Şimdi Ara

Garanti Bonus yüzde 10 puan kampanyasi Toplam 80 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
26
Favori
28.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam 894tl den altını almisti sevinçle altinin dusmesi durdurulamıyor anlik ceyrek burda 830tl oldu :D altin gelene kadar daha da dusmesinde o yüzden simdi almadim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    ben 918 den aldım,, şuan 783 kuyumcu alışı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet o arkadas aslinda o zaman iyi fiyata almisti bende o sira alacagimda 935/940 lardaydi sanirim. Ama daha onceden hic yapmadığım için birisi gecerli diyor birisi değil diyor sonra n11 de 1000tl uzerine 100tl daha bonus vardi ama altın fiyatlari degisikti sonra yok kulplu altın yok kulpsuz yok eski tarihli yeni tarihli ve sehirden sehirede degisiyormus alis satis icimden aman bosver deyip girismemistim. Iyi ki almamistim ve halen de son sürat düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 9 Kasım 2020; 17:19:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50tl ve 80tl bonus kampanyalarina katildim az once ve pesine hepsiburada dan samsung akilli saat aldim ama hala bonus gorunmuyor neden olabilir? Sanal kart ile 3 taksitli aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vyl kullanıcısına yanıt
    Hocam bonus yüklenme tarihleri ileri zamanda siz Bonus Flastan bakın her iki kampanya için de kazandınız yazmalı.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Ordan takip ediyorum ancak herhangi bir kazanim gostermiyor ne yazik ki

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Hocam oldu mu 3üde birleştimi

Hocam kart bonus kredi kart mı, ikili kart mı kullandınız ve ödemelerin ikisin de kazanmanız için Garantipay'la ödeme yapmalıydınız eğer kart nosu girerek yaptıysanız yaptıysanız 80 TL lik kampanya olur fakat 50 TL lik kampanya şartlarında Garantipay ödeme şartı var ben şimdi Garantipay'la ödedim 80+50 kazanım gözüküyor.

• N11 kesin olur dimi arkadaşlar? Üye işyeri değil mi?

• cenknurtepe C kullanıcısına yanıt
    Sarı alınmadığı sürece Garantipay'la ödenirse 1000 TL ve üzeri olursa üçlü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 9 Kasım 2020; 21:30:33 >
    Teşekkür ederim

Hocam rica ederim keyifli alışverişler.

Sanal kart idi, az once baktim gelmis ikisi de. Super firsat :)

Hocam gelmesine sevindim, keyifli alışverişler : )

11.11 de deneyecegim hocam.
    N11 kuponun aktif olmasını bekliyorum.

• Beyler n11 1000 tl uzeri siparis gectim. Toplamda 100+80+50+n11 15 garanti kupon ile alisveris yaptim.guzel bonus kazandim,Uyaniklar aradi siparisiniz iptal olmus diyolar. Ne gibi yol izlemem lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redcool -- 10 Kasım 2020; 9:57:22 >
  • sabah alışveriş yapmıştım kampanyaya şimdi katılsam bonus alabilirmiyim arkadaşlar kartım flexi katılım ücreti alıyor banka

• quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

sabah alışveriş yapmıştım kampanyaya şimdi katılsam bonus alabilirmiyim arkadaşlar kartım flexi katılım ücreti alıyor banka

Ben de kampanyaya katılmayı unutmuşum. 300 tl lik alışveriş yaptım bir saat sonra kampanyaya katıldım. İnşallah yüklenir

• Yükleniyor hocam. Bana yükledi 333e 33tl verdi şimdi. 9.30da kupon almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 10 Kasım 2020; 11:0:15 >
  • Arkadaşlar 2 sorum var.

1) Bende paracard bonus kart var. Bonus flash da şu kampanyalar gözüküyor. 1-Online alışverişlerinize toplam 80 TL bonus! 2- Her ay 1000 TL harcamanıza 20 TL bonus! 3-Online alışverişlerinize size özel 40 TL bonus fırsatı!

Bu 3 kampanya birleşir mi?

2) Yukarda bahsedilen 100+80+50 TL n11 kampanyası için kredi kartı lazım sanırım. Bu kampanyaya katılım için yarına kadar bir kart çıkartılabilir mi? Çıkartılabilirse bu kart ücretsiz midir?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.