Şimdi Ara

Gary Rodrigues Büyük İhtimal ÇÖP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
9.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

umarım yanılırım bu oyuncu büyük çıkış yapar
  • AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    Costa be ara orduya geliyordu ayrıca zamanında Bruno gitmese zamanında iyiydi
  • Yasin olmasa bu sezon en az 6 puan gerideydiniz. Olcay kadar yeteneksiz oyuncu falan da değil ne istiyorsunuz ki şu Yasinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanparker

Costa be ara orduya geliyordu ayrıca zamanında Bruno gitmese zamanında iyiydi

Hocam cuper getirecekti .. ordusporun o donem buyuk projeleri vardi fiorentinayla kardes kulup olma gibi.. ordulu oldugum icin yakindan takip ediyordum o donemi.. .ciddi ciddi diego costanin adi geciyordu tabi o donem atleticonun cop transferi gozuyle bakiliyordu.. sonraki sezon adam uctu gitti ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

quote:

Orijinalden alıntı: Paralel Williams

quote:

1)Bu adam Yasin'den kötü olamaz.
    2)Bu kanat yokluğunda devre arasında PAOK'un en etkili ismini transfer etmek kolay değil.
    3)Ligimizde hızı olan futbolcular tekniği olmasa bile iş yapıyor.
    4)Hangi lig olursa olsun ilk devre için bu asist/gol sayısı azımsanacak düzeyde değil.Senin düz mantığınla bakacak olursak madem yunanistan ligi kötü oyunculardan oluşuyor bu adam 'kötü' oyunculara asist yapmaya çalışmasına rağmen adamın bu istatistikleri yakalaması zor olmalı.

Yasin 19 mac 8 gol 3 asist

Yasin 19 maç 8 gol 5i boş kale 2 si kaleciden dönen top 1i 5metreden önü boş pozisyon.10 maça çıkar bir maç oynar kötü oynadığı 9 maçta iyi olduğu o maçın primini kullanır kendini ronaldo sanır

Bu istatistikleri yalamak zordur demisin de yasinin istatistikleri daha iyi bu adamdan, yani aslinda demek istedigim sey istatistik cok fazla bisey ifade etmiyo bazen

• Oyuncu alinmis kapa resmi aciklama yapilmis 4.5 yil anlasma yapilmis toplam maliyet kaba olarak 10milyon avro

Hayirli olsun umarim yanilirim tum sozlesmesini tamamlar
  • AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende orduluyum da uzakta kaldım memleketten klüp buralara nasıl geldi çok üzücü durum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1)Bu adam Yasin'den kötü olamaz.
    2)Bu kanat yokluğunda devre arasında PAOK'un en etkili ismini transfer etmek kolay değil.
    3)Ligimizde hızı olan futbolcular tekniği olmasa bile iş yapıyor.
    4)Hangi lig olursa olsun ilk devre için bu asist/gol sayısı azımsanacak düzeyde değil.Senin düz mantığınla bakacak olursak madem yunanistan ligi kötü oyunculardan oluşuyor bu adam 'kötü' oyunculara asist yapmaya çalışmasına rağmen adamın bu istatistikleri yakalaması zor olmalı.

Yasin 19 mac 8 gol 3 asist

Yasin 19 maç 8 gol 5i boş kale 2 si kaleciden dönen top 1i 5metreden önü boş pozisyon.10 maça çıkar bir maç oynar kötü oynadığı 9 maçta iyi olduğu o maçın primini kullanır kendini ronaldo sanır

Bu istatistikleri yalamak zordur demisin de yasinin istatistikleri daha iyi bu adamdan, yani aslinda demek istedigim sey istatistik cok fazla bisey ifade etmiyo bazen

Ben istatistiksel olarak üstünlüğünden bahsetmedim ki yoruma cevap olarak yazdım.Düz oyunda zaten kat kat üstündür yasinden.Yasinin yaptığı tek şey istatistik kasmak zaten boş kaleye gol atarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: seanparker

Hocam bende orduluyum da uzakta kaldım memleketten klüp buralara nasıl geldi çok üzücü durum

Maalesef oyle.. hickimse sahip cikmadi takima en buyuk sebep belediyenin elini celmesi oldu.. bir donem cuperler konusulurken altyapi hocalari takimin basina gecti.. vizyonun nerelere geldiginin en guzel ornegi
  • Henüz Çok erken ama oyuncu bruma gıbı ayağına degıl onune topu ıstıyor bızım oen buyuk eksıgımız bu

Oyuncu ıcım erken ama bu ozelliğinin yanında bıraz yetenekve oyun zekası varsa

Benı haksız cıkarır

Bızım en buyuk eksıgımız bosa kacan oyuncu yok

Bruma bunu yapsa 20 30mlık oyuncu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Henüz Çok erken ama oyuncu bruma gıbı ayağına degıl onune topu ıstıyor bızım oen buyuk eksıgımız bu

Benı haksız cıkarır

Yavaş dön hocam yetişemiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruthlesss.

quote:

Henüz Çok erken ama oyuncu bruma gıbı ayağına degıl onune topu ıstıyor bızım oen buyuk eksıgımız bu

Benı haksız cıkarır

Bos bos konusma

oyuncuyu ızlemedıgımı ılk mesajımda yazdım

Tahminimı yapılıs sekline ve bu yönetimine gore yazdım

Gercı farketmez ben yanıldım mı yanıldım derım sızın gıbı sırf yanıldım dememek İÇİN saçma argumanlarla bos bırseyı savummam

Gordugumu yazarım

İlk mac erken fakat yukarıda söylediklerimi gordum söyledim bundan da gocunmam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ruthlesss.

quote:

Benı haksız cıkarır

Bos bos konusma

oyuncuyu ızlemedıgımı ılk mesajımda yazdım

Tahminimı yapılıs sekline ve bu yönetimine gore yazdım

Gercı farketmez ben yanıldım mı yanıldım derım sızın gıbı sırf yanıldım dememek İÇİN saçma argumanlarla bos bırseyı savummam

Gordugumu yazarım

İlk mac erken fakat yukarıda söylediklerimi gordum söyledim bundan da gocunmam

Izlemeden neden bos bos yorumlar yapiyosunuz o zaman hocam.Yorumlarınızın tutarli olmasi icin elinizdeki verilerle konuşmalısınız.Sonradan boyle olunca da ben sizin gibi degilim bik bik bik.Böyle yorum yapmamizi istemiyosan bi seylere dayanarak konuş..Neyse zaman göstericek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruthlesss. -- 14 Ocak 2017; 21:1:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam 1 mac oynamadan buyuk ihtimal cop diye konu aciyorsun millet laf soyleyince kiziyorsun.. bence hata sende cok ikeskin ddali bir baslik atmissin
  • Ilk maci daha takima alismadi ama simdiden iyi izlenim birakdi bende

Cünki bosa kacabilen arti calim yetenegi de iyi gözüküyor tabi daha cok erken ama bence bruma sagda gerry solda bu ikinci yari epey bir is cikar
  • Şunun konusuna gidip 3 sayfa yazı yazmışsınız, pes..
  • En önemli özelliği hızı gibi. Rahat adam geçiyor. İlk maçına göre iyi iş çıkardı. Golde çok büyük payı var. Oyun zekası vs. gelecek maçlarda çok daha net görülür. Geriye yaslandığımız maçlarda ve bize atak yapacak takımlara karşı ileride çok iş yapar bence. Ancak kapalı savunmalara karşı ne yapar göreceğiz. Dahası iki kanatta da uçan adamlar olacak. Bruma ve Gary'i saha da birlikte nasıl olacaklar merakla bekliyoruz.

Speedy Gary

• Böyle başarılı konularının devamını bekliyoruz
  • kısıtlı futbol bilgisiyle 20 defa tahmin konusu açıyor, tutarsa maç sonu konularına mesaj atıp üste çıkartıyor, tutmayınca utanmadan geri vites yapıp, ben öyle demek istemedim diye insanların zekasıyla dalga geçiyor. pes!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.