Şimdi Ara

Gearbest Alışveriş Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
17
Favori
14.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son durum nedir ? Paypal ile ödeme yapabiliyor muyuz ?

70$ lık bir ürün almayı düşünüyorum. Kredi kartı ile alırsak bir sıkıntı çıktığında ne yapıyoruz ?
  • Bu radar dedekterlerinden alıp deneyen varmı, işe yarıyor mu acaba ?

Gearbest Alışveriş Rehberi
  • Şu ürünü alıcam gearbestten, 2 dolar verip takip kodu almak mantıklı mı?
    Kod ile tam takip sağlanıyor mu?

http://www.gearbest.com/baby-monitor/pp_330728.html
  • albati kullanıcısına yanıt
    10 dolarlık bişey daha ekleyip ücretsiz takip numarası alabilirsin.
  • alışveriş yapabilme şerefine nail olursanız, hangi kartla yaptığınızı belirtin de biz de yapalım. kart seçiyor gearbest herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

alışveriş yapabilme şerefine nail olursanız, hangi kartla yaptığınızı belirtin de biz de yapalım. kart seçiyor gearbest herhalde.

yp word kartla sorun yok bugun aldım
  • Ben de dün Axess sanal'ı kullandım, herhangi bir sıkıntı yok
  • Vakıfbank word kart kullanıyorum, sanal alışveriş limitini düşürdüm sıkıntı yok.
  • bunlardan axess sanal kart mevcut. onunla deneyeyim bir ara. teşekkürler cevap verenlere.
  • axess master card benimki. vakıfbank world de master card'mış galiba. visa ile mi sıkıntısı var acaba gearbest'in?
  • GearBest Kullanıcı adı ile biri siteye GearBesti Temsilen üye oldu yakın zamanda.

Ama adamın işi gücü oyun oynatıp, üç kuruşluk ürün verip REKLAM yapmak.

Tamam Reklam yapsın, oyun oynasın, hediye üründe versin lafım yok ama, adamın asıl gayesi GearBest sorunları çözmek ve iletişim sağlamak diye giriş yaptı.

ARKADAŞ NE SORDUĞUMUZ SORULARA CEVAP VERİYOR, NEDE BİZİ TİYE ALIYOR.

Ne gerek var sana Olgu Hoca zaten burada yeterince GearBest i bence temsil ediyor, şaka tabi hocam öyle bir görevi yok tabi ama tecrübelerini bizimle paylaşarak yol gösteriyor.

Aşağıda arkadaşın girdiği konular ve uğraştığı işler var:

Üstteki Üyeyi Kaç Kere Gördünüz?

İnternette Kotaya Hayır! 2si1'e Çıktık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 26 Haziran 2016; 14:16:25 >

• Ben de farklı kartlar ile denedim ama ödeme problemi alıyorum.
    Normalde yıllardır aliexpress, banggood, amazon vs. hiç sorun yaşamamıştım, az önce yine aliexpressten alışverişte sıkıntı çıkmadı.
    Yukarıdakileri okudum, en son en dersiniz bir çözüm bulabilen oldu mu?
  • AbesLang kullanıcısına yanıt
    Dün 41 usd lik alışveriş yaptım. Ödeme vakıf word sıkıntı yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl Yapılır'da bu hafta..
  • Arkadaşlar lütfen kontrol edermisiniz ?

Aşağıdaki ürün bugün fırsatlar bölümünde ve 20 Temmuza kadar 14 USD Görünüyor.

Ancak linke tıklayınca hem 16,19 USD olarak görünüyor, hemde linkte ve sitede bir anormallik oluyor. Benzer hatalar bunun gibi daha öncede dikkatimi çekmişti.

Özellikle büyük görüntü aldım. site ru.gearbest ile başlıyor...

• forumdaki gearbest yetkilisine özel mesaj atmıştım. deneme yaptım.sorunsuz alışveriş yapabildim. bilginize.

her gearbest konusuna yazdım. bu da son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

forumdaki gearbest yetkilisine özel mesaj atmıştım. deneme yaptım.sorunsuz alışveriş yapabildim. bilginize.

her gearbest konusuna yazdım. bu da son.

Bizim mesajlara cevap vermiyor beyefendi/hanımefendi !!!
  • cevap beklemedim . gearbest üyelik mailini gönderdim. 1 hafta sonra denedim. sorun çıkmadı.
  • Olgu hocama ve diğer ilgililere bir soru sormak istiyorum. Daha önce gearbest sitesinden 2 defa ayrı zamanlarda kamera aldım. Paypal üzerinden almıştım. Hiçbir sorun yaşamadım. Hatta site yurtdışında gördüğüm en iyi site bence.

Şimdi kamera dışında farklı bir ürün (çakı bıçağı) almayı düşünüyoruz arkadaşlarla. Yine benim üyelik üzerinden sipariş vericez.

Kesici alet olması ve birkaç tane olması gümrükte sorun çıkarır mı?
    Paypal olmadan alışveriş güvenli şekilde yapılır mı?
    Ayrıca ürünleri sepete eklediğimde sadece birinde stok adedi kısmının altında " Only 9 stock " yazıyor. Türkçe'ye çevirdim " Sadece 9 hisse senedi " olarak çeviriyor. Birde bunu anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

Olgu hocama ve diğer ilgililere bir soru sormak istiyorum. Daha önce gearbest sitesinden 2 defa ayrı zamanlarda kamera aldım. Paypal üzerinden almıştım. Hiçbir sorun yaşamadım. Hatta site yurtdışında gördüğüm en iyi site bence.

Şimdi kamera dışında farklı bir ürün (çakı bıçağı) almayı düşünüyoruz arkadaşlarla. Yine benim üyelik üzerinden sipariş vericez.

Kesici alet olması ve birkaç tane olması gümrükte sorun çıkarır mı?
    Paypal olmadan alışveriş güvenli şekilde yapılır mı?
    Ayrıca ürünleri sepete eklediğimde sadece birinde stok adedi kısmının altında " Only 9 stock " yazıyor. Türkçe'ye çevirdim " Sadece 9 hisse senedi " olarak çeviriyor. Birde bunu anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Çakı bıçak vs gelmez onlar bence yasaklı ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.