Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden de 63,5 tl hesap işletim ücreti kesmişler geri alabilir miyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mezarcı88

Benden de 63,5 tl hesap işletim ücreti kesmişler geri alabilir miyiz acaba?

igaranti de kart aidatı var mıydı yav ?
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı da almadım banka kartı var sadece?!

Ayrıca igaranti yanında bonus ve amex kredi kartlarını da aktif bir şekilde kullanıyorum yarın bir arayayım olmadı.
  • mezarcı88 M kullanıcısına yanıt
    iGaranti üzerinde açılan hesaplardan 1 Ocak 2016 tarihine kadar hesap işletim ücreti alınmayacaktır. 1 Ocak 2016 tarihinden sonraki ücret değişiklikleri için bu alanda yine bilgilendirme yapılacaktır. (BSMV Dahil)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt
    Ben pegasus tan islem yaptim ve gozuktu ve daha once thy den islemlerin gozuktugu de yazılmıştı.

Fakat soyle bir olay var, alisveris kampanyasi dahilinde morhipo ve markafoniden islem yapip kampanya kapsaminda degerlendirildigini belirten arkadaslar olmasina ragmen, benim yaptigim morhipo alisverisi bu kampanyanin altinda gozukmedi.

Siz iletisim kurup durumu sorgulayabilirsiniz.

Ben, alisveris kampanyasinda bulunan "online pos islemleri dahil degildir" ibaresinden dolayı herhengi bir hak iddaa edemeyeceğim icin iletisim kurmayacagim.

• icolie kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Fırsatı kaptığıma, Kampanyanın devam ettiğine ve alışverişi Thy'den igaranti kart ile yaptığımı kontrol ettiler. Sorun yok iadeniz yatar dediler. Yatmazsa bizi ararsınız dediler.

• icolie kullanıcısına yanıt
    morhipoda banka kartıyla ödeme olayı yok, igaranti ile denedim olmayınca müşteri hizmetlerine sordum, bankamatik kartıyla ödeme şansınız yok dediler.
    markafoniden yaptığım alışverişte 20 TL indirim geldi sorun yok.

edit: kredi kartı ile işlem yaptınız sanırım pardon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisim_ -- 6 Temmuz 2015; 8:59:49 >
  • quote:

http://www.igaranti.com.tr/ig/urun_ve_hizmet_ucretleri.page?
    AÇIKLAMA:iGaranti üzerinde açılan hesaplardan 1 Ocak 2016 tarihine kadar hesap işletim ücreti alınmayacaktır. 1 Ocak 2016 tarihinden sonraki ücret değişiklikleri için bu alanda yine bilgilendirme yapılacaktır. (BSMV Dahil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 6 Temmuz 2015; 9:25:45 >

• quote:

igarantı hesabınız olduguna eminmısınız?
    garantı de varsa hesabınız ondan kesilmiş olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • igaranti açınca, varsa normal garantiyi hesabını kapatmak gerek.
    muhtemelen 2 hesabı var normal olana hesap işletim ücreti gelmiştir,
    hesabı kontrol ettim kesilen ücret yok henüz.
  • Google play iade olayı uzatılmadı değil mi?
  • Arkadaşlar, igaranti de döviz hesabı kullanan var mı? TL hesabı gibi o da ücretsiz mi?
  • İgaranti kampanyasından uçak bileti alıcam iparacard ile pegasustan bilet alırken hangi ödeme seçeneğini seçmek gerekir? Bilen arkadaşlardan destek rics ederim.

• bjkali kullanıcısına yanıt
    igarantiinin normal kartından yapabildiniz mi pegasus ille kredi kartımı lazım
  • STEAM kampanyası uzatıldı!!!

Fırsat 1 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsat Apple Store, Google Play, iTunes, Steam, Facebook platformlarından yapacağınız harcamalarda geçerlidir. Fırsat müşteri bazındadır ve her müşteri fırsattan her ay 1 kere faydalanabilir.

kaynak:http://www.igaranti.com.tr/ig/detay/itunes.page?gbid2=10064

ilk yazıya ekleyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmursuz

STEAM kampanyası uzatıldı!!!

Fırsat 1 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsat Apple Store, Google Play, iTunes, Steam, Facebook platformlarından yapacağınız harcamalarda geçerlidir. Fırsat müşteri bazındadır ve her müşteri fırsattan her ay 1 kere faydalanabilir.

kaynak:http://www.igaranti.com.tr/ig/detay/itunes.page?gbid2=10064

ilk yazıya ekleyelim...

Teşekkürler güzel haber

• Restoran indirim fırsatını kaptım pidem restorantta 31.50 harcama yaptım ve garanti pos cihazından çektirdim ancak iade mesajı gelmedi.
    İgaranti mobil şubeden fırsat içeriğine baktım oratalama 2100 kişi fırsatı kapmış fırsat içeriğinde yaptığım harcama da gözükmüyordu. Daha önce yaptığım harcamada anında mesaj gelmişti ve fırsat içeriğinde harcadığım tutar gözüküyordu. Kota dolduğu içinmi yaptığım harcama gözükmüyor acaba

• arkadaşlar normal garanti hesabım kredi kartım vs. vardı. az önce inceleme amaçlı igarantiye girdim normal garanti müşteri numaram ve şifremle.kart mart gelmez değil mi ? kapatma şansım var mı ?
  • Arkadaslar merhaba ben bir şey sormak istiyorum.
    igaranti kredi kartı ile igaranti gesap kartinın kampayanlara katılımda farkı varmıdir yani şu kampanyada kredi karti şunda hesap kartı geçerlidir diye bir ayrim varmı steam kampanyasina hesap kartı ile katılabiliyormuz mesela

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.