Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.194
Cevap
29
Favori
71.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gear s2 ne zaman satışa sunuldu hatırlayan var mı? saatte 2 tane ölü pixel oluştu. faturam olmadığı için kestiremiyorum garantisi var mı yok mu?

bır de en ıyı senaryoda saatı degıstırırler mı yoksa sadece ekran mı degısır sızce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar gear s2 ne zaman satışa sunuldu hatırlayan var mı? saatte 2 tane ölü pixel oluştu. faturam olmadığı için kestiremiyorum garantisi var mı yok mu?

bır de en ıyı senaryoda saatı degıstırırler mı yoksa sadece ekran mı degısır sızce?

2015 Q4 de cikti.IFA fuarinda tr de ne zaman satisa sunuldu tam bilmiyorum.

Bu saatten sonra yeni cihaz vermezler daha uretilmiyor zaten.Eger garanti kapsaminda ise sorununuz ekran degisir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle merhaba Sizlere Bir Garip Gear s2 saat serüvenimin özetini anlatmaya çalışacağım

Bundan yaklaşık 6 ay önce Gear S2 Classic 2.el aldım (lanet olsun o güne ) etkinleştirme kilidi vardı ve önceki sahibine ulaşamadım fatura vs bendeydi servise verdim 2 ay uğraştım hazır dediler ama değildi vs kavaga gürültü pes edip iade aldım ve başka bir Allah'ın belası servise verdim ilkbaşta gayet iyi herşey yolundaydı galiba bu sefer olcaktı ümitlenmiştim 1.5 ay gibi birsüre daha bekledim ve anakart değişim oldu 150 TL ücretle saatime kavuşacaktım nitekim öylede oldu cihazı teslim aldım şarjı bitikti serviste biraz şarj edip samsung logosunu görünce tamam diyip teslim aldım o anın mutluluğunu tarif edemem ofise geçip şarja bıraktım cihaz şarj olmaya başlamıştı telefona bağladım incelerken oda ne ekranın sol üstünde siyah bir leke var laan dedim hayır hayır diyorum olamaz ama olmuştu ekran içten kırıktı servise sağlam verdiğim Allah'ın belası saat i Allah'ın belası servis anakartı değiştirip ekranı kırmıştı ümitsiz ve sitemkar düşüncelerimle Allah'ım neden ben ? Diye söylenerek hemen hesap sormak için aradım cihazı getirin dediler götürdüm ve biraz bekledikten sonra tabiki aleyhime bir tutumla bunu siz kırmışsınız beyfendi dedi kestirip attı neden ? Çünkü teslim formunu imzalamıştım ve artık elimde 450TL+75( İLKSERVİS)+150(2.SERVİS)=675TL ( Ekranı kırık bir gears2 classic) var.

şimdi bunu neden yazma düşüncem dertler paylaştıkça azalır ben yandım başkaları yanmasın bu lanet cihazları 2.El olarak almayın alıyorsanız dikkat edin kalın sağlıcakla

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfalsi

Öncelikle merhaba Sizlere Bir Garip Gear s2 saat serüvenimin özetini anlatmaya çalışacağım

Bundan yaklaşık 6 ay önce Gear S2 Classic 2.el aldım (lanet olsun o güne ) etkinleştirme kilidi vardı ve önceki sahibine ulaşamadım fatura vs bendeydi servise verdim 2 ay uğraştım hazır dediler ama değildi vs kavaga gürültü pes edip iade aldım ve başka bir Allah'ın belası servise verdim ilkbaşta gayet iyi herşey yolundaydı galiba bu sefer olcaktı ümitlenmiştim 1.5 ay gibi birsüre daha bekledim ve anakart değişim oldu 150 TL ücretle saatime kavuşacaktım nitekim öylede oldu cihazı teslim aldım şarjı bitikti serviste biraz şarj edip samsung logosunu görünce tamam diyip teslim aldım o anın mutluluğunu tarif edemem ofise geçip şarja bıraktım cihaz şarj olmaya başlamıştı telefona bağladım incelerken oda ne ekranın sol üstünde siyah bir leke var laan dedim hayır hayır diyorum olamaz ama olmuştu ekran içten kırıktı servise sağlam verdiğim Allah'ın belası saat i Allah'ın belası servis anakartı değiştirip ekranı kırmıştı ümitsiz ve sitemkar düşüncelerimle Allah'ım neden ben ? Diye söylenerek hemen hesap sormak için aradım cihazı getirin dediler götürdüm ve biraz bekledikten sonra tabiki aleyhime bir tutumla bunu siz kırmışsınız beyfendi dedi kestirip attı neden ? Çünkü teslim formunu imzalamıştım ve artık elimde 450TL+75( İLKSERVİS)+150(2.SERVİS)=675TL ( Ekranı kırık bir gears2 classic) var.

şimdi bunu neden yazma düşüncem dertler paylaştıkça azalır ben yandım başkaları yanmasın bu lanet cihazları 2.El olarak almayın alıyorsanız dikkat edin kalın sağlıcakla

Geçmiş olsun

• quote:

Öncelikle merhaba Sizlere Bir Garip Gear s2 saat serüvenimin özetini anlatmaya çalışacağım

geçmiş olsun hocam 2.el malesef çok riskli satış yaparım ama kesinlikle 2.el bir ürün almam ben keşke kontrol edip teslim alsaydınız :(

• mcfalsi kullanıcısına yanıt
    merhaba bende bursadayım letgodan vs baktım 2.el almayı düşünüyordum şimdi hevesim kırıldı :( geçmiş olsun
  • quote:

türkiye de servisler böyle maalesef, sağlam telefon gönderiyorsun ekran kırıp gönderiyorlar veya ekranı çizik gönderiyorlar.

Gear s2 için sanırım minik bir güncelleme çıkmış bataryayı iyileştiriyormuş galiba tam okumadım haberi başlığına bakıp geçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Kasım 2017; 18:38:56 >

• Yeni gelen update ile ilgili bilgi nerede var acaba? Ben bulamıyorum hiç bir makale ve cihaza da gelmedi henüz

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Bana sabah 21 mb lık bir güncelleme geldi. pil iyileştirmeleri ve güvenlik yazıyordu.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    s3 sport modelinde de s2 deki işlemcinin güncellenmiş versiyonu olduğu yazıyor bu güncelleme yazılımsal mı yoksa donanımsalmı bilemiyorum 1 gz dual core 3250 di sanırım işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 29 Kasım 2017; 11:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

s3 sport modelinde de s2 deki işlemcinin güncellenmiş versiyonu olduğu yazıyor bu güncelleme yazılımsal mı yoksa donanımsalmı bilemiyorum 1 gz dual core 3250 di sanırım işlemci

Bana guncelleme gelmedi hatirlatici uygulamasi tizen 3.0 a gomulmus artik bu saatte kullanilmiyor.Members dan sordum fakat 3.0 gelir mi vs pek umut yok gelecegini dusunmuyorum.

Gear Sport ile Gear S2 de kullanilan islemci ayni Exynos 3250 Dual Core fakat NM gelismesi var mi yok mu bende bulamadim zanetmiyorum oldunu ayni islemciyi koymuslar BT 5.0 bile yok mesela.

Rami 768 MB yapmislar birde yazilimsal daha cok

tanıtımında öyle lanse ettiler ama, güncellenmiş bir 3250 işlemci diye söylediler, bende zannetmiyorum 2014 yılında çıkan bir işlemciyi 2017 de yeni saat tanıtıyorsun ve içine koyuyorsun tam fiyasko
  • Millete tizen 3 bize batarya güncellemesi. Ulen Samsung tam sopalıksın, bu arada güncelleme gelmedi daha bana.

• Reminder tekrardan galaxy apps'te gozukuyor

Hemen yukledim members'a sikayette bulunmustum

• Gear S2 Classic konusunu bulduğuma sevindim valla yalan yok.
    2 gün önce yeni bir Note 8 aldım (Samsung garantilisinden)
    Gear app içinde zaten yüklü geliyormuş cihazın, saati aylar vardı kullanmıyordum (daha önceden Mega 6.3 ile kullanıyordum) neyse pili doldurdum açtım, aplikasyon içindeki listede S2 Classic adı bile geçmiyordu. Neyse saat üzerinden "hafif sıfırlama" yaptım, tanıttım cihaza. Eşleştiler, senkronize oldular derken saatin 1 saat geriden geldiğini farkettim. 07:38 olması gerekirken 06:38 olarak gösteriyordu.
    Sebebini çözemedim, varmı böyle birşey yaşayan??
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Tarih saat bölümünden otomatik ayarlama ile ilgili bir durumdu daha öncede yaşanmıştı fakat şu an hatırlayamıyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Telefon üzerinden otomatik saat ayarını (ağ destekli) kapatmıştım aslında ama yine fayda etmedi.
  • Arkadaşlar merhaba. Benim saat ve telefon ile ilgili bir sıkıntım var Gear S2 kullanıyorum telefonumda Samsung C9 Pro sıkıntı şu telefonun normalde kilit ekranı var desen ve parmak izi saatle eslestirmeden sıkıntısız kilit ekrani çalışıyor eleştiridikten sonra telefonumda sanki hic kilit ekrani yokmus gibi kilit ekrani kaydirma yolu ile aciliyor bunun bir cozumu varmidir yada benim gibi bu sorunu yasayan varmidir acaba ? Saat baglanti kurduktan sonra Ekranin kaydirma degilde desen ve parmak izi ile acilmasini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extend456 -- 12 Aralık 2017; 15:22:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extend456

Arkadaşlar merhaba. Benim saat ve telefon ile ilgili bir sıkıntım var Gear S2 kullanıyorum telefonumda Samsung C9 Pro sıkıntı şu telefonun normalde kilit ekranı var desen ve parmak izi saatle eslestirmeden sıkıntısız kilit ekrani çalışıyor eleştiridikten sonra telefonumda sanki hic kilit ekrani yokmus gibi kilit ekrani kaydirma yolu ile aciliyor bunun bir cozumu varmidir yada benim gibi bu sorunu yasayan varmidir acaba ? Saat baglanti kurduktan sonra Ekranin kaydirma degilde desen ve parmak izi ile acilmasini istiyorum.

Smart Lock'u kapatin

Hocam eyvallah sağolasın kac zamandır arıyorum bende bir türlü bulamamıştım.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.