Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
985
Cevap
15
Favori
49.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni taktığım da 5.0V hocam output kısmında yazan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

Yeni taktığım da 5.0V hocam output kısmında yazan.
    orjinalide 5 volt ise sıkıntı olmaz
  • Selam,gruba yeni katıldım küçük bir sorunum var.

1 yıldır samsung gear sport kullanıyorum her şey yolundaydı. ilk defa sarjı tam olarak bittikten 24 saat sonra sarj etmeye çalışıyorum kırmızı ışık sürekli yanıyor.ve saat kesinlikle açılmıyor.tuşlara basılı tutuyorum,bilgisayardan şarj ediyorum bu seferde çok ısınıyor.fikri olan varda yardım lüften...
  • elanor29 E kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Gear Sport'da "pilin tamamen bitmesi üzerine açılmaması" problemi var. Şunları uygulayın bakalım ne olacak:

* Priz değiştirin.
    * saatin arkasını iyice silin.
    * ısınması el yakacak kadar mı?
    * başka bir adaptör bulun
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    2 gün içerisinde denediklerim

*saatlerce şarj cihazında kaldı.
    *usb kablosunu bilgisayara taktım.
    *gear 2 sarj cihazına taktım.
    *arkasını iyice temizledim.
    *ve en sonuncusu şuan prinç içerisine yatırdım...
  • elanor29 E kullanıcısına yanıt
    Hocam powerbank ile deneme şansınız var mı? Bir zamanlar note 8 de de adaptörle şarj olmama sorunu vardı az biraz powerbank ile şarj edip sonra adaptörle prizden şarj edince normale dönüyordu.
  • selam,

Powerbank ile denedim, yetmedi araba sarjını bile denedim.prinç te işe yaramadı. istanbuldayım yarın doğubank tahtakale civarlarında teknik servis bakacağım.tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar son guncellemeden sonra saat adım kalp gibi ölçümleri yapmıyor. Ne yapabilirim

• fizikmehmet F kullanıcısına yanıt
    Ürünü yeniden başlatmayı denediniz mi?
    Watchmaker gibi uygulama kullanıyor musunuz?
  • İyi günler arkadaşlar, bir sorunum var.
    Sony Xperia XZ den , Xiaomi mi 9T ye geçiş yaptım.
    Yeni telefona geçtiğim zaman saate sıfır kurulum çektim, ne yaptıysam hava durumu ekleyemiyorum.
    Başka bir sıkıntım yok.
    Telefon değişimi sayesinde Bluetooth 4.2 den 5.0 a geçiş yaptım, saatin menzili iki kat arttı. Bu güzel

• mesutcan1999 M kullanıcısına yanıt
    Telefondan,

Ayarlar - İzinler - Otomatik başlatma...

Saat ile alakalı olan bütün uygulamalara otomatik başlatma izni veriniz.
  • selam arkadaşlar almak isteyen olursa dün alınmış sıfır Watch active satılıktır

850 tl

• Arkadaşlar, sıfır ve makul fiyata Gear Sport (Siyah) nerden bulabilirim fikriniz var mıdır? Ne active ne galaxy, en çok bu modeli seviyorum.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Size DM göndermeye çalıştım ama hata verdi. İlk sahibiyim, sıfır ayarında, 600tl'ye verebilirim. 16 tane referansım var. PM'den bana ulaşabilirsiniz.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Galaxy Watch forumunda 500 TL yazmıştınız daha önce, ama bana zam yaptınız sanırım :) Şaka bi yana, makul bir fiyata bulabilirsem sıfır düşünüyorum.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Fiyatta anlaşırız
    900 - 1000'den aşağı sıfır bulmanız zor. Bana göre o para da verilmez. Yarı fiyatı verilir, paşalar gibi kullanılır. Ben biraz daha profesyonel bir saat arayışındayım.
  • Bir Menü Keşfettim ayarlar seri numarasına 4-5 kez tıklayın ve ordan servis menüsüne girdim kodlarla gerekli kodları tizen gizli menü kodları yazarak bulabilirsiniz en önemli kod bilinen *#0*# bu kodla
  • Ufak bi güncelleme gelmiş saate

• Arkadaşlar Iphone ile Samsung Gear Sport üzerinden arama yapabilen, rehberi görünen var mı ?

• İsteym arkadaş varsa sıfır gibi mavi gear sportumu satıyorum çok az kullanıldı .isteyn arkadaşlar pm atabiliri.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.