-10 Haziran / CNR Expo - Yeşilköy / Games Week etkinliğinde Xiaomi ile birlikte ortak bir standımız olacak, orada da; Xiaomi'nin neredeyse tüm ürünleri(scooter'dan, antibakteriyel havluya kadar) ve GearBest'te Türk müşterilerimizin en çok tercih ettiği/satın aldığı ürünleri -araştırmalarım sonucu belirlenen ürünler- ve kendi markalarımıza ait ürünleri standda sergileyeceğiz. Ayrıca fuarda görüp, denediğiniz ve satın almak istediğiniz ürünlerin "Games Week Özel Promosyonumuza" ekleyeceğiz, oradan "özel/indirimli fiyatla" satın alabileceksiniz.. ayrıca "seçili ürünlerde; 1 alana 1 bedava" kampanyamız da olacak.

Bunlara ek olarak da; Ninebot eğitimi, fenomen katılımları, hediye çekilişleri ve çeşitli yarışmalarımız olacak.

"Benim ailem" diye nitelendirdiğim tüm Forum Donanım Haber üyelerini Games Week'e bekliyorum/bekliyoruz.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte; sağlıklı, mutlu ve de huzurlu günler dilerim.

Saygılarımla,

Berkan ÖZMEN

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, yakalandım biraz galiba :)

Sizin göreviniz(amacınız) satış yapmak, kazanç sağlamak, GearbestTR olarak kâr marjını arttırmak. Doğru olanda bu zaten.
    Müşteri de zaten her zaman iyisini en düşük fiyata almak ister. Müşteri ister de ister yani.
    Bu ikisinin ortasını bulmak lazım ki hem satıcı hem de tüketici kazansın.
    Xiaomi'nin Gearbest'le gelmesini biz paralel satış yerine daha güvenilir, daha az sorunlu, daha kurumsal bir firmayla geliyor olmasından dolayı mutlu olduk. (bir tık da daha ucuz )
    Umarım yakın bir zamanda her şey ayarlanır ve fiyatlar da beklenilen düzeye düşer.
    Ayrıca Xiaomi Mi8'i en kısa sürede sitenizde görebiliriz umarım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terliktengiiriyorum -- 30 Mayıs 2018; 20:46:35 >
  • 10 Mayıs'ta verdiğim siparişi henüz kargoya veremeyen firma... zaten gün geçtikçe yerli e-ticaret sitelerini mumla aratır hale geldi.

GB'nin Türkiye'de depo açmasından çok büyük fayda beklemiyorum, asıl sevgi tezahüratlarını Amazon TR açılışına saklamak lazım.

PS : Kimse "er" gelip yorum yapmış demesin. Yaşım 45, bugüne kadar gerek yurtdışından gerekse yurtiçinden yüzlerce işlemde onbinlerce dolarlık on-line alışveriş yaptım...
  • ganker kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

6 Haziran'da Games Week'te gerekli açıklamaları yapacağız.

Eğer İstanbul'daysanız, etkinliğe ve fuar standımıza bekleriz
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    İnşallah tüm isteklerinizi faaliyete geçirebiliriz, istediğiniz ve beklediğiniz hizmeti sizlere sunabiliriz.

İstanbul'daysanız, Games Week fuar standımıza da bekleriz.

İyi akşamlar, hayırlı Ramazanlar dilerim
    Bir örnek alsak fena olmaz
    Ben işareti aldım zaten. Nasip olur da bir gün geliriz inşallah.

Hem Gearbest'e hem de ülkemize hayırlı olsun diyeyim bir kez daha :)
  • 5 parça ürün aldım 4'ü hatalı sorunlu çıktı, video ile kanıt yolladığım halde günlerce süründürdüler ve ürün yorumlarında yabancıların hep memnun olduğunu ürünlerdi. Görüşüm şu ki bu firma ülkeme bozuk veya hatalı olan tüm çöp ürünleri utanmadan yolluyor ve bozuk çıkınca puanla geri ödeme yöntemine gidiyorlar, bu puanlar tekrar kullanılırken ödemenin bir kısmını karşılıyor yani daha fazla para ödersen yeni ürün alırsın. Ayrıca toplu alışverişte Türkiye için olan hızlı kargo menüde olmuyor (en azından "son" siparişim de yoktu) ve TL ile alışverişte sizi zorla dolar yada euro para birimlerine yönlendiriliyor. misal verdiği puanları kullanıyorsunuz (%30) kalan %70 nakit tl öde dediğinde hesaplama hatası veriyor ve dolar olarak ödeyin diye bir hata alıyorsunuz, bu durumda ise 1 2 dolar fiyatta oynama oluyor ve daha sürüyle kusurlu durum söz konusu. en büyük sorun bozuk ürün yolluyorlar özellikle altını çiziyorum, tvbox aldım 5ghz destekli ama wifi kapsama alanı 1 metre gibi, bunu dile getirdiğimde 24 saat sonra bana kanıt sunun diyorlar, kanıt yolluyorum 24 saat sonra başka fiş kullan diyor, başka fiş kullandım video attığımda 24 saat sonra haa sorun varmış evet diyorlar, peki yeni ürün mü yollayacaksınız ne olacak diyorsunuz 24 saat sonra cevap ürün çalışıyor ama azıcık hatalı size puanla özür dileyelim diyorlar, hayır geri ödeme yada ürün değiştirmek istiyorum diyorsun 24 saat sonra o zaman size tam geri ödeme yapalım diyorlar, evet diyorsunuz 24 saat sonra geri ödemeniz 7 gün içinde olacak onaylıyor musunuz diyorlar, evet diyorsunuz 24 saat sonra geri ödeme işleminizi başlattık diye son mesaj geliyor. şimdi bu konuşmada geçen "24 saat" kelimesini sayın ve sizi neyin beklediğini görün hizmet buysa kalsın ürün 15 güne geliyor sorun çıkıyor 15 gün uğraşıyorsun gelen parayı aynı ürünü almak için kullansan 15 gün daha bekle illallah geliyor... Son olarak web sayfasında fiyat farklı telefon uygulamasında farklı mail ile yolladıkları ürün katalog fiyatları farklı kısaca kime ne kitlersek kardır mantığı ile dolandırıcılık yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birseyadam

quote:

Orijinalden alıntı: Bayulu

Fakirleşti !!! Bunu söylerken ciddimisin yoksa memleketin önceki halinden haberinin mi yok

Böyle bir haberin altında bu konuyu tartismak ne kadar doğru bilmiyorum ama size şunu söylemek istiyorum sizin gibi akılları geriye dönük çalışan insalar olduktan sonra bu ülke ilerlemez. Gelip burada 30 yıl önce tüp kuyrugundaydik demogojisi yapma. Bu ülkenin kim başına gelirse gelsin yerinde saymayacakti sonucunda. Siz soruyu da yanlış soruyorsunuz. Asıl sormanız gereken soru biz nezaman yurt içinde bir tatil planı yapıp ve yıllık bütçemizin para ayırabilecek duruma gelebileceğiz. Açlıktan ağzımız kokuyor be

Alıntıları Göster
    Müdür kim gelirse gelsin yapar diye birşey yok işte öyle bir dünya yok Türkiye'nin kronik sorunları 80 yıl ayniysa ve bu 3_4 yıl içinde değişiyorsa kusura bakma yiğidin hakkını vereceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

önceden yiyip içip gezer tozardık.şimdi aynı işi yapıyoruz evden çıkamıyoruz.en ucuz meyve 7-8 lira.

Alıntıları Göster
    eskiden her hafta kebap yerdim şimdi 6 ayda bir haklısınız
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    bana göre ise olmadığınız bir şeymiş gibi davranan, gücü elinde tutanın yanında yer alan birisiniz. ben ise sadece haklı olanın yanında oldum şükürler olsun. güçlü olanın tabanını yalamak bize yakışmaz.
  • gelse nolcak bu ürünleri alıyorduk çünkü fiyatları uygundu işimizi görüyordu ve rakiplerine göre inanılmaz fiyat avantajı sağlıyordu fakat!!! şimdi bunlar ötv ktv trt bilmem ne konulunca ucuzmu olcak sanıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 31 Mayıs 2018; 0:42:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.