Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
73
Favori
59.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap verdiler

This item is out of stock, sorry.

35 dolarlık olanından aldım hocam iptal edip bekleyim mi?
  • Arkadaşlar Gearbest sitesinde kullanabileceğim 1-2 dolarlık kampanya kuponu Vs var mı? Yeni üyelik için indirip veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k.kartıyla odeyememe sorununu çözemedi denyolar. Ürün alamıyorum ne zamandır. Mail atıyorum baska kartla dene diyorlar, denıyorum aynı sey oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 31 Ekim 2016; 17:48:55 >
  • RavenTheBlack kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelik + email aboneliği için 1,2 dolar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faridun

Yeni üyelik + email aboneliği için 1,2 dolar veriyor.

Baktım ancak öyle bir kampanya göremedim sayfasında. Üye olduktan sonra da herhangi bir mail gelmedi yeni üyelik indirimi ile ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

k.kartıyla odeyememe sorununu çözemedi denyolar. Ürün alamıyorum ne zamandır. Mail atıyorum baska kartla dene diyorlar, denıyorum aynı sey oluyor.

Forumdaki gearbest yetkilisine mesaj atin o hallediyir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

k.kartıyla odeyememe sorununu çözemedi denyolar. Ürün alamıyorum ne zamandır. Mail atıyorum baska kartla dene diyorlar, denıyorum aynı sey oluyor.

alacağın ürün ne kadar ?
  • dewr kullanıcısına yanıt
    20usd
  • quote:

20usd

sepetindeki tutar 50 dolar yada 100 dolar üstü olunca izin verecektir. bizde de aynı problem oluştu.. Özellikle kargoda gelen ürün sayın 5 den fazla ise düzelmiyor. Üyelik hesabın geçici olarak kitli durumda.
  • gear 11.11 muhabbetine girmedi mi neden acaba
  • Yakında onunla ilgili bilgi vereceğiz hocam. İmzadaki konuyu takip edebilirsiniz.

• gearbestle kendime ait 1 adet denizbank hesap kartı,1 adet yapı kredi hesap kartı 1 adet garanti visa bonus. anneme ait bir adet master acsess denedim bana mısın demedi :( gear best de hep hata alıyorum ne olacak bu durum yahu :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbestten forum temsilcisi nedense sorunlu alisverislerde yardimci olmuyor. Sadece komisyonlara bakiyor sanirim.

• Hediye olarak Original Xiaomi Mi Robot Vacuum - WHITE almayı planlıyorum şu anda 348 dolara düşmüş.Buna uygulayabileceğimiz bir başka indirim var mı acaba?Amazondan alışveris konusunu bılıyorumda gearbest den ilk alışverişim olucak.Link bu: http://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_440546.html?wid=21
    Daha önce bu ürünü kullanan oldu mu?İşe yarıyor mu gerçekten
  • En hızlı olan hediyeyi kapar

http://www.gearbest.com/promotion-gearbest-brands-special-1003.html?lkid=10224401

21.11.2016-21.12.2016 tarihleri arasında her hafta seçili ürünler arasında ilk alışverişi( ödemeyi) yapan kişi/kişiler aldığı ürüne bedava sahip olabilecek.
    Kazananlar her cuma ilgili sosyal ağlarda açıklanacak ve e posta ile bilgilendirilecekmiş... ( Bu ay kotamı doldurdum, önümüzdeki aya kısmet :) )
     GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 22 Kasım 2016; 11:36:28 >

• Yine bir kampanya, yoruyorlar bizi :)

Ürün Tanıtımı ve Çekiliş

Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitter Car Charger - BLACK

Ürün tanıtım görüntüsü;

[link=]https://youtu.be/vIHpTxEO1jA

Ürün Özellikleri

* Bluetooth V4.2 ile araç içi telefon görüşmelerine olanak sağlar(Hands free)
    * Geri plandaki sesleri filtreler ve kaliteli görüşme yapmanızı sağlar
    * 12-24V araçlarda kullanılan 5V 2.4A çıkış verir
    * Hızlı şarj özelliği var
    * Ios ve Android ile tam uyumlu olarak çalışır.
    * Boş radyo istasyonlarını tarayarak telefon vb cihazlardan yayın yapmanızı sağlar

Çekiliş Kuralları

1 - Tanıtım günleri 28.11.2016 saat 10:00 (UTC)- 23.12.2016 saat 10:00 (UTC) tarihleri arasındadır
    2 - Otomobil ve motorsiklet ürünlerinde 40$ ve üzeri alışveriş yapan 6, 66, 166 ve 266 kişiler 40$ lık alışveriş çeki hediyesi kazanacaklardır.
    3 - KAzananlar her cuma gearbest in resmi facebook sayfasında açıklanacaktır.(https://www.facebook.com/GearbestCarElectronics/)
    4 - Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitter Car Charger ile birlikte bir çok ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz.
    5 - Gearbest kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 30 Kasım 2016; 16:20:16 >

•  GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

Arkadaşlar yapmam gereken birşey var mı ? tecrübem yok ...Birkaç gün önce sipariş verdim ..Birkaç gündür bir değişiklik yok .Paket hazır görünüyor ama gerisi yok ..
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Takip kodunu alın ve gün aşırı takip edin, başka yapacak bir şey yok :) hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Takip kodunu alın ve gün aşırı takip edin, başka yapacak bir şey yok :) hayırlı olsun.

eyvallah kardeşim ..
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.