Şimdi Ara

gaziantep ilçeleri hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim antep ilçeleri insanları yaşam tarzı hakkında bilgisi olanlar yardım etsin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barlas20 -- 28 Ocak 2012; 21:39:21 >

• up up up
  • slm kardşm aslen anteplym ama son 3 senedir sadece bir kaç ayda bir gidip geliyorum antep e şimdi antep güzel şehirdir büyük şehirdir ama küçük şehirdir bu laf aslında herşeyi açıklıyo ne demek istedim onuda anlatayım;şimdi büyük şehrin tüm imkanları vardır antepte nasıl dersen tramvayı vardır koskoca 7 katlı avm si vardır(güneydogunun en büyügü) cafeleri mağazaları uzun çarşısı yeni çarşısı çok güzeldir sırf uzun çarşısı bir günde gezilmez uzun çarşısındaki pasajlar zaten her derde devadır istedigin tüm elektronik ürünü kaçak olarak bulabilecegin yerdir yarı fiyatlı olarak hemde dürümcüleri lokantaları restorantları boldur ve ucuzdur şaşılası ucuz gelir bazılarına bana göre normal ama insanlar sıcaktır yanlış otobüse binsen binerken paranı versen sonra sorsan surdan geçiyomu diye geçmiyosa seni geçen yerde bırakır paranı verir hatta senin için başka bir otobüs şoförünü bile durdurur yani sıcak kanlıdır ama gel gelelim kötü yönlerine fakiri çoktur tüm şehirrler gibi akşamları hayat çabuk biter 9 dan sonra insanlar çıkmazlar genelde başka aklıma gelen şu an için bişey yok sorularınız varsa alıntı yapın cevaplamaya çalışırım elimden geldigince

• ben de antepliyim, öncelikle ilçeler hakkında bilgi istemişsin, merkez ilçelerin dışında kasaba gibidir diğer ilçeler, ben gitmem hiç

merkezde 2 ilçesi var, şahinbey ve şehitkamil.
    ben ankarada okuyorum ankarada daha rahatım, herkes kendi halinde, kimse kimseye karışmaz pek, ama antepte en elit yerlerde bile "ne bakıyon hayırdır" kavgası çıkabilir. Ama davranışlarını değiştirip düzene alışırsan sorun yaşamazsın. Halk öğrenciyi sever, kolaylık sağlar (maddi olarak). Severim memleketimi iyidir

Sen ne için sorduğunu söyle daha ayrıntılı bilgi verelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: OlurÖyle

arkadaşım adına ikinize de teşekkür ediyorum, kendisi internete girecek pek vakit bulamadığından konuyla ben de ilgileneceğim.
    kendisi öğretmen adayı ve gaziantep'i tercihlerine yazıp yazmama konusunda tereddütleri var.
    gaziantep bir memur için yaşanabilir bir şehir midir olaya bu açıdan yaklaşırsak sanırım daha aydınlatıcı olur.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: OlurÖyle

arkadaşım adına ikinize de teşekkür ediyorum, kendisi internete girecek pek vakit bulamadığından konuyla ben de ilgileneceğim.
    kendisi öğretmen adayı ve gaziantep'i tercihlerine yazıp yazmama konusunda tereddütleri var.
    gaziantep bir memur için yaşanabilir bir şehir midir olaya bu açıdan yaklaşırsak sanırım daha aydınlatıcı olur.

gaziantep bi ögretmen için yaşanılabilir bir şehirdir kesinlikle her açıdan ucuza kiralı yer bulabilir hafta sonları ve tatilinde gexecegi yerler boldur her türlü alışverişini ucuza yapabilir ve en önemlisi kesinlikle karnını doyurur evine girmeden:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.