Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
73
Favori
59.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon göndermenin riskli olduğunu site bizzat belirtmiş. Kimse bu tarz ürünlerin sorunsuz geleceğinin garantisi verebileceğini sanmıyorum. Ama başka sitelerden 2 hatta 3 telefon getirebilenleri tanıyorum. Gümrük kontrol memuruna bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Kuponun süresi geçmiş diyor, geçerli değil demiyor ki...
    Hata aldığınız ürünlerin ya da almak istediğiniz ürünlerin URL lerini gönderebilirseniz bana sorumluya iletirim. Kuponlar aktif hale gelirse sitenin gerçekliği konusunda bir şüphemiz kalmaz herhalde

http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_298398.html?wid=21

Yapabilirseniz siparis vericem valla bekliyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkadaşlar elime elektronik kupon geçti . kullanmak için önceden alışveriş yapılmış bir aliexpress veya gearbest hesabı lazım karşılığında 5 dolara kadar hediye alabilirim
  • jinduw J kullanıcısına yanıt
    Sim kartlı ürünler geçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bildirdim, ilgileneceğini söyledi, sitede bir problem varmış sözde. Bu ürüne öncelik istedim. Bakalım ne yapabilecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Hata aldığınız ürünlerin ya da almak istediğiniz ürünlerin URL lerini gönderebilirseniz bana sorumluya iletirim. Kuponlar aktif hale gelirse sitenin gerçekliği konusunda bir şüphemiz kalmaz herhalde

İndirim kuponu aktifleştirildi, denedim çalışıyor :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

İndirim kuponu aktifleştirildi, denedim çalışıyor :)

Evet bende denedim oluyor gercekten site resmi siteymis onuda anlamis olduk+size cok cok tesekur ederim siparis gecicem hemen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gearbest ten 17 Ağustosta sipariş verdim. Aldığım ürün için 18 Ağustosta kargo yazıyordu. Bugün ticket açtım 26 Ağustosta kargo yapacağız diyorlar. Benim DHL ile aldığım ürünü 1 hafta sonra kargo yapmayı teklif ediyorlar.
    Hata bende geekbuying varken gittim bunlardan alışveriş yaptım. Neyse iptal istedim. İptal konusunda sorun çıkarıyorlar mı bilginiz var mı?
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Başka siteler hangileri mesela? Birkaç örnek verebilir misin deneyimin olduysa.
    Yurtdışı fiyatlarla türkiye satış fiyatları arasında 500 TL fark var neredeyse.

Meizu Pro 6 ya da Xiomi Mi 5 almayı düşünüyorum. Yerli seçeneklerde bile bile kazık yemek istemiyorum.
  • jinduw J kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazdığım gibi sadece getiren kişileri biliyorum, bizzat alıp getirtmedim. Hatırladığım son telefon alımı aliexpres ten di, hatta 2 tane bir den gelmiş diye hatırlıyorum..
  • Artum telefonlar gumrukten gecmiyor. Neden. Cunku nisandan beri gumruk yeri yerine tasindi, cok daha modern ortamda calisiyorlar onceden paketler memurlarin kaytarmsiyla telefonlar gecoyordu, simdi daha konteynir acilirken yakalaniuor paketler. Riske girip parayi almak icin ugrasmayi goze aliyorsaniz deneyin yada yurt disinda bu tanidiginiza gonderip ondan teslim alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURKEY, Arrived --29-Jul-2016 01:16 AM

TURKEY, the transfer of customs-- 29-Jul-2016 04:56 AM

arkdaşlar takip numarasından böyle sonuç çıkıyor ama kaç gün oldu hala gelmedi max 25 iş günü diyorlardı ama daha yok ve ptt yurtdışı takipten de görünmüyor nerede olduğu .
  • Sabah gazetesindeki habere göre Paypal 2017 mart aayında Türkiye pazarına geri dönüyor. Serverlarını Türkiye'ye taşımaya karar vermişler. Gözümüz aydın. Daha rahat alışveriş yapabileceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Beyler satın alamıyorum bir türlü 5 farklı kartla denedim olmadı. Şu hatayı veriyor

Sorry, your card is unable to authorised. Please try another card or choose a different payment method. (Error Code:430450)

Çözen var mı bunu

farklı tarayıcıdan deneyin hocam, ben ie dan denemiştim olmuştu
  • Xiaomi Bluetooth hoparlör 20 dolar, fiyat iyi gibi şuan; http://www.gearbest.com/speakers/pp_259606.html

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 10 Eylül 2016; 12:32:38 >

• Değerli dostlar,
    GearBest Paylaşım Platformu konumuza bekliyoruz. GearBest ile ilgili A'dan Z'ye ne varsa konumda mevcut. Ayrıca günlük ürün incelemesi ve tavsiyesi yapıyorum..
  •  GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

Arkadaşlar hesapda biriken bu kuponları kullanırken bir limit var mı? Yani 17 dolar kadar bir kupon biriktirmişim. 17 dolarlık bir ürün satın alıp hepsini kullanabilir miyim?
  • kurbagaprens kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla,
    Aldığınız ürünün %30'u bu puanlarla ödeyebilirsiniz.
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    stokta kalmamış ne zaman girecek bilen var mı?Kaçırdık...
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Birkaç güne gelir heralde. İlk defa bu ürünün stoğunun bittiğini gördüm
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.