Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.193
Cevap
29
Favori
71.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayatibebek

peki şarjı hangisinin daha çok gidiyor ? amazfit pace 5 gün olarak belirtilmiş ancak gear s2 için bir ibare göremedim sitesinde, normal kullanımda 5 gün kadar gidiyor mu ?

Sorunuzu uzun süredir gear s2 kullanan biri olarak bende cevaplamak isterim ilk çıktığı günden beri kullanıyorum başlarda geceleri kapatarak 4-5 gün gibi süreleri yakalayabiliyordum fakat şuan geceleri kapatarak maks. 2 günü çıkarır durumda saat gear s3 tavsiye ederim yada gear sport modeli yeni çıktı ona da bakabilirsiniz
  • Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    her gün şarja takmak istemiyorum, birde iphone kullanıyorum bağlantı sorunu yaşar mıyım ondan da emin değilim, gear s3 veya apple watch da çok pahalı hiç alasım gelmiyor. Daha önce pebble time aldım sıfır olarak ancak nedendir bilmem 2 gün anca gidiyordu ve mesela bildirim geldiğinde silmek istediğimde bazen saat reset atıyordu yazılım desteği kesildiği için yapacak birşey yok diye iade ettim, şimdi şarjı uzun giden bildirimleri görüp okuyabileceğim bir saat arayışındayım, karşıma amazfit pace çıkıyor iyi güzel ama işte bilemiyorum. Birde amazfit bip var ama o da henüz çince, 45 gün kullanım süresi vaad ediyor, geliştiriciler ingilizce yama vs. yapmışlar ama çok fazla bug var gördüğüm kadarıyla.
  • Gear sport özelliklerine bakın a'dan z'ye aynı gibi S2 ile :D

https://m.gsmarena.com/compare.php3?&sSearch1=&sSearch2=&idPhone2=7678&idPhone1=8839

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 10 Ekim 2017; 22:2:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rich

Bugün Gear uygulamasına güncelleme geldi güncelleme ekranı bir garip olmuş uzay temalı
    Buda uygulamaya gelen güncellemenin değişim günlüğü , İkonlar materyal düzene güncellenmiş gibi

baya önce geldi hocam bu güncelleme en az 1 hafta oluyor ben indireli

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

her gün şarja takmak istemiyorum, birde iphone kullanıyorum bağlantı sorunu yaşar mıyım ondan da emin değilim, gear s3 veya apple watch da çok pahalı hiç alasım gelmiyor. Daha önce pebble time aldım sıfır olarak ancak nedendir bilmem 2 gün anca gidiyordu ve mesela bildirim geldiğinde silmek istediğimde bazen saat reset atıyordu yazılım desteği kesildiği için yapacak birşey yok diye iade ettim, şimdi şarjı uzun giden bildirimleri görüp okuyabileceğim bir saat arayışındayım, karşıma amazfit pace çıkıyor iyi güzel ama işte bilemiyorum. Birde amazfit bip var ama o da henüz çince, 45 gün kullanım süresi vaad ediyor, geliştiriciler ingilizce yama vs. yapmışlar ama çok fazla bug var gördüğüm kadarıyla.

bende 2 gün şarj alıyorum hiç kapatmadan gece uçak modu ve rahatsız etme modunu açık.Parlaklık otomatik 2.seviyede gear sport bekleyin s2 ile aynı fiyat aslında fakat s2 girerken ülkemize kur düşüktü şimdi uçtu gear sport'ta çok ucuz olmaz benim tahminim kur yüzünden :(

• Bu son güncellemeye kadar sorunsuz kullanıyordum. (Xiaomi MI6 ile) Ancak dün akşam Gear S ana uygulama ve plugin uygulamalarını güncelledikten sonra plugin uygulaması sürekli crash olmaya başladı. Uygulamaları kaldırıp sıfırdan kurdum, saati resetledim, izinlerle oynadım ama nafile; çalışmıyor artık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Bugün Gear uygulamasına güncelleme geldi güncelleme ekranı bir garip olmuş uzay temalı
    Buda uygulamaya gelen güncellemenin değişim günlüğü , İkonlar materyal düzene güncellenmiş gibi

Ben son zamanlarda 2-3 günde bir uygulamaya girip güncelleme var mı diye bakıyorum daha dün geldi bu güncelleme demek ki samsung herkese aynı anda vermiyor güncellemeyi eğer herhangi bir güncelleme gelirse ve siz erken erişirseniz burada güncellemenin detaylarını paylaşın lütfen bu güncellemeyle birlikte gelen herhangi bir yeniliği fark ettiniz mi ? Yoksa sadece listede yazanlar mı değişti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Ben son zamanlarda 2-3 günde bir uygulamaya girip güncelleme var mı diye bakıyorum daha dün geldi bu güncelleme demek ki samsung herkese aynı anda vermiyor güncellemeyi eğer herhangi bir güncelleme gelirse ve siz erken erişirseniz burada güncellemenin detaylarını paylaşın lütfen bu güncellemeyle birlikte gelen herhangi bir yeniliği fark ettiniz mi ? Yoksa sadece listede yazanlar mı değişti

Sadece gorsel degisti baska ekstra bir durum gormedim acikcasi.Zaten gear sport ve fit2 destegi geldi genel olarak.

• keşke bizim cihazlara tize 3.0 gelseydi
  • Arkadaşlar merhaba gear s2 classic saatim var. Bu cihazın son yazılım sürümü numarası nedir? Ben bu cihazı güncellemek istediğimde sürekli olarak hata verip müşteri hizmetlerini arayın uyarısı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hykr0 -- 11 Ekim 2017; 21:28:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyucel77

Bu son güncellemeye kadar sorunsuz kullanıyordum. (Xiaomi MI6 ile) Ancak dün akşam Gear S ana uygulama ve plugin uygulamalarını güncelledikten sonra plugin uygulaması sürekli crash olmaya başladı. Uygulamaları kaldırıp sıfırdan kurdum, saati resetledim, izinlerle oynadım ama nafile; çalışmıyor artık!

Son güncellemedeki sorun giderilene kadar bir önceki versiyondaki Gear S Plugin apksını aşağıdan indirip kurdum, sorun giderildi.

https://www.apkmonk.com/download-app/com.samsung.android.gearoplugin/2_com.samsung.android.gearoplugin_2017-04-26.apk/

• Arkadaşlar birkaç haftadır bildirimlerde sorun yaşıyorum

mesela instagram üzerinden bildirim geliyor fakat youtube logosu var whatsapp üzerinden arkadaşım birşey yazıyor garanti bankasının logosuyla geliyor bildirim bunlara ek olarak sms geldiği zaman isimleri farklı gösteriyor saat mesela a kişisi sms atıyor ismi b kişisi olarak çıkıyor çok yakın bir arkadaşım sms atıyor isim olarak iş yerindeki bir abimin ismi çıkıyor saati sıfırlamadan rehberi nasıl silebilirim ? Çünkü rehberde aynı kayıttan 2-3 tane kopya oluşmuş silemiyorumda (Not: Telefondaki Rehberi silmeyi denedim saatten silinmedi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Arkadaşlar merhaba gear s2 classic saatim var. Bu cihazın son yazılım sürümü numarası nedir? Ben bu cihazı güncellemek istediğimde sürekli olarak hata verip müşteri hizmetlerini arayın uyarısı veriyor.

Bende de S2 Klasik var. Sürüm no bu şekilde R732XXU2EQC1
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Arkadaşlar merhaba gear s2 classic saatim var. Bu cihazın son yazılım sürümü numarası nedir? Ben bu cihazı güncellemek istediğimde sürekli olarak hata verip müşteri hizmetlerini arayın uyarısı veriyor.

Bende de S2 Klasik var. Sürüm no bu şekilde R732XXU2EQC1

Tesekkür ederim sorunu dışarıdan yukleme yaparak çözdüm. Elinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar 3 aydır gear s2 kullanmaktayım.3 gün önce sati şarja taktım sabah kalktığımda ekranı açamadım. şarjının dolmadığını düşündüm tekrar geri şarja taktım.ancak şarja tyaktığımda şarj ibaresi görünmedi saatte.açmayı denedim açılmadı.su an saati açamıyorum şarj oluyor mu onu da bilmiyorum. böyle bi sorun ile karşılasan var mı yada bilgisi olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

keşke bizim cihazlara tize 3.0 gelseydi

Evet 3.0 guzel olmus arayuz bakimindan gear sport ile s2 ayni chipseti kullaniyor uretimde NM dustu mu dusmedi mi bilgi bulamadim.Soyle yapti sammy sanirim buyuk saat sevenler kucuk sevenler 2 senede bir cikaricaklar.1 sene buyuk 1 sene kucuk gibi.Daha mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 16 Ekim 2017; 17:10:3 >
  • Gear s2 cihazim acilmiyor surekli kendini resetliyormus gibi kapanip aciliyir nasil duzeltebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba yaklaşık bir senedir kullanıyorum şarjı çok iyiydi ama ne olduksa son 1 aydır 1.günün akşamına %30 kalıyor garantisi mevcut. Garantiye göndersem çözerler mi ? bide düz silikon kordonu hiç bir yerde bulamadım nasıl edinebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEmreKOC -- 28 Ekim 2017; 10:6:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEmreKOC

Herkese merhaba yaklaşık bir senedir kullanıyorum şarjı çok iyiydi ama ne olduksa son 1 aydır 1.günün akşamına %30 kalıyor garantisi mevcut. Garantiye göndersem çözerler mi ? bide düz silikon kordonu hiç bir yerde bulamadım nasıl edinebilirim ?

Saati formatla, bataryası zaten 250 mah düşük kapasiteli birde uzun süredir kullanınca bataryanın ömrü azalmış olabilir.

Spotify kurdum saate ama müzikleri düşük kalitede indiriyor, işin kötü tarafı bunu telefondaki gibi ayarlayamıyorsun. Bu yüzden ses kalitesi telefondakinden kötü geliyor.
  • Beyler merhaba; Gear S2'yi formatlamadan önce telefon ile olan eşleştirmeyi nasıl kaldırırız?
    Telefonu sıfırlayıp başka telefonda kullanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 3 Kasım 2017; 10:36:6 >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.