Şimdi Ara

Gearbest Alışveriş Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
17
Favori
14.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beocan

Bu iyiymis lakin benim alacagim ürünü firma kendisi satiyor boyle düsük ücret yazmaz sanirim. Vergilendirme % kac olarak yapiliyor onu ogrenmek istedim.

%20 dir.
  • Gb den telefon getirten oldumu hiç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Gb den telefon getirten oldumu hiç ?

Telefon gelmiyor. Ben denedim walla

• Kargo yapmiyorlarmi yoksa gümrükten mi geçmedi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Kargo yapmiyorlarmi yoksa gümrükten mi geçmedi ?

İlk aldım gümrükten geçmedi, artık kargoda etmiyorlar.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    tablet alma niyetim war gümrükte sıkıntı yasarmıyım sence maliyet cıkarmalarından korkuyorum.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268666.html?wid=21
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

tablet alma niyetim war gümrükte sıkıntı yasarmıyım sence maliyet cıkarmalarından korkuyorum.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268666.html?wid=21

Aynı marka aldım vergisiz geldi, biraz şans +%20 vergi göze almak lazım tablet dikkat çekiyor.

• Takip

• netherlands registered Seçeneğini seçerek extra para ödediğiniz halde sistemsel hata yalanını uydurarak takipsiz ürün gönderen ve 25 iş günü içerisinde gelmez ise para iadesi yaparız diyip 2 ay beklemeniz gerekli diyen dolandırıcılık seviyesinde bir site dikkat edin sitedeki yönetici mecburen Malezya post ile gönderim yapılıyor diyor fakat 29 ocakta verdiğim siparişte seçenekler arasında Malezya post yoktu bile ne alaka anlamak zor bu siteyi ve çalışanlarını
  • Merhaba gearbestten alisveris action camera alacagim 50 dolara takipli nasil alabilirim.4-5 ay omce mp3 player aldim 23 dolara takip verilmedi sigortada satin aldigim halde

• quote:

Orijinalden alıntı: 25murat0517

Merhaba gearbestten alisveris action camera alacagim 50 dolara takipli nasil alabilirim.4-5 ay omce mp3 player aldim 23 dolara takip verilmedi sigortada satin aldigim halde

NL post seçin kargolardan.

• Olgu hocam merhaba,

uzun zamandır erteliyorum ama araç kamerası almanın zamanı geldi ön cam ve arka cama öneriniz nedir?

iyi forumlar, tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

Olgu hocam merhaba,

uzun zamandır erteliyorum ama araç kamerası almanın zamanı geldi ön cam ve arka cama öneriniz nedir?

iyi forumlar, tşkler

Miss gibi videoyu izleyin hak vereceksiniz

• peki ben bunu alacağım. indirimle birlikte 74 dolar galiba. vergiyi nasıl ödeyeceğim? ptt kapıda mı alıyor vergiyi?
  • Hocam örneğin ilçeye sipariş vermek için adres line kısmına ilçeyi en sona yazmak yeterli mi? TC yazdığınız yere ilçe yazmak gerekir mi?

• dün akşam siparişimi verdim. bugün durumu packed yazıyor. bakalım kaç günde gelecek. böyle faydalı konular açıp bizlere yardım ettiğiniz için teşekkürler olgu bey
  • ya arkadaşlar gearbestten alışveriş yaptım ilk defa böyle bi uyarı verdi onayladıktan sonra, "Please confirm your Gearbest order for payment verification (Order Number: W1708........."

ne yapmam lazım bilen biri yardımcı olabilirmm i?
  • bir haftadir denemedigim yonden kalmadi gearbestten alisveris yapamiyorum' yandex wallet bile actim nafile.
    Ukraynadayim yapi kredi adios premium kartim var paypal hesabim olmasina ragmen odeme yapamadim. yandex wallet actim gene odeme yapamadim/ kredi karti ile denedim gene olmadi. mi air 12 alacaktim kod buldum 489 dolara aldim odeme sorunu yasadim. sonrao kod bitti 500 dolara buldum bu surecte mustreri hizmetleri yazisarak 10 dolarlik indirimi bekliyordum bu sefer de warehouse da urun bitti baska warehouse secince fazladan 10 dolar kargoo cikiyordu onun icinde yazistam ama musteri hizmetleri cok kaba sonucta 510 dolara da alacaktim ama kredi karti ile odemeye calisma paypal ile odemeye calisma yandex wallet odemeye defalarca calismama ragmen odeme yapamadim nalet olsun artik dedim simdi de 500 dolarlik kampanya da bitti daha dorusu ilanda 499 dolar gorunuyor sepete atinca 616 dolara cikiyor anlamadim gitti
  • emre-sti kullanıcısına yanıt
    başkan TELEFONDAKI GEARBEST UYGULAMASINI INDIRIN VE UYGULAMA ILE YAPARSAN SORUN CIKMIYOR
  • Uygulama sadece PayPal a yönlendiriyordu. Bu alışverişleri telefondan yapmaya çalışıyordum. Bilgisayar dan mobil siteyi açıp kredi kartı ile ödeme yap diyince düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.