Şimdi Ara

Garmin Nüvi 40 & 50 İncelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
4
Favori
32.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Selamlar,

Teşekkür ediyorum; bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşıyorum.

Deniz Haritalarını SD kart üzerinde kullanabiliyor cihazlar şeklinde biliyorum. Ama araştıracağım.

Saygılar.
  • Tamam tesekkurederim. Cevabinizi bekliyor olacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jupiter_ J kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Nüvi 40 cihaz üzerinde çalışan bir Deniz Haritası kaydını bulamadım. Çok sayıda el cihazı üzerinde ve GPSMap serisi cihazlarda çalıştığını belirtmişler.

Alternetif olarak OpenSeaMap tarafında da araştırdım fakat orada da destekleyen cihazlar kısmında Nüvi Serisi cihazlar yok.

OpenSeaMap Bilgi için bakabilirsiniz.

Ancak Apple (iOS) bir cihaz varsa GarminBlueChart ile bir çözüm yaratabilirsiniz; yazılım ücretsiz.
    BlueChart Application

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 25 Ekim 2014; 20:29:32 >

• Tesekkurederim arkadasim ilgilendigin icin.
    Suudi Arabistandan bir istegin olursa bana ozelden yaz.

Hadi kal saglicakla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Orijinalden alıntı: fico62

Arkadaşlar merhaba bende 5 aydır gibi nuvi 50 kullanıyorum en son İstanbul Burhaniye gidittim ve geldim birkere daha hayal kırıklığına uğradım inanın ki telefonlardaki yandex navi çok daha başarılı enazından iki rota seçeneği sunuyor ve sen seçiyorsun ben tekirdağ dan gittim arkadaşın yazdığı gibi dümdüz otoban varken illaki beni Şarköyden götürmek istiyor o bozuk yoldan geçiyorum sapağı o inatla beni geri çevirmeye çalışıyor bu arada en kısa zaman seçili en kısa mesafe olsa bunu anlarım ama malesef durum bu Burhaniye de abim almış next marka çok dandik görüntüsü var açtım inceledim şok oldum okadar güzel bilgiler var ki benzin istasiyonları sesli hız limiti uyarısı vs vs Menüsu zor geldi bana nuvi 50 gibi basit ve kullanışlı değil bluetoth media oynatıcı gibi bir sürü özellikleri var ve rota hesaplamasını çok daha hızlı yapabiliyor Kısaca çihazdan hiç memnun değilim belki bu başarsoft ve baytekinden kaynalanıyor bilemiyorum ama aldığıma çok pişmanım.Kolay gelsin

Aynen dostum,benimde alalı 2 sene oldu ,bende çok pişmanım.İnan Eskişehirde,antalyada,saçma sapan yerlere götürüp durdu,eğer tahminen gideceğim yeri bilmesem yanmıştım.Cihazla alakası yoktur eminim ama,haritalarda sorun var,güncelleme yapılmış ve cihaz ayarları doğru olduğu halde.

Ben Antalya'da sürekli kullanıyorum Nuvi 50'yi. Hiç bilmediğim yerlere gidiyorum sanki yolu biraz uzatıyor gibi ama sonuçta nereye gideceksem oraya götürüyor.

• arkadaslar 3 ay once aldım cihazı bir cin malı cihazın 2 katı para verdım garmin nuvi 55 hayal kırıklıgı 2 yıl once yapılan yollar yok guncelleme sorunsuz ama ıcerık sıfır....servisi aradım bıkac haftaya guncelleme gelır dedı dedım 2 yıl once yapılan yol yok ne bı kachaftası yanı cıhaz çöp sakın ha sakın almayın pişman olursunuz.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eefsane158 -- 3 Eylül 2015; 18:01:00 >
  • konuyu hortlatmış oluyorum ama garmin nuvi 42L cihazını çakmaklıktan değil de çakmaklığa takılan usb çıkış veren aletlerden beslemek mümkün müdür? Mümkünse hangi kablodan almak lazım acaba? Çakmaklık 1 tane ve başka cihazlar da kullanıyor olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safakan1987 -- 21 Aralık 2016; 23:54:27 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.