Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.980
Cevap
66
Favori
572.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marmara59

aslında şöyle sorayım; benim işletme öğretmenliği Gölbaşı'ndaymış. oranın da biraz araştırmasını yaptım, ev, kalma yeri gibi yerler bulmak biraz zormuş.
    Gölbaşı hrhalde 19 km kadar uzakmış Ankara'ya. ben ankara'da yurtta ya da bir evde kalsam, hergün gidip gelinir mi o yol?
    dolmuş fiyatları nedir?
    düşüncem ankara'da bir yurtta kalmak ve ya ev tutmak ama nasıl olacak bilemiyorum. biraz anlatabilir misiniz?

Gölbaşına en yakın yer şu an oturduğum yer, Balgat.Nerden gelirsen gel(Beytepe tarafı hariç, ki seni ilgilendirmiyo) Balgat ın yanından geçerek gidersin Gölbaşı'na. Ama Balgat'ta öğrenci için uygun biyer değildir.Dolayısıyla tek vasıtayla okula gidebilmen için merkezden bi yurt bulmalısın.Sıhhiye,Ulus tarafından Gölbşaına giden dolmuşlar var.Dolmuş ücreti 1.70 ytl.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

siteyi süper yapmışlar. Okul numaramı bile öğrendim. 2 eylül sabah kayda gideceğimi bile

Okulda atış poligonu bile var

spor tesisi umduğundan çok daha iyi... Siteyi gezin 1 saat gezdim anca çıktım.

okul numaranı nerden örendin yaw:D spor tesislerini bende beğendim umarım gidecek vakti buluruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

siteyi süper yapmışlar. Okul numaramı bile öğrendim. 2 eylül sabah kayda gideceğimi bile

Okulda atış poligonu bile var

spor tesisi umduğundan çok daha iyi... Siteyi gezin 1 saat gezdim anca çıktım.

okul numaranı nerden örendin yaw:D spor tesislerini bende beğendim umarım gidecek vakti buluruz..

Hocam ana sayfada yeni kayıt olacaklar... diye bir link var. Orada sonlara doğru gidince bir link çıkıyor ordan. Üşenmesem erkek kız sayısı istatistiği de yapıcam; ama 170 kişi say say bitmez

• http://ogrenci.gazi.edu.tr/yeni_ogrenci_no/

burası hocam. Listeler soy isim sırasına göre.
  • Burdanda kayıt için gerekli belgeleri ve evinize gelecek belgeleri görebilirsiniz. Postayı beklerseniz bir hafta içinde gelecekmiş. Buyurun;http://www.ogris.gazi.edu.tr/kilavuz2009/step_04.html

Edit: İktisat İÖ'de hazırlık yok diyor galiba tam anlamadım ama bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz can -- 14 Ağustos 2009; 13:20:43 >
  • Ekleyin Arkadaşlar

EdaisY - İngilizce Öğretmenliği ( 2. sınıf )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 15 Ağustos 2009; 14:29:33 >
  • Katılıyorum arkadaşlar.Şehir içinde olması , mediko , 2x havuz ,poligon,sauna....saymakla bitmez bir sosyal alan.Kızılay'a yakınlık , ulaşım kolaylığı ,Ankaray,metro,dolmuş.. sitenin güzelliği şimdilik farkettiğim belirgin ayrıcalıklar bunlar olsa gerek..

Bi gidelim bakalım daha neler göreceğiz..
  • gazi tıp ;)
  • Gölbaşına gidecek arakdaş konya yolu üzerinde bi yerde tutarsa evi öyle kolay gider dolmuşla. Ya da kızılaya yakın olacak ama çok uzak hergün 2 saati falan yolda geçecek. Postalar da yakında gelir sabırsızlanmayın :)
  • ilk konuya ilk yazanlardanım ama hala listede adımı göremiyorum.Konuyu açan arkadaştan rica etsem listeyi bi güncellese. Konumuzu sahipsiz bırakmayalım dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Gölbaşına gidecek arakdaş konya yolu üzerinde bi yerde tutarsa evi öyle kolay gider dolmuşla. Ya da kızılaya yakın olacak ama çok uzak hergün 2 saati falan yolda geçecek. Postalar da yakında gelir sabırsızlanmayın :)

hocam konya yolu üzerinde ev nerde ? balgat,beşevler ve emek var yol üzerinde ama buralar öğrenciye pek olacak gibi yerler değil
  • Arkadaşlar bugün özel yurtlara baktım da sırf kız öğrenci yurtları var ya. Yurt düşünenler araştırdı mı hiç? Aradım taradım adam gibi yurt bulamadım valla internette. Ha bir de ilk mesajda İşletme (İÖ) görünce aklıma geldi söylemek, bende ikinci öğretimim. Düzeltirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGi_27

ilk konuya ilk yazanlardanım ama hala listede adımı göremiyorum.Konuyu açan arkadaştan rica etsem listeyi bi güncellese. Konumuzu sahipsiz bırakmayalım dimi ?

kusura bakma ekledim senide
  • bu hazırlık muafiyet sınav örneği...

http://www.yadem.gazi.edu.tr/tr/doc/muafiyet.doc
  • gazi den epey dh li çıkacak :D

Koyu fenerliler varsa beklerim, maçlara gidelim sene içinde

He bu arada 28 eylül ders başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyfox -- 14 Ağustos 2009; 18:09:11 >
  • yurt hakkında fikriniz olması açısından, özel yurtta 400 liraya kalan arkadaşım var, sıhhiyede,odada 4 kişi kalıyolar. İlk sene normal fakat ikinci sene 400 lira yurda vermek pek akıl işi değil. 3 kişi eve çıksan, 1200 paranın 600 ünü kiraya versen, kalan 600 ilede yer içer mıçarsın.
  • hazırlık için sınava girecek varmı???
  • bende iö deyim. Okula yakın özel ekonomik ve temiz yurt bilen duyan kalan varsa yazabilir mi?
  • gazi endüstri 2.ö.

arkadaslar 3 sorum var....

1-2.ö. lerde derslere sabah giriyomuş doğru mu?

2-ingilizcem 5kur üzerinden 2 falandır..vasat yani..ama hazırlığı atlamayı çok istiyorum..bunun için gaziye özel garanti atlatan kurslar varmış..bilen varsa yardımcı olabilir mi?

3-gazi ile ilgili o bilindik söylentiler doğru mu? daha doğrusu mmf de de var mı?

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycapslock

bende iö deyim. Okula yakın özel ekonomik ve temiz yurt bilen duyan kalan varsa yazabilir mi?

yurt arayanlar yardımcı olabilir bu site:

http://www.yurtlarburada.com/

bu arada 500den başlayarak okula yakın kiralık ev bulabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.