Şimdi Ara

Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
32.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crimean

Arkadaşlar , bugüne özgü bir fiyatla çok Garmin Nüvi 40 aldım, Şok marketten. Şu an itibari ile 1 saat kaldı ama şok'a bir gidin. Normalde 169 Tl ama ben daha uyguna aldım, heryerde uygulanıyor mu bilmiyorum. Kayıt oldum, yazolımı güncelledim ama cihaz açılırken ve bilgisayara bağlı iken Şok market reklamı çıkıyor :) Bunu nasıl değiştirebiliriz acaba?

resim görüntüleyiciye girin ve başlangıç resmi seç seçeneği ile değiştirin. ya da pc ye bağlayıp, jpg dizini altında istemediğiniz resmi silebilirsiniz
  • arkadaslar dun itibariyle nuvi 50 aldim kargoya verilmesini bekliyorum bu arada bir sorum olacak bu nuvi 50 ye yoldaki kamera ve radarlarin yerlerini belirtildigi dosyayi atip kullanabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat762000

arkadaslar dun itibariyle nuvi 50 aldim kargoya verilmesini bekliyorum bu arada bir sorum olacak bu nuvi 50 ye yoldaki kamera ve radarlarin yerlerini belirtildigi dosyayi atip kullanabiliyormuyuz

Atabiliyorsunuz ama internet ortamındaki bir çok dosya verimli çalışmıyor; ben önermiyorum. Hız limitlerinde araç kullanmak her zaman daha iyi. Zaten hemen hemen her yol 110 oldu; uçmayacaksınız ya...
  • Sayın Yönetici'mizden veya Konuyu açan arkadaşımızdan rica edelim; konu başlığını

"Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi" olarak değiştirsinler; aynı gurup ve özellikte cihazlar; zaten mesajlara bakarsanız 40 ve 50 karıştı birbirine

Saygılar.
  • konu başlığı değiştirildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

konu başlığı değiştirildi

Teşekkür ederim sayın Yönetici'm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

arkadaslar dun itibariyle nuvi 50 aldim kargoya verilmesini bekliyorum bu arada bir sorum olacak bu nuvi 50 ye yoldaki kamera ve radarlarin yerlerini belirtildigi dosyayi atip kullanabiliyormuyuz

Atabiliyorsunuz ama internet ortamındaki bir çok dosya verimli çalışmıyor; ben önermiyorum. Hız limitlerinde araç kullanmak her zaman daha iyi. Zaten hemen hemen her yol 110 oldu; uçmayacaksınız ya...

walla ben gecen gun 185 i yaptim. arkadasimda en son 201 deydi :)
    Tabi burasi arabistan. aman deyin tr de yapmayin boyle hizlar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jupiter_

quote:

quote:

Uçacakmışsınız... Geri aldım söylediğimi

Türkiye'de aştı insanlar; otoyolda 200 altında giden yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok aslinda yavas giderim araba benzinli olunca benim bogazdan fazla yiyor araba ama 120 ile de ceza yemek hos olmaz galiba hiz limiti olarak degilde radara gelmeden belli bir metre once uyarmasini istiyebiliyormusuz bana o uyari olsun ana yolda yeter

• Radar kameraları dosyası her ne kadar güncel tutulmaya çalışılsa da gizli kameralar yerleştirildi bariyerlere. Şu sıralar sürat ihlallerini ben hiç tavsiye etmem...

Sizinle burada paylaşabileceğim bir dosya yok; internet ortamında araştırmalısınız o zaman
  • quote:

Radar kameraları dosyası her ne kadar güncel tutulmaya çalışılsa da gizli kameralar yerleştirildi bariyerlere. Şu sıralar sürat ihlallerini ben hiç tavsiye etmem...

Sizinle burada paylaşabileceğim bir dosya yok; internet ortamında araştırmalısınız o zaman

Benim ki belkide biraz heves cihaz yeni oldugu icin sonradan belki bakmam bile ama yinede boyle nimetleri varsa kullanmak mantikli. Dosyayi internetten edindim zaten ;) ayrica ilginiz icin tesekkur ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat762000 -- 3 Nisan 2013; 11:27:46 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tr de yapilan bu hizlar delilikten baska birsey degil. ben burada bu hizi yapiyorsam, 4 seritli dumduz çöl yollari oldugundandir.

• Sayin Levent_25, nuvi 40 in yeniden rota hesaplama suresi 10 sn. yazmissiniz. Bi yanlislik mi var? Tomtom xl kullnmistim, yeniden hedaplama suresi 5 sn kadardi ama o bile uzun geliyodu bana. Nuvi 40 almayi dusunuyodum ama sanirim bu sure olayi yuzunden vazcicem.
  • quote:

Konu sahibi olduğum için nezaketende olsa sorabilirdiniz... Konu ismi isabetli olmuş cihazlar aynı gibi lakin birdaha böyle birşey yapacağınız zaman konu sahibini bilgilendirmeniz size birşey kaybettirmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

quote:

Konu sahibi olduğum için nezaketende olsa sorabilirdiniz... Konu ismi isabetli olmuş cihazlar aynı gibi lakin birdaha böyle birşey yapacağınız zaman konu sahibini bilgilendirmeniz size birşey kaybettirmez...

haklısınız lakin konu içeriğinde bir değişikliğe gidilmedi sadece başlık değişti bunun içinde konunun ilk mesajının en altına font1 ile "Edit:konu başlığı Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi olarak değiştirildi."ibaresi eklendi
  • Arkadaşlar çok araştırdım, Garmin nuvi 50 benim istediğim özelliklerde gibi.
    Ancak sormak istediğim şeyler var, kullananlar cevaplarsa sevinirim

1. Dönüşlere, kavşaklara yanaşırken şerit için sesli uyarı yapıyor mu?
    2. Nuvi 40 için kavşak görünümünde yetersizlikten bahsedilmiş, bu sorun nuvi 50'de de var mı?
    3. Bu cihazı sırf naviextras gerekmediği için almak istiyorum (tabi yine Başarsoft olduğu için), tavsiye edebileceğiniz daha iyi cihaz var mı? Ayrıca yaza daha vakit var, daha yeni cihaz çıkması bekleniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coxackie -- 4 Nisan 2013; 11:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coxackie

Arkadaşlar çok araştırdım, Garmin nuvi 50 benim istediğim özelliklerde gibi.

2. Nuvi 40 için kavşak görünümünde yetersizlikten bahsedilmiş, bu sorun nuvi 50'de de var mı?
    3. Bu cihazı sırf naviextras gerekmediği için almak istiyorum (tabi yine Başarsoft olduğu için), tavsiye edebileceğiniz daha iyi cihaz var mı?

1. takip etmeniz gereken şeridi sesli olarak belirtiyor "100 metre boyunca sağ şeridi takip edin" şeklinde, ayrıca ekranın sol üst köşesinde hangi şeritte kalmanız gerektiğini gösteriyor
    2. evet, kavşak görünümü hiç bir garmin de yok.
    3. naviextras ile ilgili nasıl bir sorun yaşadınız? başarsoft haritalı naviextras kullanmayan bir cihaz gelmedi aklıma, buna bir bakarım, diğer arkadaşların bildiği bir ürün vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 4 Nisan 2013; 11:39:00 >

• Naviextras Toolbox ihtiyacı olmayan ama Başarsoft harita kullanabileceğiniz Garmin cihazlardır. Bir de MLS Destinator var ama Firma/Cihaz durumu nedir marketlerde bilmiyorum.

Kavşak Görünümü ile Şerit asistanı karıştırılmasın; kavşakta sizi yönlendiren Şerit Asistanıdır. Kavşak görüntüsü sadece bir resimdir ne yöne döneceğinizi gösteren...

Kavşağa yaklaşırken Şerit Ass. size söyler ne yapmanız gerektiğini.

Saygılar
  • quote:

Naviextras Toolbox ihtiyacı olmayan ama Başarsoft harita kullanabileceğiniz Garmin cihazlardır. Bir de MLS Destinator var ama Firma/Cihaz durumu nedir marketlerde bilmiyorum.

Kavşak Görünümü ile Şerit asistanı karıştırılmasın; kavşakta sizi yönlendiren Şerit Asistanıdır. Kavşak görüntüsü sadece bir resimdir ne yöne döneceğinizi gösteren...

Kavşağa yaklaşırken Şerit Ass. size söyler ne yapmanız gerektiğini.

Saygılar

quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

quote:

Arkadaşlar çok araştırdım, Garmin nuvi 50 benim istediğim özelliklerde gibi.

3. Bu cihazı sırf naviextras gerekmediği için almak istiyorum (tabi yine Başarsoft olduğu için), tavsiye edebileceğiniz daha iyi cihaz var mı?

1. takip etmeniz gereken şeridi sesli olarak belirtiyor "100 metre boyunca sağ şeridi takip edin" şeklinde, ayrıca ekranın sol üst köşesinde hangi şeritte kalmanız gerektiğini gösteriyor
    2. evet, kavşak görünümü hiç bir garmin de yok.
    3. naviextras ile ilgili nasıl bir sorun yaşadınız? başarsoft haritalı naviextras kullanmayan bir cihaz gelmedi aklıma, buna bir bakarım, diğer arkadaşların bildiği bir ürün vardır.

Naviextras ile ilgili çok sıkıntı yaşadım. Tuhaf tuhaf hatalar veriyor, daha yeni kurmuşum, "naviextras düzgün kapatılmadı" diyor. Cihaza bağlanamadı diyor, bağlanınca yükleme %5'te takılı kalıyor, 3 sn'de bir hata mesajı veriyor. Ne yaptıysam olmadı, daha önce Next kullanıyordum, ordan biliyorum, illet bir şey naviextras. Güncelleme yapabildiğim zamanlar da oldu ama genelde uğraştırıyor.

Kavşak görünümünden şerit asistanını kastetmiştim, eğer varsa sorun yok tabi.

• quote:

Naviextras ile ilgili çok sıkıntı yaşadım. Tuhaf tuhaf hatalar veriyor, daha yeni kurmuşum, "naviextras düzgün kapatılmadı" diyor. Cihaza bağlanamadı diyor, bağlanınca yükleme %5'te takılı kalıyor, 3 sn'de bir hata mesajı veriyor. Ne yaptıysam olmadı, daha önce Next kullanıyordum, ordan biliyorum, illet bir şey naviextras. Güncelleme yapabildiğim zamanlar da oldu ama genelde uğraştırıyor.

Kavşak görünümünden şerit asistanını kastetmiştim, eğer varsa sorun yok tabi.

İlginç.

İşletim sisteminiz ve bilgisayar modeli (ya da işlemci, ram) nedir?

Benim dizüstü bilgisayarımın Win7 64 bit işletim sistemi şu aralar çökmek üzere... Buna rağmen NaviExtras ile 3-5 dakikada güncelleme yapabiliyorum. Hiç hata yok, hiç sıkıntı yok. Acaba işletim sisteminizde, navigayon cihazınızda veya USB bağlantı kablosunda mı bir sıkıntı var?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.