Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.193
Cevap
29
Favori
71.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
  • s7edge ile kopan bağlantısını tekrar sağlayamıyor bu alet.. LG G4 ve V10 ile hiç sorun yaşamadan kullanmıştım ama şu an koptuktan sonra bağlanmadığı için hiç bir cazibesi yok maalsef. Herşeyi denedim ama çözülmüyor. Servise vericems sanırım.. Gerçi yüzlerce mesaj gördüm bu konu ile ilgili ama çözüm yok.
  • hayals kullanıcısına yanıt
    Huawei p7 de sıkntısz kullanıyorum, Samsung da böyle bir hata olması gerçekten can sıkıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayals

s7edge ile kopan bağlantısını tekrar sağlayamıyor bu alet.. LG G4 ve V10 ile hiç sorun yaşamadan kullanmıştım ama şu an koptuktan sonra bağlanmadığı için hiç bir cazibesi yok maalsef. Herşeyi denedim ama çözülmüyor. Servise vericems sanırım.. Gerçi yüzlerce mesaj gördüm bu konu ile ilgili ama çözüm yok.

S6 bir problem yok.Kendi kendine baglaniyor.

Watchmaker'i alsam mi almasam mi kararsiz kaldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Blackmarttan indirin bedavaya

• Arkadaşlar bazı sayfalara baktım ama aradığım sorunun cevabını bulamadım. Bu Gear S2 ile telefondaki medya playerın kontrolünü yapabiliyor muyuz acaba? Mesela diyelim telefon aracımdaki aux'a bağlı ve seyehat ediyorum telefondan da açtım müziği, ama değiştiresim veya durdurasım geldi bunu Gear S2 üzerinden yapabiliyor muyuz acaba? Yani telefonda o an çalan müziği kontrol edebiliyor mu bu akıllı saat? Bluetooth vs aksesuar kullanmak istemiyorum. Benim istediğim telefondaki müzikleri uzaktan çalsın ve kontrol edebilsin, kendisinde hoparlör yok biliyorum ama telefonun hoparlöründen çalacak zaten. Böyle bir özellik var mı acaba?
  • Samsung s6 telefonumdaki müzik çaları gear s2 ile çok rahat kontrol edebiliyor sunuz. Ses arttırma azaltma, start stop , sonraki parça, önceki parça kontrolleri mevcut.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Hocam demek istediğim olay tam şu şekilde videoda görülebiliyor.

Tam dakika olarak 1:38 civarlarında bu kişi akıllı saati ile telefondaki müzik playerı kontrol edebiliyor. Yani tam bunu bu şekilde Gear S2 ile de yapabiliyor muyuz? Ama ses telefondan çıkacak veya telefona bağlı kulaklık veya aux'tan çıkacak. Sırf bunun için Samsung Canlı Müşteri hizmetlerine bağlandım öyle bir özellik yok dediler. Siz de var diyorsunuz kafam karıştı

• Evet sanırım daha önce de dediğim gibi Gear S2'den müzik açmak için illaki bir Bluetooth kulaklık veya hoparlör gerekiyor. Benim istediğim ise Gear S2'den müzik açtığımda telefonda o müziğin çalması. Veya cebimde telefonda çalan müziği saatten takip edip değiştirebilmem. Yok mu böyle bir seçenek arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Evet sanırım daha önce de dediğim gibi Gear S2'den müzik açmak için illaki bir Bluetooth kulaklık veya hoparlör gerekiyor. Benim istediğim ise Gear S2'den müzik açtığımda telefonda o müziğin çalması. Veya cebimde telefonda çalan müziği saatten takip edip değiştirebilmem. Yok mu böyle bir seçenek arkadaşlar?

bu özellik zaten var ?

Saatten açtığınız müzik telden çalmaya başlıyor ister saat ister tel ayarlanıyor

• Arkadaşım Senin isteğini çok dogru anladım.

Ben sürekli bu şekilde kullanıyorum. Her cumartesi sabah yürüyüş yapıyorum ve saat ile telefonu bluetooth ile bağladıktan sonra TELEFON un müzik çalarını çalıştırarak ve kablolu kulaklığı TELEFONA takarak müzik dinlerim.

Telefonun müzik çalarını da saaten kontrol ederim.

Bak aşağıdaki linke

http://newsrule.com/wp-content/uploads/2015/11/100012.jpg

• arkadaşlar gear s2 classic telefona bağlı fakat görüntü gitti sanki kapalı gibi bu sorun başına gelen varmı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar 2. El Gear s2 clasic aldım Yeniden etkinleştirme kilidi var aldığım kişiye ulaşamıyorum böyle bir durumla karşılaşan oldumu faturası mevcut Samsung destek hattını aradım bulunduğum bölgedek servise yönlendirdi arayıp durumu anlattım getirin yardımcı olalım dendi 3 gün içnde teslim edilir 75 TL ücreti olacak dende el mahkum kabul ettim cihaz 1 Hafta sonrasında benim aramam ile ertesi güne hazır dendi (bu arada bu servis sürecinde bazı usülsüzlükler var bunu daha sonra yazarım) neyse teslim alaya gittim ücreti ödeyip teslim aldım koluma takıp çıktım yolda eşleştirmeye çalıştığımda yine o lanet olası kilit karşımda tekrar geri döndüm sıra alıp bekledim bu olmamış dedim bana factory reset yapıp vermişsiniz dedim saatle ilgilenen personeli çağırdılar durumu anlattım personel olurmu yaaa diye çıkıştı ben bunu 2 ayrı cihazda kullandım (külliyen yalan) kilit ekranını gösterdim hadi kullan getir telefonu göreyim nasıl kullanıyorsun merak ettim dedim bir anda 180 derece dönüp ben ozaman cihazı alayım hazır olunca araryım diyip numaramı aldı max 1-2 gün içinde olur dedi tamam diyip kabul ettim ve tam 1 hafta daha geçti hala arayan yok
    işin garibi cihazım serviste görünmüyor! takipde edemiyorum Bunu yazmamdaki amaç böyle bir durumla karşılaşan oldumu ve çözümü nasıl oldu yardım ve önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcfalsi -- 7 Ağustos 2017; 23:31:22 >

• mcfalsi kullanıcısına yanıt
    Slm cihazı teslim ederken seri nolu ürün teslim fişi almadınızmı...

• iphone ile birlikte kullanan var mı acaba ? iphone ile uyum sorunu kısıtlama gıcıklık vs. oluyor mu ?
  • Gear S2 sonunda guncellendi Gear Sport adi altinda :D

Olculeri cok benzer Gear S2 ye bence iyi bir secenek oldu

• 2. El gear s2 almayı düşünüyorum alırken neye dikkat etmeliyim

• Bizim cihazların desteği son buldu galiba , tizen 3.0 Gear s3'lere gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bizim cihazların desteği son buldu galiba , tizen 3.0 Gear s3'lere gelecekmiş.

Evet destek bitti yavastan tizen 3.0 dada cok ozellik yokmus pek birsey kaybetmeyiz daha ben severek 2 yil kullanirim S2 yi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bizim cihazların desteği son buldu galiba , tizen 3.0 Gear s3'lere gelecekmiş.

Evet destek bitti yavastan tizen 3.0 dada cok ozellik yokmus pek birsey kaybetmeyiz daha ben severek 2 yil kullanirim S2 yi :)

Bende memnunum, o konuda sıkıntı yok. Bileklerim ince olduğu için s3 ler kaba duruyordu, S2 klasik tam oluyor bileğime, ama ne biliyim insan güncellensin, arayüzü değişsin istiyor

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.