Şimdi Ara

Gazete Bayisi [ Newsstand ] için Türkçe Dergi ve Gazeteler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
8.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan7735

quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan7735

Türkçe dergiler çıktımı

Su an iPad icin LOG dergisi ve ayri uygulama olarak turkcell dergilik uygulaması var
    Gazete olarak ise hürriyet radikal ve milliyet göze carpiyor

Peki bu gazeteler kitapligami iniyor.

Gazeteler su an ayrı uygulama seklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazete Bayisi uygulamasina Penguen geldi arkadaşlar, tek sayı 0,99 $ 6 aylik abonelik %15 yillik abonelik %30 indirimli. Bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiftdelete.netin dergisi sdn teknosa dergisi var ve ücretsiz tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Shiftdelete.netin dergisi sdn teknosa dergisi var ve ücretsiz tavsiye ederim.

Sanırım bir tek o var bende indirmiştim epey oldu

• Macline dergiside artık gazete bayisinde son iki sayısı hariç ücretsiz. CNBC-e dergisi de var ancak ay sonunda güncelleniyor pek bir işe yaramıyor o zamanda
  • Güzeeeeeel.

• Gelişme var mı bu bölümde?

• nayır..uzun sürede olmaz gibi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

simdilik Turkce icerik yok ama ileride olacagina eminim (fazla surmez)

Hocam 2012 bitiyor hala gelmedi
  • Galiba gelmeyecek.New Stand ve Reminder öyle duruyor telefonda.Hiç kullanmadım daha
  • Harvard Business Review ve Log çok başarılı dergiler.
    THY'nın Skylife dergileri,Digiturk dergisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Harvard Business Review ve Log çok başarılı dergiler.
    THY'nın Skylife dergileri,Digiturk dergisi var.

şöyle sağlam birşey yapamadılar..

Örnek olarak

bütün gazeteler olsa bayiilerde satılan..

Her gazetenin ön sayfasının oldugu bir imaj

Uygulama kotalı olmalı mesela uygulamayı ücretsiz indirdin... 3 kere ücretsiz 1 gazetenin tüm sayfalarını okuyabilen , daha sonra atıyorum 30 kota alınacak para ile

30 kota 30 gazete okumaya yarıyacak..

isteyen 1 gazete alır 1 ay boyunca bütün sayılarını okur isteyende 1 günde 4-5 gazete okur kotasını değerlendirir..

1 gazete nekadar 0,75 kuruş mu dijital mecmua da 0,50 kuruş mesela kota başına..

üye örnek veriyorum her ay firmaya 10 tl yatıracak akbil gibi yükleyecek kullandıkça kotadan düşecek

Bu sayede her gazeteyi ileride dergiyide hd kalitesinde istediğimiz zaman okuyabileceğiz..

fikir var yapan yok :D

patentliyorum bu fikri..

sağlam para kaldırılır he :D

• Hala yerinde sayıyor gazete ve dergiler. Ayrı uygulama yapmak yerine, yeni sürümlerde entegre ederler umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

evet arkadaşlar, iOS5 ile çoğu Apple kullanıcısının hayatına giren gazete bayisi uygulamasına Türkçe kaynak nasıl bulabiliriz ?

bugün tesadüfen girdiğimde gördüm ki birçok yabancı dergi ve ny times gazetesi app store üzerinden satın alınabiliyor.. baştan uygulamasını free olarak indiriyorsunuz sevinç içinde ama sonra görüyorsunuz ki uygulama içersinde purchase etmeniz gerekiyor şahsen moralim bozuldu..

herneyse, birçok kişi merak edecektir bu Türkçe kaynak konusunu.. gazetelerin ve dergilerin kendi App leri var bildiğimiz gibi, ancak gazete bayisi üzerinden temin edemiyoruz sanırım.. yoksa ediyor muyuz ?

bilgisi olan beri çıksın

güzel konu

• Bende yüklü olan log, macline ve newtech.bide daha henüz indirdiğim avea mobile life diye yeni cıkmıs bi dergiyi indirdim yorumlar hep 5 yıldız. Hepside canavar gibi ücretsiz olmasıda cabası. İmaclove da var ama her sayı ücretli ve yetersiz sayı var. Hepside gazete bayisi içinde toplanıyor bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 12 Ocak 2013; 11:36:04 >
  • Merhabalar newtech, log , cnbc-e , ve sdn dergiyi indirdim bende. Sorum şu şekilde bu gazete bayisinde bulunun dergilerin aylık dergilerini indirdiğimiz zaman bir ücret ödüyor muyuz yoksa tamamen ücretsiz midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraozkul

Merhabalar newtech, log , cnbc-e , ve sdn dergiyi indirdim bende. Sorum şu şekilde bu gazete bayisinde bulunun dergilerin aylık dergilerini indirdiğimiz zaman bir ücret ödüyor muyuz yoksa tamamen ücretsiz midir?

Genellikle örnek olarak Mart ayının dergisi Nisan'da verildiği için ücretsiz oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Orijinalden alıntı: bugraozkul

Merhabalar newtech, log , cnbc-e , ve sdn dergiyi indirdim bende. Sorum şu şekilde bu gazete bayisinde bulunun dergilerin aylık dergilerini indirdiğimiz zaman bir ücret ödüyor muyuz yoksa tamamen ücretsiz midir?

Genellikle örnek olarak Mart ayının dergisi Nisan'da verildiği için ücretsiz oluyor

Onu farketmemiştim Teşekürler.

• Mart ayının dergisi Nisan' da verilmiyor, gayet de aylık içerikleri aynı ayın ilk haftasında ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Eğer fotoğrafçılık ile ilgileniyorsanuz Digital Photoline dergisini de ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.
  • Log dergisi ve Newtech gayet başarılı. Keşke bunlara benzer diğer dergilere de ücretsiz erişebilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 11 Nisan 2013; 11:02:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.