Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saati iphone ile kullanan varmı,nasıl memnun mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Galaxy Watch Active 2 çok güzel olmuş. Gear sport önümüzdeki yaz kardeşime verip bende gwa2 ye geçmeyi düşünüyorum. Geçerseniz gear sport ile kıyaslar mısınız batarya vs olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Galaxy Watch Active 2 çok güzel olmuş. Gear sport önümüzdeki yaz kardeşime verip bende gwa2 ye geçmeyi düşünüyorum. Geçerseniz gear sport ile kıyaslar mısınız batarya vs olarak
    ben geçtim.tek eksiği bence pil gibi sport 3 gün giderken active 2 gün civarı gidiyor.Sport'tan çok hafif active 2 konusuna bakarsanız detaylı yazıları bulabilirsiniz zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar ben bir şey sormak istiyorum kalp hızını ölçme de zaman aralığı yapabiliyormuyuz acaba yoksa ne sıklık ile ölçülür bilginiz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oist O kullanıcısına yanıt
    hareketsiz iken her 10dk da bir ölçülüyor. sıklık süresi ayarlanmıyor malesef

• Orijinal kullanılmamış/az kullanılmış Gear Sport siyah kordon almak istiyorum. Elinde olan arkadaşlar özel mesaj atabilir.
  • Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü
    Arkadaslar bu ölü pixel mi?

• Arkadaşlar hepsiburadada bizim saatin orijinal samsung kayışları 30 liraya düşmüş. Bir deri bir nato aldım ben. Bakın isterseniz...

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    bende 2 tane kaptım valla. 60 liraya kargoda ücretsiz.
  • Hepsiburada dan 29₺ ya aldığım strap studio kordon geldi.

• Güle güle kullanın
  • Benzer bir sorun benim saatte vardı garantiye gönderdim. Ayrıca geri tuşuda çalışmıyordu.

Sonuçları buradan yazarım.
  • İyi günler acaba gear sport için yeni tizen os güncellemesi gelir mi

• Daha önce ekranda ölü pikseller oluşmuştu. Ayrıca geri tuşu çalışmıyordu. Kargoyla Samsung Ankara servise gönderdim. Saatin ekran ve tuş takımı değiştirmişler.

Ekranın önceki hali:

sonraki hali:

• Linkteki sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?
    https://www.youtube.com/watch?v=XfgzIAVn0Pg&feature=youtu.be

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    çok nadir de olsa yaşıyorum genelde saati alıp 5 10 sn sonra geri koyduğumda düzelmiş oluyor.
  • ben çok sık yaşıyorum canımı sıkmaya başladı artık. garanti süreside bitiyor ama garantiyede güvenmiyorum
  • bende son 2 gündür telefonla saatin bağlantısı kopup yeniden bağlanıyor. uygulamanın arka planda çalışması ve diğer bütün izinlerini verdim. bunu neden yapar, nasıl çözerim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllacylll -- 28 Aralık 2019; 21:12:58 >
  • İphone 11 e geçiş yaptım, saatle telefon sürekli kopuyor ve uyku takibi, katlar gibi bilgileri senkronize etmiyor ihpne shealtten görmüyorum. Kalp atışı, adımlarımı gorebiliyorum. Yapmadığım bir ayar izin filan mi var acaba..

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.