Şimdi Ara

Gary Rodrigues Büyük İhtimal ÇÖP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
9.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hele yeni Bruma diyenler var

PAOK'un en iyi oyuncuları Djalma (Gençler-Kasımpaşa) Biseswar ( Kayseri ) ve Rodrigues.Yasin'e yedek olur işte sonra da Antep'e falan kiralanır.

Bunu alacaklarına bedavaya Nakoulma alsaydılar.Vereceği katkı benzer olurdu 3,5ta cepte kalırdı
  • Geldiği takım da zaten çöp olduğu için fazla sırıtmaz. Sabri Semih Selçuk gibi çöplere nasıl alıştırdılarsa bu arkadaşa da alışırız
  • Bir bruma vardı.. İki oldu.. Ne zaman bir takım oyuncusu alacağız...?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Diego costanin bir donem orduspora gelme muhabbeti vardi..adam oralardan premier ligin en iyi golculerinden biri haline geldi.. ayni sekilde burak-selcuk da 25inden sonra bu hale geldi.. kisacasi dunyada gec parlayan bircok oyuncu vardir.. adam bir mac oynamadan gommeye gerek yok

Dostum bunun en büyük örneği vardy adam üç senede dipten çıktı.
  • Bana da çok umut vermedi. Adam her yıl takım değiştirmiş. Bir yerde tutunamamış. Ve biz bu adam 3,5 milyon euro verdik. Dahası takımda stoper yok. Şimdi gidip 1,2 milyona çöp stoper alırlar. Kanat alınmasın demiyorum. Öncelikle stoper alınsın diyorum. Çünkü acil olan o.
  • nerden bulurlar böyle adamları.
  • Artık sneijder gibi adamları Türkiye ye zor getiririz ülke düzelmedikçe.Elimizdeki Podolski bile kacıyor bu yüzden.
  • Yasin den iyi olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

martin linnes 2
    ryan donk 1.5
    dzmeali 2.35
    tarık 4 m
    olcan adın 4
    endoğan adili 0,5
    eren 4m
    cavanda 2 m
    ontivero 2m
    hajroviç 3,5m
    salih dursun 3m

Bir de tutan transferlere bakalım

Sniejder
    Podolski
    Chedcu(iyi kötü yararlandın)
    Telles
    Bruma
    Melo
    Eboue
    Ujfalusi
    Elmander
    Drogba

ortak özellikleri hepsi kendini kanıtlamış.

Beklenileni aşan tek futbolcu var CAROLE

10 larca oyuncu arasında beklenileni aşan sadece bir isim var

görünen köy kılavuz istemez

linnes ile ereni'i tutmayanlar listesine yazmış, bruma ve telles için gelmeden önce kendilerini kanıtlamış demiş 19 20 yaşında aldın bunları nerede neyi kanıtlamışlar? ikisini de yurt dışına kiraladıktan sonra talipleri arttı. sen futbol yorumlama kardeşim rezil ediyorsun kendini

• exclusive kullanıcısına yanıt
    Mantiga gel yaslari gencmis

Bruma gencler dunya kupadinda parlama yapmis pogbayla birlikte en potansiyelli oyuncu gorunuyordu

Zira telles brazilga liginde yilin sol bekiydi

Kaldi ki bunlara verilen bonservislerde ortada

Evet bruma siradan bir oyuncuydu 12m verdik

Telles siradan bir oyuncuydu 6 7 m para verdik

Brumadan da telles den de beklentiler yuksekti zaten telles gs de ne oynadigi belli degilken inter gibi bir kulube gitti

Bruma zaten bekleneni karsilamadi.diye kiralandi ondan beklenen buydu
  • futboldan o kadar az anlıyorsunki ağlıcam birazdan sinirden
  • quote:

Mantiga gel yaslari gencmis

Bruma gencler dunya kupadinda parlama yapmis pogbayla birlikte en potansiyelli oyuncu gorunuyordu

Zira telles brazilga liginde yilin sol bekiydi

Kaldi ki bunlara verilen bonservislerde ortada

Evet bruma siradan bir oyuncuydu 12m verdik

Telles siradan bir oyuncuydu 6 7 m para verdik

Brumadan da telles den de beklentiler yuksekti zaten telles gs de ne oynadigi belli degilken inter gibi bir kulube gitti

Bruma zaten bekleneni karsilamadi.diye kiralandi ondan beklenen buydu

Pogba ile birlikte en potansiyelli olan adamı Dünya'da bir tek biz mi keşfetmişiz? Pogba 105 m. euroya satıldı, Bruma için 7 m. euroluk satın alma opsiyonu kullanılmadı. Gençler Dünya kupasında 4 5 gol atarak kendini henüz kanıtlamış sayılmaz. Pogba gibi Juventusa gidip adını tüm Dünya'ya duyurup transfer olursun o zaman kendini kanıtlamış olarak bir kulübe gidersin.

Madem Telles Brezilya liginin en iyi sol beki idi neden Brezilya'ya üs kuran Avrupa'nın en büyük kulüpleri bu adamı keşfedemedi? Neden milli takımda şans bulamadı? bu nasıl kendini ispatlama böyle ispatlama mı olur? Telles kendini İnter'de ispatladı ve Porto'ya transfer oldu. Onda da aldığımız paraya verdik neredeyse.

Gitmiş Drogba, Sneijder gibi şampiyonlar ligi kupası kaldırmış, Dünya'nın en iyi futbolcuları arasında gösterilen adamlarla 20 yaşındaki çocuklarla bir tutuyorsun. Senin 12m. euro vermen o oyuncunun üst düzey olduğunu göstermez. böyle basit şeyleri örnek gösterme bana. sana 20 30 m. euro yatırım yapılıp elde patlayan bir sürü örnek yazarım. Hadi bunları geçtim takımın en skorer oyuncularından biri olan Eren nasıl tutmayanlar listesinde onu açıkla bana? sanki yıllardır Gs forması giyiyor.

• exclusive kullanıcısına yanıt
    Futboldan o kadar bir habersin ki daha fazla konusmucam

Pogba bugun 105 m ye gitti biz brumayi 2013 de aldik bunun mantigini bilmemek icin kafanin cok enterasan calismasi lazim

Telles de o bahsettigin takimlara top oynamadan gitti zaten

Hayir hadi ne diyeyim sen haklisin 2 oyuncu bulup cekmissin anlatilmak isteneni anlamayip orda yazmadigim tonla oyuncu var

Ya sinirlenince beyin devrelerin yaniyor ne soyledigini bilmiyorsun ya da algida ciddi sorunlarin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

1)Bu adam Yasin'den kötü olamaz.
    2)Bu kanat yokluğunda devre arasında PAOK'un en etkili ismini transfer etmek kolay değil.
    3)Ligimizde hızı olan futbolcular tekniği olmasa bile iş yapıyor.
    4)Hangi lig olursa olsun ilk devre için bu asist/gol sayısı azımsanacak düzeyde değil.Senin düz mantığınla bakacak olursak madem yunanistan ligi kötü oyunculardan oluşuyor bu adam 'kötü' oyunculara asist yapmaya çalışmasına rağmen adamın bu istatistikleri yakalaması zor olmalı.

Yasin 19 mac 8 gol 3 asist
  • quote:

Pogba bugun 105 m ye gitti biz brumayi 2013 de aldik bunun mantigini bilmemek icin kafanin cok enterasan calismasi lazim

Hayir hadi ne diyeyim sen haklisin 2 oyuncu bulup cekmissin anlatilmak isteneni anlamayip orda yazmadigim tonla oyuncu var

Ya sinirlenince beyin devrelerin yaniyor ne soyledigini bilmiyorsun ya da algida ciddi sorunlarin var

• mantığa bak millet iyi oyuncuları sanki iyi takımlardan alıyor yaşı biraz geçmiş olabilir ama yine de kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

/>

hadi canım güle güle

• :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 14 Ocak 2017; 20:42:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paralel Williams

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

1)Bu adam Yasin'den kötü olamaz.
    2)Bu kanat yokluğunda devre arasında PAOK'un en etkili ismini transfer etmek kolay değil.
    3)Ligimizde hızı olan futbolcular tekniği olmasa bile iş yapıyor.
    4)Hangi lig olursa olsun ilk devre için bu asist/gol sayısı azımsanacak düzeyde değil.Senin düz mantığınla bakacak olursak madem yunanistan ligi kötü oyunculardan oluşuyor bu adam 'kötü' oyunculara asist yapmaya çalışmasına rağmen adamın bu istatistikleri yakalaması zor olmalı.

Yasin 19 mac 8 gol 3 asist

Yasin 19 maç 8 gol 5i boş kale 2 si kaleciden dönen top 1i 5metreden önü boş pozisyon.10 maça çıkar bir maç oynar kötü oynadığı 9 maçta iyi olduğu o maçın primini kullanır kendini ronaldo sanır

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

Oyuncuyu hiç izlemedim gözlemim ve mantığımla konuşuyorum.

Hiç kimse maval okumasın bu adamı kimse izlememiştir.

Yunanistan gibi vasat bir ligde vasat bir takımda istatistiklere bakarak , youtube videosuna bakarak oyuncu değerlendiriliyorlar

PAOK dediğiniz takım kim yahu ? gençlerdeki kasımpaşadaki djalma oynuyor. djalmayı da alsaydık onun da istatistikleri gençlerbirliğinde 30 mac 7 + Gol Asist idi

PAOK dan oyuncu almak bu ligde parlayan herhangi bir yabancıyı almak ile eş değer Konyanın kasımpaşanın gençlerbirliğinin vs nin iyi yabancı oyuncusunu almak ile eşdeğer oyle birşey olsa kıyamet kopardı

bakıyorum adamın kariyerine PAOK a bonservissiz gelmiş, ondan öncesine bakıyorum 300 bin avro 600 bin avro gibi komik rakamlara transfer olmuş

böyle oyuncu alınmaz bir oyuncunun 21 yaşındaki hali ile 26 yaşındaki hali arasında çok büyük fark olmaz

21 yaşında çöp takımlardaysa 26 yaşında en fazla vasat takımlarda olabilir büyük takıma sıçraması çok çok nadirdir vardy gibi ekstrem oluyor onlarda zaten istisna olduğunu biliyorsunuz

paok gibi takımlardan oyuncu alınmasına karşı değilim alırsın ama carole örneğindeki gibi daha çok gençken senin dikkatini çekebilecek potansiyelde bir oyuncu alırsın

adam gelmiş 26 27 yasına paok gibi takımda dikkatini daha yeni çekiyor

bu transferin fiyasko cıkma olasılığı cok yüksek arkadaşlar ,umarım yanılırım

ben örnekleri düşünerek mantıken baktım,

Paok scout ekibi sağlamdır,iyi oyuncular keşfettiler son yıllarda.Size gelen oyuncu sağlam oyuncu emin olabilirsiniz ama bruma varken ben almazdım çünkü brumanın 1 level altı sadece bu adam herşeyi aynı.Adam geçer,hızlıdır,top ile içeriye kateder,ama size biraz daha quaresma,lens tarzı çizgiye yakın iyi orta yapan bir adam lazımdı tek sıkıntısı bu transferin.Bruma satılıp bu adam alınsaydı mesela çok efsane transfer olurdu o zaman.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.