Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.979
Cevap
66
Favori
572.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çakaLcık

quote:

Orijinalden alıntı: _oguzkaan_

+gazi eğer diğer fakültelerine verdiği önemi mmf ye verse inanın Türkiye'nin başarılı mühendisleri içine gireriz bu arada gazinin adında teknik yok diye iyi bir mühendislik fakültesi olmadığını düşünenler o yargıyı kafalarından silsinler gayet labaratuvarlarımız düzgün ve olabildiğince düzenlidir.Eğer mühendis veya mimar veya herhangi bir mesleğe gönül verip ondan ilerlemek için çaba sarfeder ve kendinizi geliştirirseniz odtü'lünün itü'lünün de önüne geçeriniz

+1905

arkadaşa katılıyorum, hocaların neredeyse yarısı odtülü okulun adı sadece gazi onun dışında çokta bağ yok gibi, hatta tek başına teknik üni. olma yolunda çalışmalar yapılıyor diye duydum, ayrıca yakın zamanda güzel sanatlarda mmf ye dahil edilecekmiş

tamam da hocam herkes kendini geliştiriyor itüde odtü de teknik üniler bunlarda kendini geliştirirsen asıl MİT deki adamın bile önündesin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CiGi_27

Gazi'den postası gelen var mı arkadaşlar henüz?

Konumuza sahip çıkalım biraz..

yok daha gelmedi.. konuya sahip çıkalım dostlar
  • ee mutlu musunuz gazi li olmaktan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycapslock

ee mutlu musunuz gazi li olmaktan?

daha bişeyini göremedik görecez bakalım...
  • quote:

ee mutlu musunuz gazi li olmaktan?

Şu ayrıcalığını yaşayalım bi de..
  • Sevgili gençlik, harç konusunda bilgisi olan var mı acaba? Aileden pek para almam da. Yani okulun masrafları benim için önemli. Harcı nedir bu okulun? Konservatuarın ki oldukça yüksekti.
  • teknik eğitim fakültesi iö zamsız 1.060 TL tek bildiğim fakülte bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamad

Sevgili gençlik, harç konusunda bilgisi olan var mı acaba? Aileden pek para almam da. Yani okulun masrafları benim için önemli. Harcı nedir bu okulun? Konservatuarın ki oldukça yüksekti.

bildiğim kadarıyla felsefeydin 400 ü geçmez harcın..
  • quote:

teknik eğitim fakültesi iö zamsız 1.060 TL tek bildiğim fakülte bu

Teşekkürler. Ama benimle pek alakası yok.

quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

quote:

Sevgili gençlik, harç konusunda bilgisi olan var mı acaba? Aileden pek para almam da. Yani okulun masrafları benim için önemli. Harcı nedir bu okulun? Konservatuarın ki oldukça yüksekti.

bildiğim kadarıyla felsefeydin 400 ü geçmez harcın..

Sağol kardeş.

Dönemlik olur değil mi bu? Yani 400+400. Bunun haricinde herhangi bir ücret durumu var mıdır? Bileyim de kendimi ona göre hazırlayayım.

• İİBF en rahat fakültelerden. Devam mecburiyeti yok en azından 2006 senesinde öyleydi en son :)
    Ben iktisat bölümünden en temel iktisatı bilmeden mezun oldum. Okuması kolay, kızlar güzel karışan eden yok :)
    Koyverirseniz bi bok öğrenmeden bile mezun olabilirsiniz.

Fakat şu var son sınıfta etekleriniz tutuşur okul bitince ne yapacağım diye. Benden size tavsiye, geçecek kadar çalışın master-doktora peşinde değilseniz, çünkü ortalama bi işe yaramaz. Bitirince bankacı olmak yerine 3.sınıftan itibaren KPSSye hazırlanın İİBFciler. Okul bitince kendinizi bankalara atmayın
  • Çok güzel bir soru soracağım. Bu "Gazili olmak ayrıcalıktır" sözü neye dayanıyor? Yani neden ayrıcalık? Ne lüksümüz olacak? Diğer üni'lerde olmayıpta bu üni'de olan şey nedir? Onu ne özel yapıyor?

Çok soru sordum kusura bakmayın.
  • Gazi iktisat iö kazandım bende. Tecrübelerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum Posta mı gelecek üniversiteden kayıt için???
  • quote:

Çok güzel bir soru soracağım. Bu "Gazili olmak ayrıcalıktır" sözü neye dayanıyor? Yani neden ayrıcalık? Ne lüksümüz olacak? Diğer üni'lerde olmayıpta bu üni'de olan şey nedir? Onu ne özel yapıyor?

felsefeci kendini belli etti bende merak ediyorum bunları...

• quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

quote:

Çok güzel bir soru soracağım. Bu "Gazili olmak ayrıcalıktır" sözü neye dayanıyor? Yani neden ayrıcalık? Ne lüksümüz olacak? Diğer üni'lerde olmayıpta bu üni'de olan şey nedir? Onu ne özel yapıyor?

felsefeci kendini belli etti bende merak ediyorum bunları...

Duyan bütün arkadaşlarım "tam senlik bölüm kardeş, cuk oturmuş" diyorlardı. Demek bundanmış!

Eeee yok mu bir delikanlı bu soruları cevaplayabilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 13 Ağustos 2009; 22:40:21 >

• :D vallaha ben de gazi'deyim. hem de 2 yıllık Trakya Üniversitesi bitirmiş ve üniversite tecrübesi kazanmış biri olarak ben de merak ediyorum, Trakya'da bilgisayar programlama bitirdim :D hiçbir ayrıcalık göremedim. burdaki ayrıcalık nedir, onu ben de çok merak ediyorum :D
  • ankara da ve şehir merkezinde olması dışında diğerlerinden farkı ne acaba
  • aslında şöyle sorayım; benim işletme öğretmenliği Gölbaşı'ndaymış. oranın da biraz araştırmasını yaptım, ev, kalma yeri gibi yerler bulmak biraz zormuş.
    Gölbaşı hrhalde 19 km kadar uzakmış Ankara'ya. ben ankara'da yurtta ya da bir evde kalsam, hergün gidip gelinir mi o yol?
    dolmuş fiyatları nedir?
    düşüncem ankara'da bir yurtta kalmak ve ya ev tutmak ama nasıl olacak bilemiyorum. biraz anlatabilir misiniz?
  • siteyi süper yapmışlar. Okul numaramı bile öğrendim. 2 eylül sabah kayda gideceğimi bile

Okulda atış poligonu bile var

spor tesisi umduğundan çok daha iyi... Siteyi gezin 1 saat gezdim anca çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

siteyi süper yapmışlar. Okul numaramı bile öğrendim. 2 eylül sabah kayda gideceğimi bile

Okulda atış poligonu bile var

spor tesisi umduğundan çok daha iyi... Siteyi gezin 1 saat gezdim anca çıktım.

havalı yalnız o poligon, bildiğin silah değil yani herkesin faydalanması gereken biyer spor merkezi, ama sınavdı dersti yoldu(merkez kampüsün yanında) derken pek fırsatı olmuyo insanların.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.