Şimdi Ara

Gayrimenkul ( ev arsa tarla ) ALIM SATIM TAVSİYE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
24
Favori
19.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.Toki evleri ne kadar kaliteli oluyor acaba?Balıkesir bigadiç'te yeni yapılacak evlere kuraya girmeyi düşünüyorum yatırım amacıyla,sizce mantıklı mı?

• Üretim kalitesi fena değil. Bariz sorunlar yoktur genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul dışı genelde prim yapmaz özellikle de küçük il ve ilçelerde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kooperatif hissesi hobi bahçeleri alınır mı ?

Hisse tapulu hobi bahçesi mi tercih edilmeli kooperatif hisseli hobi bahçesimi ?

yoksa hiç mi alınmamalı.

Yer ankara

• Ankara'da ölü yatırım yapmadan bunu alabileceğiniz tek mevkii Karacakaya-Mebuskent yani Batıkent Çakırlar taraflarıdır.

Bence alınabilir ama imarlı arsa üzerine prefabrik ev yapılmış hobi bahçeleri var. Onlardan almanız gerekir.

Hemde yatırım olur. Kooperatife bulaşmayın.

Dr. Alp beyin böyle projeleri vardı bir ara...

• Ben arıyorum arıyorum bulamıyorum. İmarlı hobi bahçesi yok. Link atabilirmisiniz bildiğiniz varsa

• İmarlı hobi bahçesi diye bir şey olmaz. Köy içi imarlı %40 2 kat yapı yapabileceğiniz yerler olabilir. Ya da imarsız bir yer alınıp kooperatife devredilip kendi içinde parçalara ayrılıp üstüne tiny house koyulabilir. Kooperatiften hisse olarak satılır. Ankara’da zamanında imarsız yerlere önce prefabrik koyup sonra işi geliştirerek bildiğiniz site gibi yerler yaptılar. Her sitede malum bi bürokrat bir eli uzun kişi oldugundan.

• muratan61 kullanıcısına yanıt

evet ben araştırırken bu durumla karşılaştım malesef eli uzun arkadaşların olmadığı hobi bahçelerinde yıkıma başladılar yıkılan bazı bahçeleri gördüm. Devlet gelmiş yıkmış. İnatla yıkılamayan bazı hobi bahçeleride mevcut bunlardada kimlerin parmağı olduğu açık seçik dillendiriliyor. Kimse el uzatamıyor. Bildiğin tarlaya villa sitesi kurmuş imarlı arsa parasınada çatır çatır satıyolar kimse müdahale edemiyor.

• Malesef öyle bende geçen gölbaşında bir yer aldım yurtdışında yaşayan bir tanıdığıma, tarım arazilerine bildiğiniz site kurmuşlar konteyner ile başlamışlar sonra iş villaya dönmüş. Şaşırmadım tabiki işi bildiğim için. Siz bütçenizi, yapmak istediğinizi ve düşündüğünüz muhiti yazın. Yardımcı olabilirsek olalım.

• Iyi akşamlar cümleten, öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Bende hem elimdeki parayı bir yere bağlamak hemde yaz gelmeden güzel havalarda açık havada vakit geçirecek yer olması açısından Ankara da yenimahalle memlik, Karacakaya taraflarında hobi bahçesi bakıyorum. Dediğiniz gibi kooperatif çok mantıklı gelmiyor. Tek tapu olarak aldığımız bir yerde nasıl yapi yapabiliyoruz acaba ?

• 994792188 malum sitede ki ilan numaralı yeri yatırım amaçlı almak istiyorum nelere dikkat etmem lazım İst ikamet ediyorum yer ile alakalı hiç bir bilgim yok şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

İzmir'de yaşamak veya yatırımlık tüm emlak işleriniz için arayabilirsiniz.

Forumda beyaz eşya bölümünde uzun yıllardır güvene dayalı alışverişlerimiz oldu, bundan sonraki dönemde Emlak işleri ile de birebir destek vermeye çalışacağım.

Beyaz eşya bölümündeki yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Doğa bahçe evleri vardı ama fiyatlar çok artmış.

İmarlı villaya portatif evler yapıyorlardı.

• Çok teşekkürler haftasonu gidip gördüm Karacakaya'yi dediğiniz gibi tam yerine benziyor ama yol üzerindeki emlakçı dükkanı sayısından ve çevredeki evlerden anlaşılacağı gibi fiyatlar taleplerden dolayı çok artmış diye duydum. Birkac emlakciya haber bıraktım araştırıp dönüş yapacaklar. Fakat tapu durumu konusunda aklımda sorular var 'hisseli kök tapu' olarak ne anlama geliyor araştırmaya çalışıyorum.

• karaca38 kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi ancak ilan kaldırılmış aldıysanız hayırlı olsun.

1004294417 orası olmadı emlakçı fiyatı güncelleme yaptı bu şimdiki yer sahibi ile görüşüyor bı teklif verdim ama kabul etmedi yerleri tam bilemedigim için biraz mesafeli yaklaşıyor um

1004354472 ilan bu idi 705 diye gittik

• karaca38 kullanıcısına yanıt
    Daireyi beğendiyseniz 10 aşağı 10 yukarı anlaşılır m2 bazlı ve çevreye göre pahalı değil. 705 miş 725 olmus birdahaki ay 750 olacak

Gördük ama göründüğü gibi büyük değil oraya gidincede teknoloji nimetlerinden yararlanmak lazım diye bir kelimede kullandi teşekkür.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.