Şimdi Ara

GE62/72 6QC/D/F Kullanıcı Platformu (28.03.16 FW Update Var) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
907
Cevap
23
Favori
24.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hdd'den o tür seslerin gelmesi gayet normal. Kendin de açıklamışsın zaten kulağını hdd'nin oraya yaklaştırıp dikkatle dinlendiginde demişsin. Yani dikkatini oraya vermezsen birşey duymayacaksın. Bazı Hdd'ler genelde sesli çalışır. Sen biraz kendi kendine hüsn-ü kuruntu yapmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantom1054 -- 24 Ağustos 2017; 1:1:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Cihazı açıp fanları temizledim, macunu değiştirdim. Macunu inşallah becerbilmişimdir.
    Toz yumağı çıktı 1 yıldan sonra ilk defa açıyorum.

Son zamanlarda fan 3500 rpm dönmeye başlamıştı. Boşta dururken bile 60 dereceleri buluyordu cihaz. Şu an tekrar 3000 e düştü, boşta 45 derece. Dün gta5 daha açılırken 85 derece ve cihaza el değmiyorken bugün yaklaşık 1 saat oynadım 85 derecelere yaklaştı fakat kasa dünkü kadar sıcak değildi.

Hocam benim Laptop msi ge72 6qc apache var Laptop alalı 9 ay oldu. Son 1 haftadır fanlar çok gürültülü çalışıyor. Film izlerken bile baya gürültü geliyor. Fan düğmesine bastığım zamanki kadar ses çıkmıyor ama yakın yani. Oyun oynarken resmen ellerim terliyor. Son 1 haftada ne oldu anlamadım. Ne önerirsiniz? Sizin sorun ile aynı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Cihazı açıp fanları temizledim, macunu değiştirdim. Macunu inşallah becerbilmişimdir.
    Toz yumağı çıktı 1 yıldan sonra ilk defa açıyorum.

Son zamanlarda fan 3500 rpm dönmeye başlamıştı. Boşta dururken bile 60 dereceleri buluyordu cihaz. Şu an tekrar 3000 e düştü, boşta 45 derece. Dün gta5 daha açılırken 85 derece ve cihaza el değmiyorken bugün yaklaşık 1 saat oynadım 85 derecelere yaklaştı fakat kasa dünkü kadar sıcak değildi.

Hocam benim Laptop msi ge72 6qc apache var Laptop alalı 9 ay oldu. Son 1 haftadır fanlar çok gürültülü çalışıyor. Film izlerken bile baya gürültü geliyor. Fan düğmesine bastığım zamanki kadar ses çıkmıyor ama yakın yani. Oyun oynarken resmen ellerim terliyor. Son 1 haftada ne oldu anlamadım. Ne önerirsiniz? Sizin sorun ile aynı mı acaba?

Bence temizlemekte fayda var hocam. Diğer laptoplar gibi değiller kolay açılıyorlar o yüzden çok korkacak bir durum yok aslında sadece biraz dikkat gerekiyor

• srenkenstein kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolun. Ben bi bilene yaptırırım bi ara

• 6qf ile bende varım

• Arkadaşlar selam.

msi gt721s 6qe dom.tobi 4k panel bozuldu titreme yapmaya başladı çizgiler oluşuyor. Onun bir şekilde çıkarıp sökülmesini de yapabildim burada. Aynı model 120hz yada daha yüksek panel takılabilir mi laptop bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.