Şimdi Ara

GE62/72 6QC/D/F Kullanıcı Platformu (28.03.16 FW Update Var) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
907
Cevap
23
Favori
24.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 ay icinde olsaydin degisim alabilirdin. Suan sadece onarim hizmeti alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fantom1054 kullanıcısına yanıt
    cumartesi günleri iş günü sayıldığından bu hafta perşembe günü Servispointe tanınan 20 iş günü süresi aşmak üzere. Bu hafta sanırım yaparlar çakallarla dolu bir servis hizmeti.
  • egecano kullanıcısına yanıt
    Ben iki kez msi model laptop verdim servis pointe, 5-6 gün icerisinde sonuclandirdilar herseferinde. Iki modelde de degisim raporu vermislerdi hic zorluk cikarmadan.

• fantom1054 kullanıcısına yanıt
    Bende niye sonuçlandırmıyorlar uzatıyorlar ? Bu arada sizin modellerde cızırtı sorunu var mı ?

• egecano kullanıcısına yanıt
    Evet vardi. Anakart arizasi dendi. Bende direk iade ettim. Onun icin sizin anakartinizi degistirmek istiyorlar. Fakat o cizirti anakarttan degil benim tahminimce ekran kartindan kaynakli. Bir sonraki onarimda da sorunun devam etmesi muhtemel gibi gorunuyor. Ben ilk 6 ayin icinde olduğum icin sureci uzatmadilar. Sizde degisim raporu vermeleri imkansiz. Sadece anakart degisimi yapacaklardir.

• O sorunum düzelmedikçe servise vereceğim habire. 3 veya 4. Servisinde iade hakkım doğuyor.

• Dün Polonya'dan MSI GE62 6QD aldım ama benim laptopta da ne yazık ki cızırtı var. Başta çok yüksek boyuttaydı cızırtı. Gayet basit tarayıcıda gezerken bile çok yüksek cızırtı sesi geliyordu. İnternetten bakıp C state disable yapma önerisini yaptım. Şu an normal kullanımda ses yok gibi ama arada bir ses geliyor yine de. Gurbet elde laptopsuzluk çok zor. Bunun üzerine böyle bir sorun çıkması çok canımı sıktı. Ne yapsam sizce direk değişim mi talep etsem? Bu grupta değişim talep eden var mı? Varsa gelen cihazda aynı sorun var mıydı?
  • Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    Kronik kardesim hepsinde var. Icine sinmiyorsa ver gitsin, baska firmanin baska modeline yönel..

• quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Kronik kardesim hepsinde var. Icine sinmiyorsa ver gitsin, baska firmanin baska modeline yönel..

Hocam aynı performansta başka laptop yok gibi geliyor. Ben film izlemeyi çok severim o yüzden ekran kalitesi benim için çok önemli. MSI'ın ekran kalitesi çok hoşuma gitti. Bunun yerine Lenovo Y700 alabilirim ama onun da ekranını hiç beğenmedim. Cızırtı çok rahatsız etmiyor şu an. Gittikçe alışıyorum gibi. Ama ekranda 1 tane ölü piksel varmış sonradan gördüm. Değişim istedim. Hem belki yeni laptopta cızırtı daha az olur umut fakirin ekmeği.
  • MSI GE62 6QD apache pro arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum sesi çok tok çıkıyo bazen sanki ses cızırtı oluyomuş gibi geliyo sesi driverdan mı kaynaklı windows 10 yapsam düzelirmi donanılsalmıdır
  • Arkadaslar GE62 6QC hoparlor sıkıntısı ceken var mı acaba asırı derecede hoparlorden cızırtı gelıyor 15 20 gun oncede benzer sorun olmustu windows 10 guncellenınce audıo guncellemelerını yapınca duzelmıstı ama bu sefer ne yapsam olmadı aynı sey basına gelen var mı yoksa donanımsal bır arızamı sarkı dınlerken oldu bırden.
  • arkadaşlar meraba MSI GE62 APACHE (http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge62-apache-pro-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-128gb-ssd-1tb-15-6-gtx960m-w10.html) almayı düşünüyorum siz kullanıcılar olduğunuzdan sizden yorum almak benim için çok değerli. Benzer özelliklere sahip asus, lenovo, dell.. gibi bilgisayarlar çok daha uygun fiyatlı. Benim için önemli olan hız ve performans, en çok merak ettiğim şey msi aynı özellikteki diğer bilgisayarlardan daha hızlı daha performanslı ve daha düzgün bir şekilde çalışacak mı(yorumlarda ASUS GL552VLnin performans olarak msila kapışabildiği yazıyor)?
    SHIFT özelliğiyle cihaz Turbo 3.5 GHz hızında çalışabiliyor mu ve bu şekilde ne kadar kullanabilirim?
    KILLER™ GAMING LAN ve KILLER SHIELD gibi özellikler sadece oyun oynarken mi geçerli yoksa bilgisayarın performansını genel olarak diğer işlemlerde de artıracak mı? Cihaz yüksek maliyetinin hakkını verebiliyor mu acaba? Gerçek kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var çok Teşekkürler

• 6qf bios ve fw update gelmiş. yapan var mı neler degişiyor
  • hawkibo kullanıcısına yanıt
    Hocam gtx960m'li laptoba 5200 tl verip parana yazık etme.http://www.eksenbilgisayar.com/msi-ge62vr-6rfapache-pro-076xtr-core-i7-6700hq-16gb-1tb--128gb-ssd-3gb-vga-gtx1060-15.6-full-hd-freedos veya farklı sitelerden yeni nesil ekran kartlı bu laptobu almanı öneririm. Zaten gtx960mli laptop alacaksan monster alman daha mantıklı ucuza kapatırsın.Ben ağustos sonunda ge62 6qf096 xtr gtx970mli model aldım 4600 tlye.960m ve 970m arasında %30-40 performans farkı var. Oynamadığım oyun kalmadı turbo özelliğine ihtiyaç duymadım. kablolu bağlanmazsan da zaten wifi'deki ac standardı sayesinde kopma vs olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrahend

Hocam gtx960m'li laptoba 5200 tl verip parana yazık etme.http://www.eksenbilgisayar.com/msi-ge62vr-6rfapache-pro-076xtr-core-i7-6700hq-16gb-1tb--128gb-ssd-3gb-vga-gtx1060-15.6-full-hd-freedos veya farklı sitelerden yeni nesil ekran kartlı bu laptobu almanı öneririm. Zaten gtx960mli laptop alacaksan monster alman daha mantıklı ucuza kapatırsın.Ben ağustos sonunda ge62 6qf096 xtr gtx970mli model aldım 4600 tlye.960m ve 970m arasında %30-40 performans farkı var. Oynamadığım oyun kalmadı turbo özelliğine ihtiyaç duymadım. kablolu bağlanmazsan da zaten wifi'deki ac standardı sayesinde kopma vs olmuyor.

Teşekkürler sağolun

• Arkadaşlar msi ge62 6qd apache pro sitesinde baktım windows 7 ve windows 10 driver var neden windosw 8.1 driver desteği yokmu

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    maalesef win10 kullanmaya mecbur kılındığı için böyle. Zaten dx12 desteği de sadece win10da var.
  • Arkadaşlar Yurtdışından laptop getirticem msi ge72 6qf ile Asus g752vt arasında kaldım değerli fikirlerinize ihtiyacım var linkleri aşşağıda veriyorum

Msi:http://www.memoryexpress.com/Products/MX60727

Asus:https://m.newegg.ca/Product/index?itemnumber=N82E16834234317

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrahend

maalesef win10 kullanmaya mecbur kılındığı için böyle. Zaten dx12 desteği de sadece win10da var.

Windows 7 kursam problem yaşarmıyım windows 7 driverlarını vermiş msi

• DRAKONE D kullanıcısına yanıt
    Birader soru mu bu simdi? G752 vt varken neden msi ge serisine bakiyorsun. G752 kat kat ustun bir cihaz.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.