Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
73
Favori
59.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakan Tüfenkci: 'Yurt dışından gümrüksüz alışveriş yapma limitini 30 euroya düşürdük'
  • Ne dandik bir siteymis gearbest.

Odeme alindi. Kredi kartimdan cekildi. Ama hala odeme yapilmadi diye yaziyor siparişte.

Musteri hizmetlerine ticket actim cevap veren yok saatlerdir. Canli yardimin dunyadan haberi yok.

Aman sakin kullanmayin derim.

Bankada iptal etmiyor. Sipariste onaylanmadi. Gitti paralar
  • ekomeko E kullanıcısına yanıt
    24 saat sürer
  • Bu ne yahu 30 dolarlık alışverişe 4 $ kargo istiyor Gearbest
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Takipli kargo ücreti o, eskiden sipariş tutarı toplamda 40 doları geçerse veya bazı ürünlerdeyse ürün fiyatı 20 dolardan fazlaysa takip ücreti alınmıyordu ama kuralları değiştirdiler herhalde.

Takipsiz kargoyla da alırsanız 1 aydan önce elinize ulaşıyor(ben de aksi olmadı). Takipsiz kargoları Türkiye'ye kadar swiss post getiriyor sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Gelmezse 30 dolar da az para değil hocam, çöpe gider. Paypal da yok artık Gearbest'in müşteri memnuniyeti de berbat biliyorsunuz ki.
    20 küsur alışveriş yaptım siteden, ürünün bir kısmını geri ödeme aldığım oldu, tamamen kusurlu ürünü geri göndermeden bile parasını iade aldığım da oldu, kusurlu ürünü geri göndermeyip, cuzzi bir miktar karşılığında yeni ürünü aldığım da oldu. Bu alışverişlerimin yarısı belki paypalsızdır. Kısacası makul/mantıklı seçeneklerle anlaşma yoluna giderseniz sizi üzmüyorlar ama benim dediğim olacak deyip sert girerseniz olaya sonuç hayal kırıklığı olabiliyor.
  • Arkadaşlar Anet A8 isimli yazıcıyı araştırdım ve almaya karar verdim. Gearbestten almayı düşünüyorum.

http://www.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_337314.html?wid=21

ürün 183 dolar + 89 dolar kargo ücreti var? Gümrük müdürlüğünde takılır mı takılması durumunda çok uğraştırırlar mı? Ben tüm gün mesaideyim ve izin almam da çok ama çok zor. Takılması durumunda uğraştırılar mı? Takılmadan gelme ihtimali var mı?

Yorumlarınızı bekliyor yardımlarınıza şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *ExtraTechx* -- 12 Şubat 2017; 9:8:1 >
    İnanın gearbest konusunda istesem de kötü bir şey söyleyemem, çünkü 30'dan fazla kargom geldi(150den fazla ürün). Arızalı olan ürün oldu tabi bunların içinde ama adamlar iadesini yaptılar. Sonradan arızalananlar için ise 1 yıl garanti kapsamında ya geri gönderiyorsunuz ya da belli bir oranda iade yapıyorlar(bana yaptıkları iadeler %50nin altında olmadı). Sanırsam gearbestin de keni müşteri derecelendirmesi var ve ona göre müşterilere geridönüşlerde olumlubya da olumsuz yaklaşım gösteriyorlar.

• beyler ben bı alışveriş yaptım gearbest den adamlar 1 gun sonra , efendim siz takipli kargo seçmişsiniz ama artık takıplı yollayamıyoruz falan dediler bende dıretıp duruyorum takıplı yollayacaksınız dıye onlar da soyle olmaz boyle olmaz dıye yalan soyleyıp duruyorlar ne yapayım basına gelen var mı daha once , bu arada takıpsız kargoları hıc bı asamada bılgı edinemiyormuyuz
  • Xiaomi yeni kamera üretmiş, kamera hakkında çok bilgi yok şimdilik.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html?lkid=10395706

Şu an ön talep alıyorlar ama indirim kodu bile var :)

Kupon kodu:MIJADVR, 85.9$
  • Arkadaşlar mi marka telefon almak istiyorum bu siteden sizce gümrükten geçer mi ? Geçmez ise ne olabilir sıkıntılı olarak ?

• eg90 kullanıcısına yanıt
    Tamamen şans diyebilirim. Öncelikle alacağınız yer paket üzerinde telefon olduğuna dair bir yazı yazmayacak ve fiyatını 30€ dan fazla göstermeyecek. Bunu alacağınız yer ile ayarlayabilirsiniz. Gümrük memuru paketi açıp bir inceleme yapmaz ise gözünüz aydın.
    Diyelim paketi açtı ve telefon olduğunu gördü; bildiğim kadarı ile telefon getirmek yasak. Bu durumda ya el konur ya geri gönderilir. Diyelim ki yasak değil bu durumda sizden fatura istenir ve %15-20 arasında vergi (Çin den geliyorsa %20 ) tahsil edilir. Tel 200$ ise 40$ da vergi ödersiniz. Bu durumda 100-200 TL farkla buradan almak daha mantıklı olabilir, artık TR de de satılıyor bazı mi modeller. Fiyat farkını karşılaştırıp karar verin.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşım. Mi5s modeli bakiyorum tr de 1500 çin de 250 dolar

• wwww.gearbest.com da normalde 97$ olan ürün şu an ciddi bir indirime girmiş;

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html?lkid=10395706

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

• netherlands registered Seçeneğini seçerek extra para ödediğiniz halde sistemsel hata yalanını uydurarak takipsiz ürün gönderen ve 25 iş günü içerisinde gelmez ise para iadesi yaparız diyip 2 ay beklemeniz gerekli diyen dolandırıcılık seviyesinde bir site dikkat edin sitedeki yönetici mecburen Malezya post ile gönderim yapılıyor diyor fakat 29 ocakta verdiğim siparişte seçenekler arasında Malezya post yoktu bile ne alaka anlamak zor bu siteyi ve çalışanlarını

• Arkadaşlar ben iki adet telefon sipariş verdim 2 gün sonra mesaj attılar stokta yok diye ister başka ürün alın isterseniz iade ederiz parayı yazdılar ben mu mesajı bir gün sonra farkettim cevap yazdım 1 haftadır defalarca mesaj atmama rağmen cevap veren yok para iadesi de olmadı

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

• 18 mart tarihinden beri sipariş verdiğim ürünün gelmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hellfire39

18 mart tarihinden beri sipariş verdiğim ürünün gelmesini bekliyorum

iptal icin coktan basvurman gerekior kayıstları erken gelior gerbesttin
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.