Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmez gelmez rahat olun biz gelsin diye defalarca başvuru yapıp aktiflestirmek için iki defa şubeye gittik ancak oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İgarantinin guzel firsatlari var

• Arkadaşlar igaranti paracardla pegasus netten uçak bileti aldığımızda kampanyadan faydalanabiliyor muyuz? Neticede garanti pos demiş ama nette bunu bilme imkanımız yokki..

• Akaryakıt bu ay doldu mu acaba? Mesaj geldiğini hatırlayamadım..,

• Yalniz ucak bileti 250 tl uzerinde indirim veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giyim indiriminden ki mse bahsetmiyor nedeki

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Giyim indiriminden ki mse bahsetmiyor nedeki

Neyinden bahsedeceğiz ki uygulamada yakinlarda nerelerde kullanilabilecegini de gösteriyor ama 150 liraya 20 lira . ..ben yararlandim ayrica...

• fırsatların faydalanma kotası dolduğunda kaldırılıyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler normal hesap açtırmayı düşünüyorum. Direk igaranti hesabı mı açtırayım ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 15 Temmuz 2015; 15:09:53 >
  • Giyim kotası doldu mu?

• Akaryakit aldim mesaj gelmedi sliptede cikmadi ancak uygulamada harcama gozukuyor kampanya kisminda altta daha once boyle iade alan varmi ?

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana da oldu ancak fırsatı kapan kişi 4000 kişiye yakın, fırsattan 5000 kişi yararlanabilir gözüküyor ondan dolayı yatar gibi geliyor iade. Birde bu aralar Garanti Bankası'nın puan mesaj sistemi sıkıntılı bence bu da etkili.
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    igaranti açtır. Normal internet şubesini de kullanırsın. Hesap işletim ücreti olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

igaranti açtır. Normal internet şubesini de kullanırsın. Hesap işletim ücreti olmaz.

ATM kartı filan oluyor mu hocam peki bu hesabın? Yada normal hesap açtırıp igarantide mi açtırmam daha makul olur?
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Tabi ki ATM kartı oluyor. Hatta normal karttan daha avantajlı. igaranti hesap açın sonra igaranti uygulaması üzerinden igaranti paracard başvurusu yapın. Kartta gelmiş olur. Konuda yer alan ilk sayfadaki kampanyalardan da igaranti paracard ile faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Tabi ki ATM kartı oluyor. Hatta normal karttan daha avantajlı. igaranti hesap açın sonra igaranti uygulaması üzerinden igaranti paracard başvurusu yapın. Kartta gelmiş olur. Konuda yer alan ilk sayfadaki kampanyalardan da igaranti paracard ile faydalanabilirsiniz.

Bankadan para çekebiliyormuyuz peki hocam igaranti ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Bankadan para çekebiliyormuyuz peki hocam igaranti ile?

hocam QR ile para çekme de mevcut, kartın yanında olmasa da kartsız işlemden qr menüsünden telefonla okutup para çekebiliyorsun.
  • iadeler geldi mi? yeni fırsatlar eklendi mi ?
  • 42_JeoGenc_42 kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar gelen giden bir şey yok.

• Fırsatlar bos gözüküyor. ..

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.