Şimdi Ara

***GAZİ ÜNİVERSİTESİ*** GAZİ'Yİ KAZANANLARI BEKLİYORUZ. (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.980
Cevap
66
Favori
572.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaz okulunda artk 9 kredilik ders alabiliyormusuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

yaz okulunda artk 9 kredilik ders alabiliyormusuz..

• Elektrik-Elektronik müh okuyanlar varsa memnunlar mı?Seneye orayı seçmeyi düşünüyorum
  • Yaz okulunda kredilerin düştüğünü bu yıl 9 kredi alacağımızı bende duydum. Fakat kesin bir belgede okumadım.
  • DUYURU

YAZ OKULU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ TARİHLER

13 - 14 Haziran
    Yaz Okulu Ön kayıtları
    20 - 24 Haziran
    Yaz Okulu Kesin Kayıtları ve danışman onayları
    27 Haziran – 12 Ağustos
    Yaz Okulu
    30 Haziran – 1 Temmuz
    Kapatılan derslerde kayıtlı olan öğrencilerin ders değişikliği yapması
    4 – 5 Temmuz
    Telafi Sınavları kesin kayıtları

Yaz Okulu ön kayıtları 13-14 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Ön kayıt yaptırabilmek için öğrencilerin Halkbank şubelerine öğrenci numarasını belirterek 10 TL yatırmaları gerekmektedir. Yaz Okulunda bir dersin açılabilmesi için gerekli olan asgari öğrenci sayısı 12’dir. Açılıp, kapanacak derslerin belirlenmesi açısından öğrencilerin ön kayıt yaptırmaları zorunludur.

NOT: Başka Üniversitede okuyup, yaz okulunda üniversitemizden ders alacak öğrencilerle ilgili duyuru daha sonra yapılacaktır.

• Arkadaşlar yakın bir zamanda "Yaz Okulu Uygulama Esasları" ilan edilecektir. O zaman krediler belli olur. Ayrıca çift anadal yapmak isteyen varsa onlarada yardımcı olacağız. O da yakın bir zamanda gazi sitesinde ilan edilecektir.
  • DUYURU

Çift Anadal ve Yandal başvuruları 13-24 Haziran tarihleri arasında Rektörlük öğrenci işleri daire başkanlığına yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

Elektrik-Elektronik müh okuyanlar varsa memnunlar mı?Seneye orayı seçmeyi düşünüyorum

bölüm çok iyi özellikle dal hocaları gerçekten cok iyi ...bi de su var elektrik hocaları elektronik hocalarından daha iyi , adamlar prof. :) hele bölüm başkanı , adam o kadar bilgili ki isviçredeki kompanzasyon fabrikasını anlatmaya başlar bi bakmışsın afrikada maymunların yediği muz'un içeriğindeki karbonhidratın nelere iyi geldiğini anlatıyor :D öyle geçişleri çok olur ...bize sık sık gezdiği ülkelerdeki sistemleri vs anlatır ( gezmediği ülke kalmamış)..1.sınıfta fizik,kimya,autocad,kimya lab ,fizik lab, fortran77 gibi derslerin yanında müh. ile ilgili 'elektrik müh. giriş ' ve 'malzeme bilgisi' diye iki ders var.....bölümün en aktif sosyal toplulugu IEEE(International electrical electronics engineeers society) dir...ismine aldanma kimya mühendisinden inşaata kadar bir çok üyesi vardır..genelde çok sık gezi ve eglenceler düzenledigi için durum böyledir..ayrıca dönem içinde temel eğitimler düzenleyerek (elektrik-elektronik müh. bölüm öğrencilerine) direnç ,kapasitör , diyot , transistör vs. hakkında temel bilgi almanızı sağlar ...yaptığı uygulamalı projeler ise el becerinizi geliştirir....Son olarak şunu söyleyebilirim elektrik & elektronik müh. ile ilgin var ve bu meslegin yaptıgı işler hakkında da bilgin varsa seç, ama ne yaptıklarını bilmiyor kulaktan duyma şeylerle iyi maaşı var falan filan diyip nasıl olsa hallederim geçerim bi şekilde diye düşüncen varsa seçme ...

• Hangi derslerin açılacağı halen yok.Makine mühendisliği yaz okulunda 1.sınıf derslerinden neler açılıyor?
  • quote:

Elektrik-Elektronik müh okuyanlar varsa memnunlar mı?Seneye orayı seçmeyi düşünüyorum

en zor mühendislik bölümüdür.şuan kaçıncı sınıfsın bilmiorm ama 2. sınıfa geçen dönemdeysen eğer yandın inek çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateşkes

Hangi derslerin açılacağı halen yok.Makine mühendisliği yaz okulunda 1.sınıf derslerinden neler açılıyor?

makineyi bilmem ama danışmanımla konuştuğumda mmf de kesin matematik ve fizik açılıomuş
  • Yaz Okuluna Kalmak istiyorum fakat yer sorunum var. Kyk başvurularında temmuzda başlıyormuş, yurt çıkana kadar nerde kalacağım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: //GTR-S

fizlab

30 CC geldi mk
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenon92

quote:

en zor mühendislik bölümüdür.şuan kaçıncı sınıfsın bilmiorm ama 2. sınıfa geçen dönemdeysen eğer yandın inek çok var

Hocam sizde neler var öyle ya haberlerini alıyoruz BA geldi diye ağlayanlar varmış ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: //GTR-S

fizlab

30 CC geldi mk

bnmde 50 geldi halbuki ivme formülünün integralini alarak yol formulunu türetmistim (cos(wt) li formül )

• Yaz Okulunda hangi derslerin açılacağını okula gidip öğrenebilirsiniz.
  • Var mı MMF ye giden neler açılıyo muş?
  • bugun okuldaydım..makineden açılanları soyliimm....statik, termo 2 , mukavemet, imalat sistemleri, sistem dinamiği, kontrol sistemleri, fabrika org., mühendislik malzemeleri, elektrik müh.prensipleri. . liste asılı durumda öğrenci işlerinin ordaki panoda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefatihfe

bugun okuldaydım..makineden açılanları soyliimm....statik, termo 2 , mukavemet, imalat sistemleri, sistem dinamiği, kontrol sistemleri, fabrika org., mühendislik malzemeleri, elektrik müh.prensipleri. . liste asılı durumda öğrenci işlerinin ordaki panoda..

hocam 1.sınıftan yok mu açılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateşkes

quote:

quote:

Hocam sizde neler var öyle ya haberlerini alıyoruz BA geldi diye ağlayanlar varmış ya

onlardan gırla var abi cadı kazanı lan bizim bölüm

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.