Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.979
Cevap
66
Favori
572.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yaz okulu ders saat ücretleri ne zaman belli olur ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateşkes -- 10 Haziran 2011; 19:23:59 >
  • DUYURU

Yaz Okulunda en fazla 12 saat ders alınabilir.
    Telafi sınavlarına girebilmek için mezuniyet kredisinin %75’inin başarılmış olması gerekmektedir.
    Telafi sınavında ders sınırlaması bulunmamaktadır

Yaz Okulu ön kayıtları 13-14 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Ön kayıt yaptırabilmek için öğrencilerin Halkbank şubelerine öğrenci numarasını belirterek 10 TL yatırmaları gerekmektedir. Yaz Okulunda bir dersin açılabilmesi için gerekli olan asgari öğrenci sayısı 12’dir. Açılıp, kapanacak derslerin belirlenmesi açısından öğrencilerin ön kayıt yaptırmaları zorunludur.

NOT: Başka Üniversitede okuyup, yaz okulunda üniversitemizden ders alacak öğrencilerle ilgili duyuru daha sonra yapılacaktır.

Kaynak:http://www.gazi.edu.tr/duyuru/yaz-okulu-kayitlari-3408.html

• quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

DUYURU

Telafi sınavlarına girebilmek için mezuniyet kredisinin %75’inin başarılmış olması gerekmektedir.

Yaz Okulu ön kayıtları 13-14 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Ön kayıt yaptırabilmek için öğrencilerin Halkbank şubelerine öğrenci numarasını belirterek 10 TL yatırmaları gerekmektedir. Yaz Okulunda bir dersin açılabilmesi için gerekli olan asgari öğrenci sayısı 12’dir. Açılıp, kapanacak derslerin belirlenmesi açısından öğrencilerin ön kayıt yaptırmaları zorunludur.

NOT: Başka Üniversitede okuyup, yaz okulunda üniversitemizden ders alacak öğrencilerle ilgili duyuru daha sonra yapılacaktır.

Arkadaş bizim fakülte uyuyor ya resmen iibf nin programı bir hafta önce belli olduydu bizimkinden hala bi ses seda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xenon92

quote:

DUYURU

Arkadaş bizim fakülte uyuyor ya resmen iibf nin programı bir hafta önce belli olduydu bizimkinden hala bi ses seda yok

Şu an bellidir fakat siteye koymuyorlardır. Okula gidip bakmak lazım.

• öğrenci bilgi sistemi açılmıyo şimdi de ..yaz okulu ön kayıt parası yatırılmamış diye..:S

edit: düzelmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefatihfe -- 11 Haziran 2011; 13:11:46 >
  • ingilizce sınavının sonuçları belli oldu mu inside reading den olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

ingilizce sınavının sonuçları belli oldu mu inside reading den olan?

Bugün son gün olmasına rağmen ingilizce sınavları açıklanmadı. Nedenini bilmiyorum.
  • Yad-104 Geçme notu 50 arkadaşlar hoca mail attı.Harfler halen açıklanmadı son gün olmasına rağmen.
  • notlar da belli değil daha
  • Yaz okuluna gidecekler. Ön Kayıt ücreti 10 TL'yi Halkbankasına yatırıp ders seçimini yapmayı unutmayın...
  • Slmlar Herkese

Arkadaşlar bir sorum olacaktı Gazi İletişim Fakültesinde okumaktayım şöyle bir durum var. 2.Sınıf 1. döneminden 4 dersim var ve 1'i DC yaz okulunda kaldığım derslerden birini alsam ortalamam 2.nin üstüne çıkıyor bunu verdiğim takdirde ( YAZ OKULUNDA ) O DC olan dersim otamatik olarak + ya çeviriyor mu ? Yani İletişim fakültesinde bu var mı bilgisi olan var mı ? Ya da genel olarak sorayım gazi de böyle bir durum yaşayan ?

Diğer bir sorum alttan aldığım derslerle birlikte ( 2 ) dönem derslerim ( 7 ) topma 9 dersim vardı bu sene. Alttan aldığım derslerden bi tanesi DC geldi bu sene. Bu DC bu seneki ortalamaya mı dahil oluyor yoksa DC Olan dersimin dönemine DC olarak mı geçiyor bilgisi olan var mı yine hem iletişim hem genel olarak soruyorum umarım anlatabilmişimdir :)
  • beyler mühendisliğin kredi başı ücreti ne kadar bilen var mı? yaz okulu icin 20-30-40 tl????

1 puanla hazırlıkta kaldım ya şansa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalUa

Slmlar Herkese

Arkadaşlar bir sorum olacaktı Gazi İletişim Fakültesinde okumaktayım şöyle bir durum var. 2.Sınıf 1. döneminden 4 dersim var ve 1'i DC yaz okulunda kaldığım derslerden birini alsam ortalamam 2.nin üstüne çıkıyor bunu verdiğim takdirde ( YAZ OKULUNDA ) O DC olan dersim otamatik olarak + ya çeviriyor mu ? Yani İletişim fakültesinde bu var mı bilgisi olan var mı ? Ya da genel olarak sorayım gazi de böyle bir durum yaşayan ?

Diğer bir sorum alttan aldığım derslerle birlikte ( 2 ) dönem derslerim ( 7 ) topma 9 dersim vardı bu sene. Alttan aldığım derslerden bi tanesi DC geldi bu sene. Bu DC bu seneki ortalamaya mı dahil oluyor yoksa DC Olan dersimin dönemine DC olarak mı geçiyor bilgisi olan var mı yine hem iletişim hem genel olarak soruyorum umarım anlatabilmişimdir :)

2.sorun hakkında bi bilgim yok ne desem yalan olur :)
    Ama 1.sorun içim keşke öyle olsa yaz okulu ayrı değerlendiriliyor.Yaz okulunda ortalamyı artırıp DCleri geçemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalUa

Slmlar Herkese

2. sorunada ben cevap vereyim. O dc yi hangi dönemde aldıysan o dönemin ortalamasına dahil oluyor. Genel ortalamada zaten tüm dönemlerin ortalaması alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

beyler mühendisliğin kredi başı ücreti ne kadar bilen var mı? yaz okulu icin 20-30-40 tl????

Hangi ders 95'e var 71tl'ye var.
  • Bizim makinada Yaz okulu ders programında FİZİK 1-2 MAT 1-2 yazıyo fakat ön kayıtta yok seçemiyoruz endüstri inşaattan deniyoruz denklik yok dio napacaz şaşırdık ya

bide bu ders paralarını kesin kayıt başlayınca mı yatıracağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateşkes -- 14 Haziran 2011; 0:10:50 >
  • quote:

quote:

beyler mühendisliğin kredi başı ücreti ne kadar bilen var mı? yaz okulu icin 20-30-40 tl????

Hangi ders 95'e var 71tl'ye var.

hazırlık hocam 9 kredi sayılıyor dedi hoca ve ona göre bir fiyat veriliyormuşş...

bu arada 10 tl ön kayıt icin yatırdım ama makbuzu okula felan götürcekmiyiz internetten ders seçimi felan yapamıyorum
  • quote:

bu arada 10 tl ön kayıt icin yatırdım ama makbuzu okula felan götürcekmiyiz internetten ders seçimi felan yapamıyorum

Normal öğrenci girişinden gir ordan derst kayıt kısmından seç derslerini değiştirmişler sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLLCNBLT -- 14 Haziran 2011; 14:21:26 >
  • inşaat mühendisliğinden giriliyormuş derslere duyrulurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

428 tl hazırlık mühendisler icin yuh ya soyguncu bu okul

• quote:

inşaat mühendisliğinden giriliyormuş derslere duyrulurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

428 tl hazırlık mühendisler icin yuh ya soyguncu bu okul

Bu okulla alakası yok heryer öyle muhtemelen ikinci öğretimsin.Normal öğretim olsan yarıya iner.
    Bide bu paralar kesit kayıt tarihlerinde yatırılacak değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateşkes -- 14 Haziran 2011; 16:04:33 >

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.